|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj enega en...
2.6.2006 9:22:13   
Seven*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ema mi je zadnji mesec tako lepo jedla gosto hrano. Sem bila ful vesela, celo pohvalila sem jo. Zadnje tri dni pa se zafrkava, da bom zgubila zivce. Hrano pljuva DOBESEDNO po celi kuhinji in se zraven smeji, ker ji je ocitno to fajn pocet. Jaz imam pa kasico po notebooku, tleh, mizi, kuhinjskih stolih.. In potem ji dobesedno tlacim v usta in drzim zlico spredaj, da MOGOCE pogoltne. Ker cez dan ne je, je posledicno ponoci skoraj skoz na dojki. Danes sem jo dojila 30x. Sumim tudi zobke, ampak.. Kaj naj clovek naredi v takem primeru?

Jaz sem taksna srecnica. Imam dva nejescna in nespeca otroka. Ema je danes zacela peti ob 5.30..

No. Glavno da so zdravi ane? user posted image A ima se katera pljuvaca doma? Lase imam cisto sprijete od otroske kasice.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 9:28:36   
Jana4
Naj te malo potolažim. Ti imaš vsaj enega pljuvača jaz imam tri naebkrat tako da svojo packarijo pomnoži z tri pri spanju pa isto user posted image  user posted image . Ja sam da so zdravi, samo me kmalu ne bomo več - zdrave mislimuser posted image .


_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 9:48:02   
tina104
Sem se user posted image user posted image user posted image  tvojemu sporočilu.

Kaj ti naj rečem, pri nas ni tako hudo, pride pa vmes kak obrok, ko pljuva - v bistvu dela dežek ali pa daje prste v usta in potem v svoje lase, ušesa in tako dalje. Pri nas se je dežek dogajal kaka dva dni, potem pa ga je minilo. Jaz sem poskušala ob tem resna ostat, pa nič kaj komentirat, ker potem ima še večje veselje.
Dajanje rok v usta in potem v lase pa se pri nas dogaja predvsem, ko mu kaka hrana ni preveč všeč ali pa je že zaspan ali utrujen.

Po mojem bo minilo.user posted image

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 10:25:47   
cuma
Seven!
Meni vsi, ki Emo poznajo, govorijo, da sploh ne vem, da imam dojenčka... Tako da ti grem lahko samo na živce user posted image  ,če začnem karkoli pametovati...
Naj bo kmalu boljše user posted image  !

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 10:51:02   
Ro-La
seven, jaz mam tut enega neješčega in nespečega otroka, tadrugi pa me že zaj zajeuser posted image ker noče ven prituser posted image ....bo kmalu boljše, bajeuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 11:08:38   
Badeja
Zdravo!

Moj neješč ravno ni, čeprav zadnji teden nekaj štrajka pri mlekecu in noče pit oz. spije full malo. Drugo pa lepo papca. Lahko se ti edino pridružim pri spanju, to sploh ne vem več kaj je. Ne podnevi ne ponoči user posted image
Pa saj bo hitro minilo user posted image  Upam...

LP pa hitro začnite pridno papcat

Barbara

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 11:33:04   
Anonimen
Ko se pa res fulll ukvarjaš z njimi, no, vsaj tako se tukaj bere user posted image

Jaz bi bila tudi že ob pol šest pokonci, če bi vedela, da me čaka tako angažirana mami user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 11:44:38   
kofetek2010
saj ne vem, če naj kaj napišem user posted image  


moja2 sta pa oba tak fajn user posted image  



seven - saj bo boljše, enkrat že user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 11:54:15   
Seven*
Mic ukvarjanje je posledica. user posted image user posted image Nisem jaz material zenske za gospodinjo/mamo.. Komaj cakam da se porodniska zakljuci. Rabim malo spremembe, res jo.. Mozgane imam ze zakrnele.. Kaj mislis zakaj tolko clankov prebiram, pa skoz neke linke dajem. Da mi mozgani vsaj malo migajo.

Jana73, ti bodi rajs tiho! user posted image user posted image

No saj, ce ne bom cetrtic fasala mastitisa bo vse ok. Princeska se je namrec odlocila, da bo ponoci vlekla na dve ure, podnevi pa se ona ne bo dojila ali pa mogoce samo enkrat. Se dobro da sem pred 14 dnevi nehala Amoksiklav jest. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 11:56:28   
Anonimen
dobro te ima navito, bravo, ema!user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 12:01:50   
KIRA
hehe seven, maš pa ti pun kufer dela z njima. user posted image
jaz namreč tud. tavečja ne more držat riti na miru - ko da je hiperaktivna. manjša pa se sam dere - nič ji ni všeč, če ni v rokah - ker "ne vidi dovolj" po njenem. tud v stolčku ne.
pa se zabavamo....user posted image user posted image user posted image predvsem ponoči. izmenično.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nč dost ne spim.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 12:04:34   
Seven*
Eh, saj zrastejo ane? Samo da so zdravi! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, moja mama ima se zdaj travme glede mene v otrostvu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da jabolko pac ne pade dalec od drevesa.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 12:50:22   
tincci
Seven, če te kaj tolaži, si ti moja tolažba, ko je hudo user posted image user posted image Mam sicer enega takega otroka, lih zato si pa ne upam še enga nardit, ker bo po moje isto.. jabolko res ne pade daleč od jablaneuser posted image

