|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko zaspi lacen?
11.9.2008 15:14:12   
Lotty
Nas soncek ima danes 14 dni. Z dojenjem imava nekoliko tezav, ker je bilo na zacetku zelo malo mleka, ampak vztrajam z dojenjem in ga je vsak dan nekaj vec. Se vedno sicer dodajam Aptamil,ampak se trudim, da bi ga cim manj. Zanima me, ali lahko dojencek zaspi lacen in spi 2 ali tudi celo 4 ure (pred tem pa je bil 5 ur buden in vecino casa na prsih s tem da je vmes malo jedel, malo dremal, malo se cartal)?

Najlepsa hvala vsem za pomoc.

Lp
Lotty
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko zaspi lacen?
11.9.2008 16:35:14   
nia5
Hrana je pomembna, vendar se mi zdi da je spanec še bolj in je zelo koristen, saj se takrat naši user posted image najbolj razvijajo in rastejo. Če zaspi potem že ni tako fejst lačen, zbujala ga pa jaz ne bi če se lepo redi. Je takrat ko je lačen, ne mu vsiljevat nekega urnika kdaj more jest in kdaj spat. Saj se bo poštimalouser posted image

(odgovor članu Lotty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko zaspi lacen?
11.9.2008 22:01:41   
lady1
Jest sem tud imela na začetku bolj malo mleka, moj sinko pa je bil bolj zaspanček zato sem ga zbujala čez dan na cca 3 ure, da sva se podojila, ko pa je nehal jesti sem si vedno še spumpala mleko. Sedaj je star 4,5m in se še vedno polno dojiva. LPuser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko zaspi lacen?
12.9.2008 7:56:31   
aluš
Načeloma lahko zaspi tudi lačen. Vendar saj, če je bil prej kar nekaj časa na dojki, bi rekla, da se je kaj najedel.

Ampak, pazi, bodi pozorna (pa te nočem strašit). Pri dojenčkih, ki so visoko zlatenični, je tipično, da slabo jedo, so lenuhi, zaspančki. Te je treba dobesedno "trerat", da jedo, ker so v stanju spat in nič jest. Ampak dojenček začne hirat. In to je velik problem, do katerega ne sme priti.

Če pa se tehtata in napreduje v teži v mejah normalae, potem je vse OK.

Sicer pravijo, da je spanc boljš kot žganc. Ampak pri zlateničnih zaspančkih, jih je pa treba budit na 3 ure in se potrudit, da jedo kot je treba, ne samo malo, pa že spimo.

< Sporočilo je popravil aluš -- 12.9.2008 7:57:53 >

(odgovor članu lady1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko zaspi lacen?
12.9.2008 9:28:38   
Taula
Lahko zaspi ja. Moji kolegici se je to zgodilo, mala je premalo pridobivala na teži, na koncu jo je morala buditi in siliti da je, ker je bila že zelo šibka in je posledično ful spala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko zaspi lacen?
12.9.2008 21:24:07   
lotty4
Lahko zaspi lačen, ker zaspi od otrujenosti in ne sitosti, ampak dokler ti pridobiva na teži ni panike.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko zaspi lacen?
31.10.2008 9:35:35   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Lahko zaspi lačen, ker zaspi od otrujenosti in ne sitosti, ampak dokler ti pridobiva na teži ni panike.


Jaz sem mojega zdaj 11 mesečnega Jana zbujala do 3 meseca, ker ni bil ješč, potem sem nehala četudi mi je zaspal tik pred obrokom. Ko se je zbudil, pa to delam tudi zdaj, je takoj dobil za jest.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?