|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali dovolite?
22.2.2007 13:58:15   
madela
Sem bila na MOD-u in se videla meni zanimivo temo,upam,da bo tudi vam.

No torej,ali dovolite partnerju imeti prijateljico? 

Jaz osebno ne. Mislim lahko smo skupni prijatelji,ne pa da bi bila njegova osebna prijateljica.
Mislim,da bi prej kot slej potem lahko to prijateljstvo prerastlo v kaj več.
Kaj pa ve mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:00:55   
sneška_
Kaj takega mi na pamet ne pade  ker smo z svojim bili dobri prijatelji pa iz najinega prijateljstva je  prišla moja punčka in zakon.Nekaj takega je pri mojih starših bilo pa smo od tega zakona dva otroka.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:03:43   
Naja31
Ja, ker sva dve samostojni, odrasli osebi, ki drug drugemu ne prepovedujeva ničesar.
Odnos mora temeljiti na medesebojnem zaupanju, ne pa na prepovedovanju.
In ni nujno, da prijateljstvo med M in Ž preraste v nekaj več. Sama imam prijatelja že celo večnost, nikoli ni bilo med nama nič.  Ravno tako med prijatelje štejem sošolca s fakultete s katerim sva ostala v stiku. In to sta moja osebna prijatelja, moj mož z njima nima nič, razen, da ju je kdaj že spoznal.

In partner ni otrok, da bi mu lahko karkoli prepovedala, ne?

Seveda tu govorim o dolgoletnih prijateljstvih. Verjetno bi tudi jaz malo čudno pogledala, če bi se nekega dne pojavila neka "nova prijateljica". To bi tudi meni bilo sumljivo. Ampak mislim, da ne bi prepovedala, ker nisem človek, ki bi postavlja ultimate. Dokler mu zaupam je vse ok.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 22.2.2007 14:06:12 >

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:07:28   
Anonimen
mislim , da "dovoliti" ni najbolj primerna beseda...oba sva odrasla in cepljena user posted image  in vsak si prijatelje izbira sam.  Če komu to paše ali ne pa je že druga debata...

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:13:25   
muki1
Mah, moj niti prijateljev nima kaj prida, sem prav vesela, da je vsaj eno kolegico imel. Še iz srednje šole, takrat, ko sem se jaz še v peskovniku igrala, sta onadva že Gin pila user posted image . Smo pa zdaj vsi kolegi, njena družina in naša, sicer se ne vidimo velikokrat, ampak so mi všeč in se fajn razumemo.
Zdaj če bi pa imel kakšno prijateljico, s katero bi se nonstop klicala, pa sama hodila ponočevat...verjetno bi me črvičilo, ja.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:13:51   
filipinka
Ravno zdaj je z eno na kavi (sva v službi)!user posted image Pa mi ni fajn! Na živce mi gre! Pa ne bi jaz, raje o tem, ker me je težko razumeti, sem namreč preveč ljubosumna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ja, ker sva dve samostojni, odrasli osebi, ki drug drugemu ne prepovedujeva ničesar.
Odnos mora temeljiti na medesebojnem zaupanju, ne pa na prepovedovanju.
In ni nujno, da prijateljstvo med M in Ž preraste v nekaj več. Sama imam prijatelja že celo večnost, nikoli ni bilo med nama nič.  Ravno tako med prijatelje štejem sošolca s fakultete s katerim sva ostala v stiku. In to sta moja osebna prijatelja, moj mož z njima nima nič, razen, da ju je kdaj že spoznal.

In partner ni otrok, da bi mu lahko karkoli prepovedala, ne?

Seveda tu govorim o dolgoletnih prijateljstvih. Verjetno bi tudi jaz malo čudno pogledala, če bi se nekega dne pojavila neka "nova prijateljica". To bi tudi meni bilo sumljivo. Ampak mislim, da ne bi prepovedala, ker nisem človek, ki bi postavlja ultimate. Dokler mu zaupam je vse ok.


