|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A sem jaz potegjena
28.8.2006 17:56:26   
Anonimen
ali kaj?Tašče in tasta nisem  imela ne vem kak rada,nisem ju niti zaničevala,redno so dobili darila za roj.dan,za božička,veliko noč-tast,tašča,in 3 otroci stari med 8 in 20 let.Prejšnji mesec je tašča imela 50 let in sva ji kupla kar lepo darilo,primerno najinim zmožnostim.Ko sva ji ga dala,je rekla kaj nekaj kopujema,če tak nimava dnara.user posted image  Halo sem si misla,a se tak zahvali,če kaj dobiš??Sedaj sem imela jaz roj.dan in mi noben od njih ni niti čestital,kaj šele,da bi kaj dobila.Ne me narobe razumet,ne rabim nič od njih,a čestitali bi mi pa res lahko.Nisem užaljena,saj sem to pričakovala,saj sta svojemu sinu-mojemu možu prinesla eno k..user posted image  flašo 3 mesece po rojstnem dnevu.user posted image
No in da nadaljujem s taščinem abrahamom,nisva bila niti tolk vredna,da naju povabi na kmečki turizem,kamor je povabla le svojo sestro z možem.user posted image
Nikoli ne greva tja na kosilo,niti ko prinesema darilo,če ima kdo roj.dan,nič  nikoli ne kupijo malemu,niti kakega sadja ali frutcwarge.
Pa sem se odločla,da je tudi moje dobrote konec,prazniki gor al dol,roj.dan gor al dol,od nas ne dobijo več niiiiiiiičččččččč.
Kak bi pa vi reagirali???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 18:02:49   
Anonimen


Kak bi pa vi reagirali???
[/quote]

Povabila bi jih za roj. dan. Pa poudarla da nič nosit sam na pijačko nej pridejouser posted image .

Mogoče bi jim pa užgal!
Sam dvomim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 18:09:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



Kak bi pa vi reagirali???


Povabila bi jih za roj. dan. Pa poudarla da nič nosit sam na pijačko nej pridejouser posted image .

Mogoče bi jim pa užgal!
Sam dvomim.




Nebi jim potegnlo,to sem jih lani povabla,ko sem imela 30,pa  sem dobila kavne šalce z napako-malo okrušene,2 šalci pa brez uhice za držat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 18:30:28   
mika
Pa sem se odločla,da je tudi moje dobrote konec,prazniki gor al dol,roj.dan gor al dol,od nas ne dobijo več niiiiiiiičččččččč


Edino pravilnouser posted image .

Anonimna, sedaj še lahko pričakuješ očitke tu gor: ja kje pa piše, da ti je kdo dolžen kaj kupituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 18:34:14   
Anonimen
ko sem imela 30,pa sem dobila kavne šalce z napako-malo okrušene,2 šalci pa brez uhice za držat.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

to ti je tašča ziher ene 20 let stare šalce podarila hehe

no sej v bistvu sploh ni smešno.

ne sekeri se. brez veze.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 18:37:01   
Maleal
Ja daj toliko kot dobiš.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A sem jaz potegn jena
28.8.2006 19:03:10   
Liya
Anonimna ne sekiraj se se:Vse se vrača, vse se plača;
Pregovor definitivno drži,sprakticirano,do nadaljneega nisem
verjela da bi lahko tako bilo sedaj pa.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 19:05:10   
GATA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa sem se odločla,da je tudi moje dobrote konec,prazniki gor al dol,roj.dan gor al dol,od nas ne dobijo več niiiiiiiičččččččč.




Edino pravilno! Pa še kakšno vzgojno za povrh - krkej. Mislm, kakšna štala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 19:11:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nisva bila niti tolk vredna,da naju povabi na kmečki turizem

nič  nikoli ne kupijo malemu,niti kakega sadja ali frutcwarge



Ne vem...če svojo "vrednost" meriš po tem, da bi bila povabljena na kmečki turizem...potem si res malo "potegnjena" kot sama praviš....

