|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Albumi
26.8.2008 8:45:54   
Anonimen
Pred kratkim sem zasledil slike otroka mojega sodelavca, ki jih je objavila njegova žena. Komplicirano, ha?

Iščeva zdaj te slike, ampak ne najdeva. Ma mogoče kdo idejo kako najti slike, ki jih je poslan določen član - nick je znan.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Albumi
26.8.2008 8:47:18   
Volga
Ja, seveda. poiščeš en njegov post, greš na napredno iskanje, vtipkaš po avtor: tainta, ti ga vrže ven in potem klikneš na album, ikono, pod njegovim nickom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Albumi
26.8.2008 8:47:30   
kofetek2010
povej nick

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Albumi
26.8.2008 9:21:37   
Anonimen
Napredno iskanje je kolikor vidim omejeno samo na forum, ženska pa nima niti ene objave. Album je imela ziher. In kaj zdaj?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Albumi
26.8.2008 9:34:07   
Jančika_
Hm. Po moje skoraj ni druge, kot da greš na Javne albume in se prelistaš skoz. Saj če je bilo to pred kratkim, potem ne bo treba dolgo iskati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Albumi
26.8.2008 9:47:26   
Anonimen
in se prelistaš skoz


"5659 javnih in
3436 zasebnih albumov.
V njih se nahaja 70142 slik."

Kaj sem se ti kaj zameril??? Zezaš, ne? Če bi se htel tega lotiti na ta način ne bi tukaj spraševal. Vseeno hvala za nasvet.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Albumi
26.8.2008 10:31:01   
Vrtnica79
Če nima nič objav lahko pogledaš na njen profil, če seveda ni skrit. In tam imaš tudi ikonico za album.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Albumi
26.8.2008 10:48:35   
Anonimen
Do profila pa razen preko foruma lahko dostopaš kako???

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Albumi
26.8.2008 10:58:16   
Jančika_
Lej, nič se ne zezam. Če ženska nima objav, pomeni, da njenega albuma nisi videl skozi ikonico pod njenim nickom ob objavi, ker tega nisi imel kje videti. Torej si album videl med Albumi. V prvem postu si napisal, da je to bilo pred kratkim, pa če se na dan objavi deset novih albumov (in dvomim, da jih je toliko), potem tega ni toliko, da se ne bi dalo prelistati. Na vsaki strani med Javnimi albumi je 12 albumov, to pa ja na hitro preskeniraš po nicku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Albumi
26.8.2008 11:07:39   
Jančika_
Pa še to: albume lahko sortiraš po datumu zadnje slike in tudi po datumu kreiranja albuma. Tako da se mi to resnično ne zdi tako hudo delo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Albumi
26.8.2008 12:05:21   
puncica
Če veš nik ga tle poišči: LINK klikni na njen nik in če ima profil odprt, oz. javen potem boš tam našel ikonco in tud album. Če pa profila nima javnega bo pa mal težja in edina varianta da listaš po albumih al pa sodelavca vprašaš če ti da link do albumauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 26.8.2008 12:07:33 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Albumi
28.8.2008 21:34:00   
Jančika_
A si našeluser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?