Enakouser posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:26:10   
Minka Pobalinka
Zakaj pa ne? Če me ima namen prevarati me bo.. kadarkoli in s katerokoli.. pa če dovolim ali pa ne.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:50:51   
srki
Kaj pa vem, moj vem, da sploh prijateljice v pravem pomenu nima, jaz tudi ne prijatelja. Druživa se oba z istimi ljudmi.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:53:41   
tassika
Moj ima več prijateljic, ampak samo ena mi ne dela težav, saj se poznata že iz OŠ in je prav simpatična oseba, me pa moti neka druga, ker je nekoč hotel nekaj imeti z njo pa ona ni bila zainteresirana in včasih opazim, da še vedno hoče na nek način flirtat z njo. Pravi da je to zajebancija, jaz pa pravim da si na ta način dviguje ego, ker ga je takrat zavrnila, kaj bo nastalo iz tega bomo pa videli. Tudi jaz imam dolgotrajnega prijatelja in moj to ravnotako tolerira. Dobro je da imamo prijatelje ni važno kakega spola so, opažam, da se večina itak bolje zastopi s prijatelji nasprotnega spola.  

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 14:54:37   
dulcinea
Seveda. On ima prijateljico iz študentskih let. Mu čisto zaupam. Pa še fajn je, ker gre z njo nakupovat cunje, ker jaz nisem ne vem kaj stilista.
Tudi jaz imam prijatelja. Včasih se je lepše zaupati moškemu, kot pa ženski. Saj veste: babe so žabe..user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 15:29:26   
Kalamaki
Vparašanje, če dovolim mi je trapasto. Kdo pa sem jaz, da eni odrasli osebi nekaj dovolim ali pa ne?
In ja, moj mož ima zelo dobro prijateljico, ki je oh groza še njegova punca iz mladih let in še hujša groza, meni antipatična do konca. Ampak on se z njo dobro razume. In če je antipatična meni je to moj problem, ne njegov.
Čeprav potiho priznam, da v začetku najine zveze na to nisem gledala čisto takouser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 15:32:55   
kalbo
Kaj pa si ti njemu, da mu lahko dovoliš, al pa ne dovoliš?

(odgovor članu Kalamaki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 15:40:33   
lenika
Moj mož od mene za nič ne potrebuje dovoljenja. Lahko me vpraša za nasvet ali mnenje, to pa je tudi vse.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 15:49:59   
Pi-kica 1
Saj ni otrok, da bi mu dovolila ali pa ne. Je odrasla samostojna oseba. Kar nekaj časa je imel dve prijateljici še iz samskih dni, sedaj pa so stiki malo izzveneli - pač vsak ima svoje življenje. Imam pa jaz dva prijatelja - dvojčka, s katerima delim hobi in se dobivamo vsak teden.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 15:53:42   
madela
Kaj pa si ti njemu, da mu lahko dovoliš, al pa ne dovoliš?

_____________________________

No ja,v prvi vrsti sem njegova žena in pa seveda tudi prijateljica.
Nisem vas spraševala po tistem dovoljenju,ki ga pričakuje otrok,ampak v smislu kaj na to porečete. Mislim če so potem doma zaradi tega težave in kreg,pomeni,da vam ni všeč. Jaz mojmu tud nisem rekla,da ne sme imeti prijateljice,ampak on sam pozna moj značaj in ve,da bi ga kar poslala čez vrat če bi se dobival s kolegico ko mene ne bi bilo zraven. Tisti čas ko ni v službi mi preživljamo ZMERAJ skupaj in nam je zelo lepo,pa zato nimam občutka,da bi bilo to kaj narobe,da nima prijateljice. Nekaj prijateljev,pa še s temi je bolj redko...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 15:59:54   
lex
Potem jaz ne bi mogla zbirati znamk, ker so tam samo moški  - moji prijatelji, čeprav različnih starosti(vsaj v našem klubu)?
Jaz mu popolnoma zaupam pa čeprav nima takšne prijateljice, saj tudi on meni zaupa, to pa je najpomembnejše v zvezi.
Če me misli prevarati me bo, pa je to lahko prijateljica, bežna znanka ali celo prostitutka.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 16:20:58   
rija
Ja.