H je stara 7m, uvajava že od 4m, zdaj sva spet pristali na dopoldanskem dojenju, ker začne kričat pa usta skup držat, ko vidi sadje, za kosilo je zelenjavo in to ima hvala bogu rada, popoldne spet dojenje, ker je občutljiva na mlečne izdelke, gluten, tko da skutke, piškotki odpadejo, sadje itak, no pa zvečer mi poje riževo kašico pa potem še pol ure na joškah visi, vsako jutro ob 4:50 se zbudi, popapca in začne dan... in tako naprej user posted image user posted image Dude nima, flaše ne mara, iz magičnega lončka noče pit, ampak samo iz skodelice, pa še to pol deci tekočine na dan, ki ne sme biti sok, ampak voda ali nesladkan čaj.. kupljenih kašic ne mara.. pa tko... user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 13:06:51   
viv_
Seven, to je pa tkole: otroci (vsi skupaj) so konstanta. In zato, da so nekateri otroci lahko ekstra nezahtevni (tako kot je moja), morate imet nekateri ekstra zahtevne otroke (kot so tvoji). In, ker mate že prakso z zahtevnimi od prvega, vam potem mati narava podari še zahtevnega drugega, da ni težav, saj tisti, ki ste že imeli enega zahtevnega veste, kako se stvari streže.

Za vzdrževanje naravnega ravnotežja, pa moramo potem na vsakega takega zahtevnega otroka imeti enega nezahtevnega. In po analogiji starševstva zahtevnih otrok, dobimo starši nezahtevnega 1. otroka še nezahtevnega 2. otroka (sanja svinja o... user posted image ), ker bi bili sicer zgubljeni, ne bi se znašli v situaciji in bi posledično trpel še 1. otrok.

Tako je to... S tem, ko maš zahtevnega otroka si naredila ful dobrega za eno familijo z nezahtevnim otrokom user posted image  A sem te potolažila?user posted image


(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 13:09:23   
Anonimen
Mal heca mora bit user posted image  user posted image . Drugač se ti res začne rolat....

Kr prid k nam v Dalmacijo, tukaj so itak vsi na off, mogoče se še tvojih dveh kaj prime??? user posted image  user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 13:26:04   
mml
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Seven, to je pa tkole: otroci (vsi skupaj) so konstanta. In zato, da so nekateri otroci lahko ekstra nezahtevni (tako kot je moja), morate imet nekateri ekstra zahtevne otroke (kot so tvoji). In, ker mate že prakso z zahtevnimi od prvega, vam potem mati narava podari še zahtevnega drugega, da ni težav, saj tisti, ki ste že imeli enega zahtevnega veste, kako se stvari streže.

Za vzdrževanje naravnega ravnotežja, pa moramo potem na vsakega takega zahtevnega otroka imeti enega nezahtevnega. In po analogiji starševstva zahtevnih otrok, dobimo starši nezahtevnega 1. otroka še nezahtevnega 2. otroka (sanja svinja o... user posted image ), ker bi bili sicer zgubljeni, ne bi se znašli v situaciji in bi posledično trpel še 1. otrok.

Tako je to... S tem, ko maš zahtevnega otroka si naredila ful dobrega za eno familijo z nezahtevnim otrokom user posted image  A sem te potolažila?user posted image





Ufff Viv tole si pa dobro napisala user posted image , jaz imam tudi eno zelo nezahtevno user posted image  in se igram z idejo, da bi mogoče imeli kmalu še eno user posted image  (če bi poznala recept, da bi bila spet nezahtevna user posted image ).

