|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na pralni prašek
10.3.2007 11:24:41   
r1ta
Punce, vse bolj se mi šajna da ima Ana (2 meseca) alergijo na pralni prašek. Najprej sem uporabljala Ariel sensitive, potem smo bili v Sloveniji na počitnicah in sem prala kar z enim pralnim sredstvom (ki ga je pač imela babi) in takoj za tem se je začelo. Zdaj sem prešaltala na Neutral, ampak je stanje vedno slabše. In zakaj sumim da je pralni prašek? Zato, ker je koža pod pleničko čisto lepa, nič rdeča, nič izpuščajčkov, točno tam kjer se pa plenička konča se pa začne to sranje... (pardon na izrazu ampak sem res jezna). Najbolj rdeča koža pa je na notranji strani komolcev, zapestju, pod pazduho, vratom in pod koleni... Prav tako je zelo suha koža na lasišču, toda samo tam kjer se koža dotika tkanine, kadar Ana leži...  Zdaj še enkrat perem vse njene stvari oziroma samo izpiram. Imela bom goro likanja ampak to ni važno, le da je njej bolje... Ima katera kakšne izkušnje s tem?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 12:03:43   
juniorka
Jaz sem mela enkrat alergijo na mehčalec...sem komaj pogruntala! Pa sem prešaltala nazaj na starega, pa je blo ok!
Upam, da bo tud pr vas vse v redu!
lp

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 14:00:59   
Strawberrie Cherrie
R1ta, sem ti že odgovorila med decembrčicami. Pa dam še tukaj -> poizkusi pralni prašek DASH in brez mehčalca. Kljub temu, da tole, kar ti razlagaš se nam je pa začelo delat, ker je alergičen na kravje mleko. Pa (ker samo djim) ne pije več kravjega mleka in stvar se je v 1tednu izboljšala.
Verjetno gre pa res alergija na mehčalec....

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 15:01:50   
cicido
pri nas, odkar imam otroke, peremo s praskom DASH. Tako nam je svetoval dermatolog, ko smo imeli starejsega na pregledu zaradi izpuscajev.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 15:28:36   
r1ta
Hvala punce za nasvete. Upam, da dobim še kakšnega. Hja, mehčalca pa nisem uporabljala, tako da res sumim samo pralni prašek. Bom probala poiskati Dash tukaj v NL! Če ima kdo še kakšno idejo se toplo priporočam!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 16:13:28   
zanika
Jaz imam sama alergijo na mehčalce in pralni prašek (celo telo dobi mozolje in tudi koža me obupno srbi). V zadnjih treh letih sem našla rešitev. Cunje nikoli ob koncu pranja ne poberem iz stroja, ampak jih dam na ponovno splakovanje. Zadeva deluje user posted image  Mehčalca pa sploh ne uporabljam

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 19:43:44   
Strawberrie Cherrie
Aja, imaš pa še šanso pranja z oreščki...se dajo naročit preko interneta, kako in kaj naročiti, pa se obrni na Seven, ti bo verjetno z veseljem pomagala. Ona pere s temi indijski oreščki (ali nekaj takega user posted image user posted image )

(odgovor članu zanika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 19:50:20   
Seven*
1. moznost: Poskusi z Frosch detergentom, ki ga prodajajo v DM. Je zelo blag in ponavadi imajo redki alergijo nanj.

2. Indijski orescki. Dobis jih na www.biosi.si

Vso sreco.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 20:35:16   
noe
Moj ima tudi alergije in edini prašek na katerega nima reakcije ji Persil Sensitive.Upam, da čim prej najdeš prašek , ki ji bo ustrezal.lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 20:48:28   
noe
Seven,kako pa izgleda to pranje z oreščki, za kako dolgo imaš en paket?

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 21:22:34   
Anonimen
Tudi jaz priporočam pralne oreške, če ima user posted image alergijo. Drugače sem pa jaz sredi decembra kupila kilsko vrečko oreškov in jih imam še skoraj pol kile, pa nisem ne vem kolk šparovna z njimi.

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Alergija na pralni prašek
10.3.2007 23:18:44   
URŠA K.
Tudi jaz uporabljam persil sensitive prašek za belo perilo, za pisano pa gel persil sensitive (seveda dvakrat izpiram)in nima nobene reakcije.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Alergija na pralni prašek
11.3.2007 11:35:06   
sanjula
Uporabljaj pralne oreške, ki so sedaj na voljo tudi v tekoči obliki, če pač ne maraš uporabljat lupinic. Super zadeva. Jaz že nekaj časa ne perem več z ničemer drugim.

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Alergija na pralni prašek
27.6.2015 17:24:10   
PrimozB
Pozdravljena,
za alergije, nevrodermitis ali luskavico je idealen pralni detergent BIOSID.
Popolnoma naraven izdelek, preverjen, priporočajo dermatologi v Nemčiji.
Ima tudi to prednost, da ne potrebuješ mahčalca.Mi ga uporabljamo in
perilo je mehko ter popolnoma čisto, pa še nobenega ne srbi koža.
Na embalaži je napis BIOSID Vollwaschmittel.

L.p.
Primož

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Alergija na pralni prašek
24.2.2016 23:14:23   
Jakec_K
samo brez mehčalca...... mehčalec je eden tahujših alergenov. Lp,

(odgovor članu PrimozB)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?