|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 15:46:15   
soncece24
No, mogoče sem naslov napisala malo nerodno, ampak zanima me, če vam je partner kdaj naredil sramoto? Pred družino, prijatelji, v javnosti??

Moj ima namreč zelo grdo navado (predvsem če spije kak kozarček več), da začne ljudi, ki jih sploh ne pozna, ponavadi so pa še kr konkretno starejši od njega kr tikat. Oni njega še kr vikajo, on pa jih kr tika.... To se mi zdi grozno, ampak ko sem mu enkrat to povedala, je trdil, da tega pa res ne dela, se pravi, da se tega sploh ne zaveda. Meni je pa ob tem tak nerodno, da bi se lahko v zemljo pogreznilauser posted image

A majo tudi vaše "boljše" polovice kakšne take navade, ali pa so kdaj nardili kaj takega, da vas je bilo sram zaradi njih??


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 15:56:27   
india
Ja, seveda ima take lastnosti. Kar mi gre pa najbolj na jetra je pa to, da vedno zbija šale na račun žensk, kot da smo kaj manj vredne kot moški. In potem sploh ne neha. Pa tudi to, da vedno sili v ospredje, da se mora delati nekaj več kot so ostali in da mnogokrat tudi namerno koga ponižuje, samo da on izpade kaj več.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 16:10:17   
Anonimen
Pravzaprav ne.
 
No, razen mogoče, ko začne kdaj v trgovini v hecu prodajalki nakladati, da kak je pa to drago, če lahko dobi študentski popust.user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa sploh ni študent, povrhu vsega pa je drugače tako zapravljiv, da je groza. Meni pa je nerodno, kot da nimava denarja za kruh al kaj. Ah, ti dedci!user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 16:17:22   
čaki
tud pr mojmu je hudo ko je merica prepolna. takrat je tko korajžen-drgač pa nič ne upa, pa pameten je ko user posted image  da ne omenim kako pluva ko hoče vse naenkrat povedat...jaz bi se pa tud v tla pogreznila ,dobro da to ni velikokrat...
ojej ojej
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 16:17:29   
baguSka
Ja tud moj je brez dlake na jeziku in vedno pove vsakemu kar mu gre oz. kar si misli. Če smo v družbi, ki ga že pozna mi je vseeno, včasih se pa zgodi, da je v družbi nekdo, ki ga prvič vidi - takrat mi je pa kar malce nerodno.. Pa si potem vedno rečem: Mah sej sam sebe spravlja sramoto. Kaj čem? Tak pač je. In po pravici povedano, je na moje presenečnje, ravno to ljudem všeč na njem, ker vedno pove vse naravnost. Brez ovinkarjenja in zmišljevanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 16:19:08   
baguSka
Aja in če sm iskrena, me je ravno na ta način osvojil.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 16:20:58   
sazi
Prav nerodno mi ni NIKOLI.
Mi je pa bilo pri bivšem (pogosto in zelo nerodno), zato pa tudi je bivši (eden od razlogov)...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 16:48:31   
Tia27
Ne, še vedno mi je kul on, in sem na obnašanje njegovo prav ponosna, mislim mi je všeč, me ni sram, če sva skupaj v družbi, celo ugaja mi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 17:11:43   
Anonimen
Ne. Nerodno mi je lahko edino zaradi mojih dejanj, ne pa njegovih. Je odrasel človek in sam odgovarja za svoje dejanja, tako kot jaz odgovarjam za svoja. Nisem pa njegova mama, da bi mu razlagala, kako naj se obnaša, da bo družbeno sprejemljivo. Itak je tak človek, da mu je vseeno, kaj si drugi mislijo o njem. On je on, vedno, brez pretvarjanja in igranja.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 29.10.2005 17:14:11 >

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 17:58:30   
Dejča
Ja, tudi moj je precej direkten - vse pove v obraz - in mi je bilo na začetku kar nekajkrat malo nerodno pred svojo familijo, pa pred prijateljicami. So se ga pa vmes že vsi navadili - pravzaprav jim je zelo všeč, da vedo, da jih za hrbtom ne bo nikoli osiral ali govoril kaj takega, kar jim ne bi tudi naravnost povedal. Sčasoma sem tudi sama postala bolj direktna, pa se mi zdi čisto OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 19:33:12   
ZARA
Ne. Prej obratno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 19:43:22   
Anonimen
V bistvu mi je bilo nerodno samo enkrat in to takrat, ko se mi je eden od bivših sodelavcev poskušal "preveč približati", to pa je mojemu dragemu stopilo na živec. Sicer je vedel, da ga jaz ne bi prevarala, ni pa prenesel, da je bivši sodelavec kljub temu "rinil vame". In nekega jutra, po nočni izmeni, smo, kot ponavadi, polovica nočne ekipe sedeli v "našem" lokalu na pijači, ko je čisto slučajno tja prišel tudi ta bivši sodelavec. Moj dragi je imel takrat "v riti" eno pivo preveč (kakor se temu reče) in v trenutku, ko ga je zagledal na vratih lokala, je planil pokonci. Lokal je bil zjutraj seveda nabito poln ljudi, ki so prišli na jutranjo kavico pred službo in uprizoril jim je pravo predstavo o tem, kaj pomeni, da pusti tujo žensko pri miru. Ljudje so crkavali od smeha, z natakarico vred, jaz sem pa pred ostalimi sodelavci skoraj zlezla pod mizo.
Tega, da človek potem ni kave niti naročil, kaj šele, da bi jo spil, mi verjetno ni treba posebej omenjati...
Jaz pa potem še skoraj cel mesec nisem stopila v tisti lokal, dokler mi ni natakarica po telefonu (ob naročanju taksija) rekla, naj končno že pridem, saj so vsi že pozabili...

