|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adena virus
11.12.2008 19:49:05   
_ribica_
Kot sem že v naslovu omenla me zanima adena virus. In sicer koliko časa mine, da zdrav otork zboli za adena virus, ki je bil v stiku z okuženim otrokom. Sestrina punčka je imela ta virus, so bile v bolnici in, ko so bile doma naj bi bla punčka še kužna osem dni po tem. Zdi se mi, da je bla sestra pri bratu, ko je bla punčka še okužena. In zdej so mi javli, da je od brata punčka v bolnici in verjetno da ima adeno. Medve smo ble deveti dan pri sestrini punčki in zdej me je strah da nebi še moja to staknila. Zato me zanima koliko po tem času ta virus izbruhne?

Upam, da ste me razumele, da nisem preveč zmedeno napisalauser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Adena virus
11.12.2008 21:23:22   
caillou
Ja, lahko zboli ja. Pa ne se preveč sekirat, ker je tvoj otrok lahko ravno na ta virus odporen in ne bo zbolel. 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu _ribica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Adena virus
12.12.2008 9:17:04   
Mišni
Ja, inkubacijska doba te zanima, tako se temu reče.

Kolikšna pa je, pa ne bi vedla iz glave.

Tukaj je ena debata o tem:

http://www.ringaraja.net/forum/m_3472466/mpage_1/key_/tm.htm

Pa tukaj si lahko nekaj prebereš:

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=forum&temaid=884

Pa tukaju:

http://www.ringaraja.net/forum/adeno-virus/m_3472461/mpage_1/tm.htm#3481385





< Sporočilo je popravil Mišni -- 12.12.2008 9:21:56 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?