Ker tudi on meni dovoli imeti prijatelja.

In s prijateljicami za katere jaz vemuser posted image , se pač pogovarja o stvareh, ki mene absolutno ne zanimajouser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 16:36:17   
Shorty_
ja tudi moj ima prijateljico iz otroških dni in se sedaj skupaj družimo z njo in njenim fantom ki ga moj tudi pozna od prej in mi ni nič nenavadnega. Tudi kadar se skregava jo prosi za nasvet al pa ji mal pojamra kok sem včasih tečna ona pa ga pomiriuser posted image  ker mu pove da smo vse kdaj pa kdaj tečne in obratno. Mislim da vsak moški rabi kdaj pa kdaj ženski nasvet (še od katere s katero ni 24ur na dan).
Tudi jz mam prijatelja že 13 let se poznava in če bi mi moj rekel da se z njim ne smem videt bi mu lepo povedala da naj se s tem sprijazni. Z njim sem 3 leta prijatelja pa imam že 13 let in če naju njegova ni uspela "narazen" spravt pa se je matrala 4 leta naju nebo nihče (upam).

Tko da mislim da se res dolgotrajnih prijateljev ne sme zapustiti zaradi partnerja, še bolj pa ne razumem kako lahko to nekdo zahteva saj partner ni tvoja lastnina za božjo voljouser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 16:36:30   
Nattka
IZVIRNO SPOROČILO: Minka Pobalinka

Zakaj pa ne? Če me ima namen prevarati me bo.. kadarkoli in s katerokoli.. pa če dovolim ali pa ne.. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ja.

Ker tudi on meni dovoli imeti prijatelja.


In s prijateljicami za katere jaz vemuser posted image , se pač pogovarja o stvareh, ki mene absolutno ne zanimajouser posted image   



Se podpišem pod tole.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 17:47:34   
hariba
Zakaj pa ne? Če me ima namen prevarati me bo.. kadarkoli in s katerokoli.. pa če dovolim ali pa ne..

Jaz  se podpišem pod tole.  Imam tudi jaz enega dobrega prijatelja, ki mi je v najtežjih trenutkih stal ob strani in storil mnogo dobrega za me.  Takrat zdajšnjega partnerja sploh poznala nisem. Le zakaj bi mogla potem s tistim prijateljem prekiniti stike?

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 18:46:53   
BAMBINA_
Moj partner je samostojna oseba, ki sam izbira svoje prijetelje. Če je kateri od teh ženskega spola, pač je. 

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 20:10:54   
Anonimen
Kdo pa sem jaz, da bom njemu DOVOLILA, kaj lahko počne user posted image

Vsak se v končni fazi odloča sam in sam nosi posledice.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 20:30:44   
Marogica
Če bi moj mož imel prijateljico že iz mladosti s katero se je redno družil, še preden je spozal mene, nakar je druženja nadaljeval in me z njo spoznal, potem ne bi komplicirala. Če bi bila to "nova "prijateljica, ki jo je spoznal, od kar je z menoj v zakonu, bi komplicirala.

Predvsem pa v prijateljstva med moškim in žensko NE verjamem. Dobra znanstva ja, prijateljstvo  ne.

Imam pa jaz najboljšega prijatelja že 20 let-celo moja priča je bil-vendar je gej. Tako to tudi ostane prijatlejstvo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali dovolite?
22.2.2007 20:45:27   
caillou
Ne jaz ne, sem preveč konzervativna. Moja dobra prijateljica mi je nekoč potarnala, da ima njen mož prijateljico, s katero tudi ona prijateljuje. No, vse lepo in prav, če ji ne bi dobra prijateljica rekla:"Veš, jaz te prav občudujem. Če bi imel moj takole prijateljico, meni (njej, prijateljici ki prijateljuje z njo in njim) ne bi bilo všeč."user posted image  No in, pa kaj pol al kako ? Čudno ali pa presneto hinavsko!!!

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?