A malemu bi morali kaj kupit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 19:17:01   
tulip
Ne se sekirat zaradi sorodnikov, saj zato so pa prijatelji na svetu - da se obkrožimo z ljudmi, ki jih sami izberemo, ki jih imamo radi in oni nas!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 19:23:54   
Anonimen


Ne vem...če svojo "vrednost" meriš po tem, da bi bila povabljena na kmečki turizem...potem si res malo "potegnjena" kot sama praviš....

A malemu bi morali kaj kupit user posted image
[/quote]


Sem druga anonimna ne prva!!

Jas bi tudi bila užaljena ( ker vem kako je - imam podoben primer )!!
Mislim da si otrok res zasluži kako banano od babice!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 19:39:00   
kepa*
Ne se sekirat! Jaz sem tud prejšnji teden imela 30, pa sem tasta, ki živi v isti hiši povabla na pijačo, ker so prišli naši domači, pa mi tud ni nič prinesel, komaj da je čestital. Pa mi je malo mar. Zato pa jaz njemu z veseljem kupim ob praznikih kaj. Ker imam tako navado in mi je lepo. Zato pa ne pričakujem kaj nazaj.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 20:07:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jas bi tudi bila užaljena ( ker vem kako je - imam podoben primer )!!
Mislim da si otrok res zasluži kako banano od babice!!!!


Potem pa kar pričakuj banano. In bodi lepo užaljena še naprej.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 20:21:07   
3xmami
Ja saj drži pregovor, da je žlahta strgana plahta. Nič se ne sekiraj, eni pač nimajo poštimano v svoji glavi, saj ne mislim da ti morejo kupit boga pa pol, sam malo spoštovanja pa tut ne bi škodlo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 20:37:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič


Potem pa kar pričakuj banano. In bodi lepo užaljena še naprej.


Ne gre se za banano, ampak za odnos! Jas sem imela vredu babico, ki mi je dajala ljubezen in včasih tudi kako darilo in sem jas pričakovalo to tudi za svoje otroke ( da bomo v dobrih odnosih, da bo tudi moj otrok čutil da je ljubljen z vseh strani, da si zasluži od babice in dedka tu pa tam kako " banano" ali kaj podobnega )!

Se mi zdi da majhni otroci to potrebujejo! ( ljubezen in neko zmerno obdarovanje )!

Mič sori če sem drugačnega mnenja kot ti ampak z tem ne mislim nič slabega!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 20:54:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sem jas pričakovalo to tudi za svoje otroke


In v tem je bistvo težav in nesporazumov: naši ljubi sorodniki in prijatelji ne dosegajo in izpolnjujejo naših pričakovanj - kakršnakoli že so...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 21:02:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ampak za odnos
da bomo v dobrih odnosih


Saj če sem z nekom v dobrih odnosih, od njega ne pričakujem nič. Sam odnos me izpopolnjuje in mi pomaga, da se razvijam v tej smeri, da sem sama otroku sposobna kupiti banano ali karkoli že.

Se mi zdi pomembneje, da od teh "dobro odnosnih" ljudi moj otrok dobi čas in njihovo pozornost kot karkoli drugega.


P.S. Da smo različnega mnenja je več kot normalno. Se ti ni treba opravičevat. Tudi na ta način se gradijo naši odnosi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 21:39:10   
Anonimen
Mič ne vem kak ti gledaš na odnose babica-dedek-vnuk,a meni se zdi normalno,da mu kaj kupi,vsaj nekaj malega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 21:48:23   
Anonimen
Ne vem, meni se ne zdi potrebno. Če kaj kupijo prav, če ne, pa tudi prav.

Meni osebno je daleč najlepše, da so vsi zelo zelo veseli, ko vidijo vnukinjo. In da je tudi ona zelo vesela njih.

Manj je več. Manj ji kupijo, več ji dajo. Več sebe. To se mi osebno zdi pomembneje.

