|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A sem res čudna??
18.2.2008 15:47:30   
Sandrin
Zanima me vaše mnenje.
Z user posted image  imava težavo, k se meni zdi velika, njemu pa se to sploh ne zdi težava.
in sicer, kamorkoli kam gremo, mora moj vzeti s seboj še brata ali sestro ali mami. Meni gre počaš že na živce, ker nikamor ne moremo sami. Njemu je pa čisto kul.
Sodu je izbilo dno dejstvo, da sem mu povedala, da bi rada, da smo kdaj sami in gremo sami na izlet, in kaj je naredil on: še isti dan je predlagal bratu, če gre z nami v Avstrijo v shooping: po voziček, lupinico, v Ikeo po nekaj pohištva,... Mene je skoraj razneslo.
In ko sem ga vprašala, zakaj bo šel brat z nama, me je nazaj vprašal, če me moti. in ko sem rekla da ja, mi je zabrusil: mater si čudna!

Veste kaj? ima me, da sploh ne bi šla v Avstrijo, da bi se doma "kujala", pa naj gresta sama!!!

Kaj bi naredile ve??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 15:49:43   
Mešamdrek
Malo je res nerodno,če z vami nonstop nekdo visi.Ni kaj,pogovoriti se bosta morala,meni pa bi definitivno motili "držalci svečk".

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 15:52:05   
valentina2006
Z user posted image  imava težavo, k se meni zdi velika, njemu pa se to sploh ne zdi težava.


To se mi ne zdi nč novga... Vsekakor se pred odhodom v Avstrijo pogovor z njim... Tud mene bi motila stalna prisotnost nekoga.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 15:53:25   
*alja*
Mene bi motilo. Razumem tu pa tam da gremo kam skupaj, ampak po stvari za mojega otroka bi pa ziher šla sama z user posted image , brez spremstva.

Pogovorita se, če pa nebo razumel pa gdaj pa gdaj ostani doma pa naj gre sam z bratom al mamo, mogoče mu bo kliknilo v glavi da to ni prav.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 15:54:22   
bučkabb
če bi men to delo, bi sigurno enkrat naredila konec in bi protestirala če drgač ne gre, mogoče imaš zdaj priložnost in enostavno rečeš, da ne greš in naj gresta sama v A.

pol boš pa vidla kak bo odreagiro tvoj user posted image , definitivno pa vam atemeljit pogovor glede tega ne uide in prej se bosta zmenla glede tega prej boš mela mal svobode.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 15:57:19   
Anonimen
Mene bi tud motilo to.
Motl me neb(oz. se neb sekirala) sam v primeru da bi tist k bi šel zravn kej financiraluser posted image ....kkšn voziček recmouser posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 16:13:32   
Anonimen
V jezi bi mu rekla,zakaj še te v najino posteljo ne pripelje koga.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 16:19:51   
portugalka
definitivno nisi čudna
se strinjam z vsemi
(kaj je z nami punce, da vedno najprej "obsodimo" sebe?)
pogumno z besedo na dan...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 16:22:14   
rija
nisi.

čuden je tvoj.

moj HB ve, da smo v prvi fazi družina mi....je pa res veliko lažje, če misliva kaj nakupovati, da gre kdo z nama in se malo pocuka s tamalim....ampak ne vedno.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 16:30:37   
total
Pol pa naj bo kr znjimi,če ne more brez njih....bi mu jaz dala.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 17:41:16   
* Mateja *
Jaz nebi šla z njim, pa naj bo z bratom. Klinc ga gleda!!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 17:44:19   
Anonimen
Ja, cudna si....da to prenasas user posted image .

Naj se zave, da sta zdaj vidva druzina, tista primarna in ne vsi ostali. Tudi oni so se vedno druzina, da ne bo pomote, ampak ne tista, ki ima pri taksnih vsakdanjih besedah prioriteto.

Zmenita se zdaj; ko bo prisel otrok, zna nastati se vecja zmesnjava, ne samo pri sopingu, ampak pri skrbi za dojencka in na splosno v vasem druzinskem zivljenju.