Sicer pa Seven...ti se že mojster za zahtevne otroke in bi ti bilo ob nezahtevnem otroku čisto dolgočas user posted image  in sploh ne bi vedela kaj s časom, pa še hrbtenica, bi te bolela, če bi predolgo ležala v enem kosu (joj upam, da ne zameriš). Jaz te namreč skrajno občudoujem user posted image  , kako vse zmoreš in koliko imaš energije.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 13:38:01   
tincci
Aja, Seven, prehitr sem rekla, dons tud kosila noče user posted image  

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 13:40:57   
Seven*
Mml, kdo pravi da imam energijo. Za dobro jutro se najprej zjocem, pol spijem kavo, se napol sestavim, potem pa HOP v nov dan! user posted image user posted image user posted image Saj ves, ko si vrzen v vodo pac plavas.. user posted image Priznam pa, da bi videla nebesa, ce bi imela z BW-jem en dan tri ure cas samo za sebe..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
2.6.2006 16:31:39   
Meceno
Seven mojo sem nehala dojit pred 14.dnevi in mala sedaj že spi dva dni celo noč od 20h pa do 4h in 50min, samo to potem pomeni da je pokonci od takrat dalje. Sicer imam še čas 10min ko popije mleko po flaši, ob 5h že pleše user posted image  
No, ob 8h gre že spat in spi do 10h in nekje ob 15h gre še na eno rundo spanja in sedaj čakam da se zbudi

Je pa najraje kruhuser posted image  oz siravkouser posted image  no, špinača je zakon, pa ponavadi ji v štroku fižol skuham in ji ga zmiksam, frajerka misli da je špinačo user posted image

Bo že boljše

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
3.6.2006 9:53:59   
bambi
Draga Seven, tudo moja Gaja je živec in pol..... Čez dan še gre, sicer moramo biti vsi polni energije, če zaspi, traja to največ 15 min in že zopet akcija.... sedaj je najpomembneje, da se dvigne na nogice, zato mormo biti zraven vsako sekundo.... Glede hrane pa moja ni ravno neješča, glede na to, da ima 7000 g in kakšnih 68 cm pri svojih 8 mesecih, bi se ji moralo malo več poznati, ponoči pa me ubija..... zbuja se na 1 uro in jamra, 2x na noč se obvezno še dojiva, kakšnih 5x se začne po ograjici gor vlečt in stoji na nogah, me gleda in zraven cvili, zdaj celo ne prižigam več luči, ker potem je zanjo itak že dan..... skratka zgledam že kot en sam velik podočnjak in močno upam, da to ne bo trajalo 2 leti..... No, zraven pa moram še kakšne 4 ure na dan študirati, tako, da bi bila zelo vesela, če bi možgane lahko dala malo na off..... In poleg vsega potem pride še moj dragi mož in reče: Kaj če bi kar takoj naredila še drugega otroka? in se ne šali!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz se raje kar vstran obrnem, ker po moje bi pristala kar na psihiatriji....  itak se moram počasi pripravit na to, da bo naše dete shodilo, potem bo še tista zadnja kapljica energije izpuhtela iz mojega telesa....

Nekoč bo zagotovo bolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
3.6.2006 10:01:00   
bambi
Aja, pa še to, pri hranjenju je ista pesem kot pri tebi in večini.... kuhinja zgleda kot da je padla bomba, vse okoli je v kašici ali karkoli že je, sem jo pa zadnjič malo šokirala ker sem ji pred kopanjem, ko sva jedli, vrnila..... sem si dala pire krompir v usta in jo špuknila nazaj.... gledala me je tako, kot da bi iz lune padla, nekaj časa je bila celo resna, potem pa smeh in špukanje mame nazaj.... kaj hočem, moja vzgojna finta pač ni palila, sedaj Gaja misli, da je mamici to všeč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
3.6.2006 15:48:17   
Barči78
Seven, te čist razumem, vsaj glede hranjenja. Moja Neja je bila 10 mesecev najbolj priden jedec, sedaj pa samo še avto vozimo, ko je treba jest. Pa še tko fino se ji zdi, ko z jezičkom hrano potisne iz ust. Če noče takoj jest, jo po dveh poskusih vzamem iz stola in poskusim znova čez pol ure. Ker sem dobesedno zgubljala živce. Pogruntala pa sem, da če ji dam na mizo punčko, jogurtov lonček in žlico, še kar nekaj pojeva. Ona meša ˝hrano˝ v lončku in hrani punčko, mamica pa Nejo. Ker imava tudi krizo v porastu teže. In sicer v 2. mesecih, sva se zredili celih 200 g. Teža ji je vidno padla, glede na to, da nikoli ni bilo problemov okoli teže.
Pa še to sem probala - Nejo sem vzela v naročje, ji dala žlico in se je ful trudila prinest polno žlico do ust. Vsaj nekaj sva pojedli.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
4.6.2006 21:23:27   
natalia
joj, kak fajn, nisem edina z zahtevnim otrokom!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aaaaaaaa!! Zakaj ne morem imeti vsaj eneg...
4.6.2006 21:32:56   
Seven*
Bambi. Jaz sem se ob Jakobu en teden jokala, ko sem zvedela da sem ponovno noseca. Pa ne da si nebi zelela, ampak nisem vedela kako bom zmogla.. user posted image user posted image user posted image

Ja, ni nam lahko, ampak otroci zrastejo!! Glavno da so zdravi!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?