|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
3.6.2006 22:36:38   
HuAnita
Po novem jo izvajajo na Dobrni, po 36m nosečnosti. Bi si privoščila 5 obiskov (12500 sit), pa me zanimajo vaše izkušnje.

Aja, pa danes na Altermedu sem dobila letak o 'smejočem' porodu, imate kakšne izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
3.6.2006 22:38:59   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Po novem jo izvajajo na Dobrni, po 36m nosečnosti. Bi si privoščila 5 obiskov (12500 sit), pa me zanimajo vaše izkušnje.



to bo za meneuser posted image , nič ne kaže da bi prej rodilauser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
3.6.2006 22:57:19   
soncece24
Akupunktura po mojem deluje,če verjameš da bo delovala user posted image ,vse te "alter" variante delujejo na tem sistemu. Za ziher pa rajši EA vzami user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
4.6.2006 0:08:45   
Jančika_
Naša K. je uspela pred porodom 2x iti na akupunkturo in je precej težko rodila.

Ena forumovka je hodila na tale predvanja o "smejočem porodu". Kolikor vem, se ni nič smejala, ker se je strašno počasi odpirala in se je zelo dolgo matrala. Mogoče bo videla tole in se sama javila.

Skratka, jaz grem rodit kar tako. Bo, kar bo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
4.6.2006 0:11:22   
Jančika_
Aja, ne vem, če ni naša Smrčka hodila na akupunkturo in je bila zadovoljna. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
4.6.2006 9:25:47   
vampirka
Moja kolegica je pred dvemi meseci rodila (pred tem je obiskovala predavanja za "smejoči porod") in zadevo toplo priporoča. Smejala se verjetno med samim porodom še nobena ni (tudi EA baje ne pripravi do smejanja...  user posted image )...gre predvsem za neke vrste "avtogeni trening" - vaje, ki pomagajo mamico psihično pripraviti na lažji porod (podrobnosti še nisem uspela izvedeti...ampak nameravam, ker vsaj psihično potrebujem neko alternativo - za EA se namreč ne bom odločila).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
4.6.2006 9:28:00   
skuštrana
Moja prijateljica je hodila na akupunkturo pred porodom, pa je kasneje rekla da je res imela lahek porod. Samo jaz nisem prepričana da je to od akupunkture, ker jaz nisem hodila, pa sem vseeno imela lahek porod.
Mislim, da je vse v tvoji glavi. Čisto lepo se lahko tudi sama prihično pripraviš...In greš. Kar bo pa bo..

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
4.6.2006 20:02:04   
Naty*Taja
Se pridružujem Lenki - vsa stvar je v glavi. Sam eni se znamo sami prepričat in naučit drugače mislit, drugi pač potrebujejo pomoč, bodisi v obliki svetovanje, akopunkture, knjig....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
4.6.2006 20:11:58   
Dejča
Moja svakinja je nekajkrat pred porodom šla, pa je imela zelo težek porod user posted image , sama pa nisem, pa je šlo kot po maslu user posted image . Tako da - najbrž ne vpliva kaj dosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
5.6.2006 19:56:52   
tinkamiška
Hoj!

Jančika je verjetno imela mene v mislihuser posted image

Ja jst sem hodila na ta tečaj in res nisem rojevala smejeuser posted image No, nevem, ni mi žal, da sem šla, ker sem na porod začela gledat še malo iz drugačnega zornega kota-predvsem kako se počuti otroček in kako njemu čimbolj olajšat to izkušnjo, ampak ni pa delovalo tako, kot sem si predstavljala-vsaj kar se mojih bolečin in odpiranja tiče.

Ko bom šla naslednjič rodit, upam, da nama bo še enkrat ratalo zanosit, bom pa šla na akopunkturo, ker so vse do zdej, ki jih poznam, rodile zelo hitro. Se pravi, da je tista preva porodna faza minila hitro in se se hitro odpirale.

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
5.6.2006 19:59:43   
tinkamiška
Aja, pa še tole o prepričanju, verjetno je nekaj res na tem, ampak vse pa tudi ne. Namreč pri meni je bil problem, da sem se kr dosti ukvarjala z aerobiko in sem se zato potem težje odpirala, maternični vrat je tudi mišica,...

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
5.6.2006 21:05:34   
Jančika_
Ja, tebe sem mislilauser posted image . Fajn, da si videla tole, sem ti pozabila povedat danes.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Akopunktura za nosečnice, smejoči porod?!
6.6.2006 15:03:06   
tinkamiška
Se mi je zdelo, jauser posted image

Jst sem ti pa pozabla povedat, da te ful občudujem kako jemlješ energijo od nevem kod in s tvojim lepim baušijem rihtaš še Vasjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Res, kapo doluser posted image

Fajn bot!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?