|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 16:22:49   
teta beta
Odslej ima tudi dm v svojem programu ekološke pleničke. Vpojni material je 20 % biološko razgradljiv, zračna plast pa 100 %. Beljene so s kisikom (za razliko od moltexovih so bele), cena pa je enaka kot za navadne babylove (maxi, 44 kom je 2000 SIT). In seveda, dm je že skoraj za vsakim vogalom, müller pa samo v večjih mestih user posted image .

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 17:41:41   
NinaŠ
Dobra novica, če so le tako kvalitetne kot Moltex. Poročaj, ko preizkusiš!

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 22:17:47   
sjug
A res??? No to je pa dobra novica. Imam moralnega mačka, ker uporabljam klasične planičke, drugače poskušam biti eko, pa sem preveč  khm kmh komot. Nisem jih še opazila, bom pa počekirala.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 22:21:18   
Seven*
A RESS??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 22:26:43   
HuAnita
Bom preiskusila, sicer pa prisegam na Moltex (pa čeprav uporabljamo že tiste, ki jih je v paketu samo še 36, seveda za isto ceno - 2600 sit)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 22:42:58   
Jančika_
Kul! Mogoče veš, če jih imajo tudi za čisto tamicene?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 22:43:42   
Seven*
Jancika, a ste ze brez plenic? :))))))

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 23:12:14   
Jančika_
Ma kjeuser posted image . Gre sicer na WC, ampak samo zato, da lahko malo bere knjigico, vrže not papirček in potegne vodo. Potem pa gre za vogal in se posračka v plenicouser posted image . Bomo imeli dvojno pleničenje. 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
3.6.2006 23:13:53   
Seven*
Jancika. Mi imamo tako krasne otroke... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak tele plenice me res zanimajo. Sem Googlala pa nic pametnega nasla. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
4.6.2006 10:31:45   
teta beta
V primerjavi z Moltexovimi so mehkejše, vendar mogoče manj "kompaktne", ali kako se naj izrazim, in zadaj nimajo elastike. Med nogicami so malenkost ožje kot moltex. Sicer so mi čisto v redu. No, priznam, da so nam ponoči premočile v pasu, ampak mislim, da to niso krive same pleničke, pač pa to, kar opažam in ugotavljam že cel teden, da namreč moja hčerka s svojimi 8 kg prerašča velikost maxi user posted image .
Imajo pa samo od midi naprej.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alana - dm-ove ekološke pleničke
5.6.2006 7:49:25   
dana
Kaj pa so to zaene plenice - Moltex? Jih nisem še nikjer opazila. A jih imajo v DM-u?

lp dana

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?