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 17:49:24   
Anonimen
Ok, saj lepo, da se razume s svojimi in se z njimi druži ampak nekje pa mora biti meja, a ne? Ko imaš enkrat svojo družino je ta na prvem mestu. Vsi ostali pa zraven kot "dodatna popestritev" in ne obratno. Torej: nisi čudna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 17:55:25   
Sibil_
Prehiti ga in vleči ti koga od "svojih" vsepovsod zraven.PA po možnosti koga, ki je njemu tečen-beri kakšna nadležna gofljasta tetka, pri takih stvareh tudi kake sosede prav pridejo...mu bo že kapnilo slej ko prej...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 18:05:45   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ja, cudna si....da to prenasas user posted image .

Naj se zave, da sta zdaj vidva druzina, tista primarna in ne vsi ostali. Tudi oni so se vedno druzina, da ne bo pomote, ampak ne tista, ki ima pri taksnih vsakdanjih besedah prioriteto.

Zmenita se zdaj; ko bo prisel otrok, zna nastati se vecja zmesnjava, ne samo pri sopingu, ampak pri skrbi za dojencka in na splosno v vasem druzinskem zivljenju.


Se podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 18:40:45   
silvya
Kot so že ostale napisale bi tudi mene to motilo. Sicer pa jaz tudi veljam za čudno  zadnje čase user posted image .


(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 18:59:59   
Naja30
Mene bi tudi motilo. Sploh če bi šla v nakupe za otroka.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 19:00:53   
SpeliG
Meni pa je všeč odgovor, ki ti ga je napisala Sibil. Jaz bi "vlekla" koga od mojih, kakšnega takšnega ful zgovornega in nadležnega, ki bi imel še ful svojih predlogov.
Ker se očitno ne zna postavit v tvojo kožo, mu je morda treba na primeru pokazat, kolk je to moteče, če vedno jemlješ s sabo nekoga, ki sveti zraven.
Ne razumem pa tut te njegove, da hočejo zraven hodit...?

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 19:09:11   
lelčy
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Prehiti ga in vleči ti koga od "svojih" vsepovsod zraven.PA po možnosti koga, ki je njemu tečen-beri kakšna nadležna gofljasta tetka, pri takih stvareh tudi kake sosede prav pridejo...mu bo že kapnilo slej ko prej...user posted image


se podpišem, to je zelo dobra idejauser posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 20:23:48   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Prehiti ga in vleči ti koga od "svojih" vsepovsod zraven.PA po možnosti koga, ki je njemu tečen-beri kakšna nadležna gofljasta tetka, pri takih stvareh tudi kake sosede prav pridejo...mu bo že kapnilo slej ko prej...


se podpišem, to je zelo dobra ideja


Meni je tudi ta predlog všeč. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A sem res čudna??
18.2.2008 20:25:50   
BlackyMouse
ko boš šla roditi,bo tut vzel s seboj člane in jih povabu v porodno?matr,takile me pogrejejo,nej se zave,da si ti nova družina.
dej mu vrni,pa ti začni vab nekoga,k ga ne prenese,bo hitr skužu.


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A sem res čudna??
19.2.2008 8:34:30   
fricka
Moj je tud hotel na začetku povsod svoje prjatle zraven vabit. Pa sem nekajkrat znorela in zdaj me najprej vpraša ali se s tem strinjam. Vsekakor pa ga ne bi spravljala v zadrego, če se je z bratom že dogovoril. Naj to velja za naslednjič.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A sem res čudna??
19.2.2008 8:41:22   
nuala
Uh, jaz bi v tem primeru moža defionitivno zamenjala.
Meni bi šlo močno na živce in bi se mi zdelo, da mu je samo z mano dolgčas.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A sem res čudna??
19.2.2008 8:46:34   
deja27
to sem mu že na začetku povedala,da ni šans,da hočem saj km jt prez ostalih,pa se kr drži,ker če ne-fašem ,živčnega.Je pa hotu,da bi skup kuhal-ej komi sem dosegla,da kuhne nimam sam za gledat.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A sem res čudna??
19.2.2008 8:57:56   
Blejka26
ja Deja27 dolgo časa je bila tvoja kuhinja samo za brisanje prahu-nedotaknjena..pa tko lepa kuhinja a..men bi se zmešal če bi mogla imet kuhinjo s taščo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?