|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:48:28   
kjava
In če se, kako odreagirate? Se derete nazaj, se umaknete, ignorirate, mu kasneje poveste, kar mu gre...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:50:13   
želva
ne, prov dere ne, se pa normalno skregava.Ponavad zgledatako, da greva vsak v svoj kot, čez pol ure sva že dobra

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:52:04   
Anonimen
Ne, moj se nikol ne dere sploh.
Jaz pa mam napade, sam se probam zadržat.
Kdr se derem se umakne stran, k takrat se itak ne da pogovarjat normalno z mano.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:56:23   
nuala
Ja, zna met take izpade.
Včasih me je to čisto vrglo iz tira, zdaj pa ga že poznam in vem, da je najbolje rečt ja, res sem zmešana in se umaknit.
Itak mu je potem žal. In če mu dretje v tistem trenutku dobro dene...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:58:16   
muki1
Uh, prav zadrl se še nikoli ni. Kaj se obreguje, ampak da bi se zadrl, bi že videl user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:58:22   
Anonimen
Ne.

Prej jaz povzdignem glas, pa še to je bolj glasno govorjenje kot dretje.
Dretja in zmerjanja nobeden od naju ne prenaša.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 9:58:30   
Skratek46
Ne on niti najmanj...sm mela dretja dovolj v svojem življenju in sam še to bi se mi manjkalo, da se on dere-pol bi res "zmagala"

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.5.2008 10:01:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:12:47   
Mišni
Oh, jaz se kar ločim, pa je. Sicer rabim par let, ampak bolje to kot nikoli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:12:56   
Maxica
Ne, nikoli.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:13:56   
kristinaj
prej obratno.... ko mi vrže varovalke je bolje da mi gre s poti...... pa še dlake na jeziku nimam in vedno je moja zadnja :=)))....

kakšenkrat pa ko se mi zdi res nesmiselno neki brezvezit in ga poslušat, ker me utruja mu rečem ja... in grem pucat kopalnico :=)))

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:15:26   
mika
 
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ne, nikoli.


enako 

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:20:34   
Volga
Ne, ne vpije na gals, da ga ne bi sosedje slišali user posted image  je pa tako rdeč v glavo, kot da ga bo vsak trenutek kap.

Jaz pa zavpijem, če je treba.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:23:58   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Ne on niti najmanj...sm mela dretja dovolj v svojem življenju in sam še to bi se mi manjkalo, da se on dere-pol bi res "zmagala"
se podpišem,ne prenesem dretja ,ker sem ga že tud dost prestala...sem na tem,da se da pogovorit kljub kakšnemu nesoglasju tu in tamuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:25:20   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne, moj se nikol ne dere sploh.
Jaz pa mam napade, sam se probam zadržat.
Kdr se derem se umakne stran, k takrat se itak ne da pogovarjat normalno z mano.


Enako. Moj pa se zna zelo kontrolirat, kar me preseneča, glede na to, da je drugače on bolj tisti, ki ga kakšne reči prej iz tira vržejo, medtem ko jaz ne. Če me kaj v nulo razjezi, ne znam normalno povedati tega. SE bo treba odvadit. Saj mi včasih rata, pa je res bolje.

Me pa še bolj razkuri, ko je tako flegma, ko mu jaz kaj govorim, on pa samo "ja, mhm". JaO, takrat res bolje, da grem ven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:34:13   
kjava
Srki, pa se je najdla ena stvar v kateri se najina moška razlikujeta. Zdej sem prepričana, da nimava istega user posted image .
Tale ja, mhm ma pa tud naš dnevno na repertoarju. Da me  vse mine, da bi še kdaj kaj mu razlagala user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:35:33   
kjava
Aja, da še jaz odgovorim. Včasih sem se vase potegnila in premlevala, se sekirala... Zdej si pa dam duška in se derem ko žival nazaj.
Čeprav študiram, da bi drugo taktiko ubrala, npr. da se mu samo smejim, pa naj zja če hoče.

< Sporočilo je popravil kjava -- 21.5.2008 10:36:36 >

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:45:58   
Teya*D.
Pride kdaj tudi tak dan, da se morava malo zdret, da sprostiva energijouser posted image .
Ponavadi se jaz bolj derem. Je pa res, da ko se začneva že bolj glasno pogovarjat se umakneva vsak v svoj kot ker drugače ne prideva skupaj z mnenji in je eksplozija, tako da se prvo najprej ohladiva in nadaljujeva, ko sva pomirjena. Ko sva bila še sama pa so letele iskre...user posted image   zdaj se pred otrokom ne moreva več tako obnašat.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:47:09   
Detece
Sem bolj jaz tista glasna pri hišiuser posted image . On se nikoli ne dere, razen če me ima že polne uheuser posted image .

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:51:03   
mojamura
on se redkokdaj dere....dočim meni večkrat poči....npr: ko nevem koliko krat ponovim eno in isto stvar, pa ni efekta...pa še kakšne podobne situacije


ko mi dekl dvigne se derem.....se pa probam kontrolirati, ker se moji lubi tašči to ne dopade, ker bodo kao sosedje slišali in kaj si bodo pol misliliuser posted image user posted image


mah....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:52:53   
NinKa
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ne, nikoli.


se podpišem.  In upam, da bo tako tudi ostalo. Mi je prav lušno.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:53:02   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Srki, pa se je najdla ena stvar v kateri se najina moška razlikujeta. Zdej sem prepričana, da nimava istega user posted image .


No, me veseliuser posted image .


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 10:58:54   
SINEJA
Ne,si na normalen način izpoveva svoja mnenja,mogoče včasih iz moje strani za kakšno "oktavo"previsoko,ampak še vedno v meji spremljivostiuser posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 11:02:51   
azzura
Ne nikoli.Moj dragi je zelo občutljiv in razumljiv.O vsem se pomeniva in tako ne more priti do prepirov ali drenja.Vsak pove svoje in potem raztolmačiva kdo je imel prav,čeprav moram večkrat drezat vanj,da mi pove kaj ga tare,saj se večkrat zapre vase in to sploh ni dobro.Pogovor ne more škoditi prav nobenemu.user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

In če se, kako odreagirate? Se derete nazaj, se umaknete, ignorirate, mu kasneje poveste, kar mu gre...



_____________________________

Najlepše je,ko ti otrok se smejčka,saj tako veš,da je zdrav.Zdravje je pa največja sreča.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A se vaši partnerji kdaj derejo na vas?
21.5.2008 11:11:36   
Skratek46
Jst moram priznati, da mi je enkrat izskočila varovalka in sm se zdrla, ko ena budala in vam povem, da ko sm vidla, da se je najina psička od straha tresla pod mizo sm se začela jokat in si rekla, da sm ena velikanska živčna budala-od takrat se pa res potrudim, da če je že kak prepirček, da skulirano povem in se ne derem. Včasih te kaka majhna stvar zbudi in se zaveš kakšna mona si.
Hvala ELI

(odgovor članu azzura)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?