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 20:37:34   
paris
Do sedaj mi še ni bilo nerodno zaradi sedanjega partnerjauser posted image , je zelo takten in potrpežljiv, prej bi rekla, da sem jaz njemu v sramoto, ko kdaj pouser posted image .
Bivši je bil pa svoje vrste tič, na eni poroki se ga je enkrat tako nasekal, da se žlahta tega še danes spomni pa  že več kot 8let ni več moj mož!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 20:41:17   
CIPRESA
Neeeeeeeeee Nikoli!!!!!!!!!!

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
29.10.2005 21:36:46   
Anonimen
Jaaaaa. Vedno in povsod.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 10:11:03   
kapica
Ja, meni se to tudi kdaj zgodi v razlicnih situacijah. Pa potem mislim, zakaj me pa sploh moti, brezveze se sekiram.
Vcasih rad malo pretirava, ko o necem razlaga, kaj sva dozivela ali pa kje sva bila. Pa saj drugi ne vejo ali je bilo tako ali ne, mene pa vseeno moti. Potem pa moja mami rece, joj, tvoj dragi pa res tako zivo vse razlaga in opise.

Pac vsak vidi stvari po svoji predstavi, enega moti, drugega ne.
Ampak so na svetu se hujse stvari kot to.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 10:38:45   
Špacka
 
Ne, nerodno mi pa res ni!


(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 10:54:01   
daddy
   Ankica, u nulo dober odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 10:56:25   
Anonimen
Kaj pa je z mojim odgovorom narobe? Meni se zdi v über nulo dober.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 11:18:14   
Anonimen
O ja, včasih zna v družbi "bolj razgledanih" kakšno tako vsekat, da se jaz pol sila močno trudim zadeve poglihat in jih opravičevati.Ponavadi mu je v družbi takšnih nerodno, ker se zaveda tega, da je veliko področij na katerih je precej bos.In pol ko mu je nerodno, je še cel zraven neroden in pol je meni nerodno.
Meni je super človek, ima kvalitete, ki so zame pomembne in ga zato od srca ljubim, ampak ljudje, ki ga ne poznajo in ne vidijo teh kavalitet ga kaj hitro narobe ocenijo in sem na račun njegove ne-izobrazbe in nerazgledanosti že marsikatero pikro požrla.Tudi od familije in to precej boli.Sicer pa če dobro premislim, je moj foter dr. pa zna veeelikokrat celo našo familijo (in predvsem mamo) v tako sramoto spravit s svojim obnašanjem, da se pol ne upamo več kje pokazat.Tak da izobrazba menda ni vse!!!!Za zunanje mi je itak vseeno, naj najprej pred svojimi vrati pometejouser posted image .
Sicer pa sem prepričana, da sem verjetno tudi jaz njega kdaj v sramoto spravila in niti tega ne vem, ker mi takih stvari ne meče pod nos.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 11:22:45   
Jutra
Se ne spominjam, da bi me moj user posted image  v družbi kdaj spravil v zadrego. Mi je bilo pa že večkrat zelo neprijetno zaradi ene druge osebe iz najožjega družinskega kroga.user posted image  To me še bolj boli.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
30.10.2005 17:12:15   
Anonimen
Ne, nikoli me še ni zares v kakšno zadrego spravil ali mi naredil sramoto. Vsaj ne da bi se spomnila. Verjetno bo prej obratno kaj takega, ker jaz načeloma svojega jezika ne šparam kaj dosti.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A vam je kdaj zaradi partnerja nerodno?
3.11.2005 13:26:57   
tijana
še nikdar. moj user posted image je tako sladki ko se napije. sicer je to zelo redko ampak takrat je prav prisrčen. drobno gleda in se samo smeji. pa ves čas me objema user posted image , mi govori da ma ljubi in se sploh ne zmeni za nič drugo. ljubim ga.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?