|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:35:36   
Anonimen
Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.
A vas je kdo prisilil da se z njim porocite? Vam je kdo drzal pusko ob glavi?
Jaz se nisem porocena, a ce bom, bom po lastni volji in ne bom pljuvala v lastno skledo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:37:03   
Anonimen
Se slišimo, čez 7 let, prav.user posted image
Vsakemu paše, da malo pojamra o svojih težavah. Še noben zakon ni Med in mleko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:39:45   
Anonimen
Haha, počak da boš poročena,p ol šele bođš vidla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:44:47   
silvya
Verjetno vas je res sram, zato ste pa vse anonimne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:45:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Dolgčas jim je, pa so hotele malo popestriti dogajanje na RR user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:46:10   
FANTEK1
user posted image  silvya

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:50:42   
Anonimen
Sram me je, ker nimam idealnega, popolnega moža.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:51:34   
čaki
po mojem ne rabi čakat 7 let, lahko se zgodi prejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:56:34   
cmokec
Tista, ki pravi, da ima idealnega moža LAŽE, ker taki ne obstajajo. Je, pa res, da na začetku lahko zgleda, da je vse idila, zato se ljudje tudi poročajo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:57:01   
*pepelka*
Se slišimo, čez 7 let, prav.

Ali pa še prej. Bomo videle kako boš takrat govorila, oziroma kakšno bo tvoje mnenje. Takrat boš morda tudi ti kot anonimna kritizirala svojega partnera. Nihče ni popoln.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 16:58:55   
Anonimen
Verjemi anonimna1, da se zarečenega kruha največ poje, potem se pa fajn zrediš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:00:28   
Anonimen








IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Verjemi anonimna1, da se zarečenega kruha največ poje, potem se pa fajn zrediš user posted image





lastne izkusnje?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:00:55   
Anonimen
Lastne ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:05:00   
silvya
Če jaz prav razumem je tale forum temu namenjen, da se lahko katera tudi potoži. Ali pa je to mogoče prepovedano? Kogar to moti se pač naj izogne branju takih zadev. Ne pa, da pol anonimno kritizira.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:06:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Lastne ja user posted image

A zato si pri hujšaricah?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:08:06   
CIPRESA
Midva živiva skupaj že 11-sto leto, od tega sva 3 leta poročena in lahko rečem da sem VESELA DA NI POPOLN in da lahko kdaj pa kdaj malo pojamram čez njega in on čez mene. In ne ni me sram da moj mož ni popoln in lahko to na glas povem (tako kot tudi on zame).




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:08:19   
Anonimen
Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.


Kako boš možu razlagala, če je bedak user posted image

Pa razlagaš (razlagajo) nam user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:09:27   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Če jaz prav razumem je tale forum temu namenjen, da se lahko katera tudi potoži. Ali pa je to mogoče prepovedano? Kogar to moti se pač naj izogne branju takih zadev. Ne pa, da pol anonimno kritizira.


Ne, treba je bit tiho in ne priznat, da leta pred poroko nismo vidle človeku v glavo. Ne jamrat, lepo tiho bit in doma na samem požirat krivico. user posted image

Jao ne bit no tako tipično slovensko zaprti. Zakaj pa se ne spodobi povedat resnico ?

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:19:15   
cukerček
Saj če te take stvari motijo jih pa ne rabiš brat saj ti noben ne drži pištole na glavi

...če pa že katera kdaj potarna ali si olajša dušo, prosi za nasvet pa še ne pomeni da svojega partnerja ne ljubi...

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:22:43   
Anonimen








IZVIRNO SPOROČILO: mamči


Jao ne bit no tako tipično slovensko zaprti. Zakaj pa se ne spodobi povedat resnico ?



Zakaj se pa ne locis in si poisces nekoga, ki bo pravi zate?

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:25:47   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: mamči


Ne, treba je bit tiho in ne priznat, da leta pred poroko nismo vidle človeku v glavo. Ne jamrat, lepo tiho bit in doma na samem požirat krivico. user posted image

Jao ne bit no tako tipično slovensko zaprti. Zakaj pa se ne spodobi povedat resnico ?


Ne spodobi se povedat zato, da drugi o tebi ne mislijo, da si neumen ali bog nedaj zmotljiv človek.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:28:15   
Marogica
So določene stvari, ki jih na forumu ne omenjam, ker se mi pač ne zdi umestno oz. ni vse za vse. Zato tudi ne pišem nikoli anonimno, kajti za stvarmi, ki jih pišem tudi stojim. Tako, da me nima zakaj biti sram.

Vsak pa piše to kar misli, da lahko oz. kar pač čuti. In vsak ve zakaj ja ali ne.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 17:30:23   
mamči
A zdaj je pa o meni govora al kaj ? Se ne spomnim, da bi kje pisala o kvaliteti svojega zakona, potem ti veš spet nekaj več o meni, kot jaz sama.

Glej, za razliko od tebe so meni stvari čisto jasne. Kljub temu, da imam dva otroka se bi ločila, če bi čutila potrebo po tem. Sramotno ni jamrati in se ločiti, sramotno si je leta pustit po glavi sruser posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:03:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Ne, treba je bit tiho in ne priznat, da leta pred poroko nismo vidle človeku v glavo. Ne jamrat, lepo tiho bit in doma na samem požirat krivico. user posted image


Ja, taki smo, vse za imidž user posted image .      user posted image  user posted image

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:08:59   
CD
vsak je kdaj pa kdaj po svoje bedak... pač se rapišemo tu gor, tu dobiš naprimer mnenje, ki ga morda sploh ne bi dobil..

npr. jaz mam kar dosti kolegic...amak nobena ni v moji bližini, pogovori po telefonu pa tudi niso kaj fajni o dajanju dolgih nascetov...jaz se razpišem tuki gor, in ko dobim kak odgovor, ga seveda z veseljem pogledam premlejem mnenja in pol pač vidiš, da v bistvu nisi sam in to me kar malo pomirja..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?