Veš, sama se ne spomnim, da mi je stara mama kaj kupovala, ko sem bila majhna. Se pa spomnim, da je bila do mene dobra kot topel kruh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 22:03:24   
bini
tudi jaz sem mnenja, da darila niso potrebna... saj današnji otroci imajo že tako preveč vsega...
meni osebno več pomeni ČAS, ki so ga stari starši pripravljeni preživeti z vnuki... to je tisto kar šteje... darila?? če sem poštena - rajš vidim, da dobita manj kot več, ... skromnosti se je treba navajati zgodaj user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 22:30:06   
rainbow
Excuse me, njihov odnos je za user posted image

darila gor ali dol, čestita se pa vseeno, pa čeprav kasneje. Ali pa kakšno darilce iz pozornosti (pa ne okrušeno);

posebej pa za vnuka, halo, verjetno tudi drugače nista bogvekako pozorna do njega. Se sploh kaj ukvarjata z njim? (sem tak nastrojena, ker je moj tast tudi en tak za en druser posted image  dedek, hvala bogu še za mojo mamo in atija)

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 22:40:32   
Rožica I
Jaz pa se strinjam s Kepo!
Saj ne dajemo, da bi dobili, ne? Dajemo, ker nas to že v osnovi osrečuje. In NE zaradi tega, da se nam potem nekdo mora zahvaljevati na vse pretege! Kadar daruješ, si že na nek način tudi sam obdarovan.
Sama si zapomnim (ne namerno, ampak cifre mi pač ostanejo v glavi) rojstne dneve vseh živih ljudi okoli sebe in potem uživam, ko jih razveselim z voščilom.
Včasih pa sem tudi sama pričakovala razne zahvale in voščila (ko sem bila mlajša), sedaj pa ne.
Ker se moje dejanje ne meri z zahvalo ali nezahvalo drugega, ampak le z mojo željo nekoga razveseliti.
                                                                                               Rožica 

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 23:14:00   
Anonimen
isto bi reagirala k ti...sam stroške si brezveze delaš. sej je lepo dajat in vse, tut sama rada dajem in ne pričakujem nič v zameno razen enga nasmeška in hvala ko dam. če pa še tega ne dobim pol pa ko jih j***.
mi smo mel  familiji in še vedno mamo navado si darila kupvat, voščit itd itd...pri možu pa nič. brat je bratu za rij dan kupu flašo soka??!!! halooo..al pa nč??? ma bol nč k pa flašo soka recimo fruc??!! kr neki! in pol k sem js pršla v familijo sem vedno delala piknike za vse naše roj dneve, kupvala darila za nova leta božičke in ne vem kva še pa jim ni potegnl v petih letih. in tu se je tut moje obdarovanje za njih zaklučlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A sem jaz potegjena
28.8.2006 23:43:02   
sneška_
Tudi pri meni se je končalo vse rojsni dnevi pa novo leto pa obletnice.Takrat ko od moževe družine niso uspeli da čestitajo prvi rpjsni dan od moje hčerke pa krst takrat se je vse končalo.Gdo kako spoštuje mene in mojega oroka tako pa jaz bom njega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A sem jaz potegjena
29.8.2006 5:32:22   
snorlax
Sem se grizla v jezik, ampak ne morem bit tiho.

Kot sem že večkrat pisala tu gor. Ne razumem tega, da smatrate kot dolžnost, da vam nekdo nekaj podari, pa tudi če imate rojstni dan. Ne obsojam nobenega, ampak enostavno ne razumem.user posted image

Evo, povem še en primer. Poznam žensko, ki tudi dosti da na to, kdo ji kaj podari. No in možu pove, kaj hoče za rojstni dan in revež potem res gre tisto kupit, samo da je mir pri hiši (in da še kdaj lahko seksa), samo da se potem lahko hvali okoli, kaj ji je mož kupil. Pa, ko sva še delale skupaj, je povedala, kaj vse so ji v prejšnji službi kupili, pa smo ji potem še mi, da je bil mir, da ni bila užaljena itd.. A ima takšno obdarovanje kakšen smisel? Zame ne. Raje dobim marjetico, utrgano iz travnika ali pa samo stisk roke, če je to iskreno, kot pa ne vem kakšna darila, če so namenjena le zadovoljevanju moje nečimrnosti.

Tudi za otroke ne pričakujem daril. Kar rabita, jima itak midva kupiva. Če jima kdo kaj da, je OK, če ne, je tudi OK. Tudi med sabo se ne obdarujemo ne vem kako.

Jaz osebno sem taka, da rada nekoga obdarim, vsaj z malenkostjo, ne pričakujem pa daril od drugih. Ne vem, mogoče je pa z mano kaj narobe?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?