|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je katera.....
23.10.2005 12:52:30   
Anonimen
......od vas zanosila, ceprav sta s partnerjem "pazila" ? Ali verjamete v to da ce sexas user posted image   2-3 dni pred ovulacijo naj bi bila puncka, ce pa user posted image 24h pred ali najvec 12h po ovulaciji, pa fantek!?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 13:40:54   
Pajaca
Poznam jih kar precej takih pazljivih otročkov.

Ne ne verjamem. Je več možnosti za to, da rata pred o punca, na o pa fant, ampak ni pa to 100%. Pa še o težko trofneš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 13:57:32   
Jančika_
Moja prijateljica je verna katoličanka in je za njo kot kontracepcija v poštev prišla edino metoda plodnih in neplodnih dni + pazi. Z možem imata tri otroke - dva sta stranski produkt te zaščite. Zdaj uporabljata kondome.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 15:28:35   
Anonimen
To ni vraževerje, temveč znanstveno dokazano obnašanje kromosomv x in y (deklic in dečkov), je pa res, da si s to metodo lahko le pomagaš oz. špekuliraš na spol, ne moreš pa se zanesti nanjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 17:38:51   
Majdi
Jaz v to ne verjamem Lahko pa da je to res.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Iris je naš zlati sonček in zdaj se nam je pridružil še en sonček z imenom Sebastjan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 19:00:11   
sazi
Metoda PAZI po mojem ni ravno zanesljiva.
Kar se pa spola tiče, pa bo kar tako, kot pravi Angelinna - je ravno nekaj dni nazaj Pušenjak na svojem forumu razložil znanstveno razlago - je čisto logična, problem je samo v "lovljenju" ovulacije. Lahko tako probavaš in če ciljaš na punčko tvegaš, da ne bo prišlo do zanositve, saj je velika verjetnost, da tudi "ženske" semenčice ne bodo preživele do oploditve.
Je pa na ta nčin menda bila spočeta moja svakinja.

(odgovor članu Majdi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 20:00:16   
sarazan
Jaz sem najboljši primer, da to ni 100%. Seksala sva na dan ovulacije, prej pa nič, in pričakujeva punčko.

Kar ti je usojeno, to imaš in tako je najbolj prav...

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je katera.....
23.10.2005 23:07:21   
wallery
Verjamem pri nas je prvič delovala ta metoda zauser posted image drugič bomo pa kmalu videli a se je obneslo kot prvič upam ponovno na user posted image

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je katera.....
24.10.2005 6:47:35   
puri
Jaz sem enkrat zanosila, čeprav sva z mojim "pazila". Do takrat tudi jaz kar nisem mogla verjeti, da je to možno, sedaj pa verjamem.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je katera.....
24.10.2005 7:21:11   
ursa_p
Tudi jaz sem zanosila po metodi "pazi"! Imela sem kontrecepcijo, ampak sem jo po treh mesecih nehala jemati, ker imam prevec prijateljic, ki zaradi tablet ne morejo zanositi! user posted image  Tako da sem s kontracepcijo prenehala .. sva pa tudi v casu zascite pazila - vedno!!!
No, sedaj sem v 6. mesecu (zanosila sem kaka dva meseca po prenehanju jemanja tablet) ... hehe ... in sva zelo vesela. user posted image
Naju je nosecnost zelooo presenetila ... ce bi nacrtovala, vprasanje kdaj bi imela otrocka!

Lp, Ursa

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je katera.....
24.10.2005 8:44:24   
Eviii
pri uporabljanju metode pazi je vedno rizik, da vseeno kaka semenčica uide...
kar se pa tiče kromosomov in določanja spola je tako. ženske našemu user posted image  damo kromosom x. naši partnerji so odgovorni za drugi kromosom. oni dobesedno določijo, al bo zraven še x al y... na to se žal bolj malo lahko vpliva... baje, da je dedno (tko sm prebrala v knjigah moje sestre, ki končuje študij medicine in se pripravlja na izpit iz porodništva in ginekologije)... moj možek ima v familji same fante (ima 2 brata in 7 nečakov), tako da obstaja velika verjetnost, da bomo tudi mi imeli fantka. ampak nismo obupali in še vedno upamo na punčko, da razveselimo taščo... sicer bomo pa veseli zdravega bitjeca (ne glede na spol), ki ga bomo uspeli spravit na ta svet.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je katera.....
24.10.2005 9:12:56   
Naty_ka
Midva sva skupaj 6 let in od tega sem jemala kt kake pol leta in to takoj v začetku najine zveze. Ostalo sva uporabljala metodo "pazi" in včasih tudi kondome, čeprav se je velikokrat zgodilo, da sva jih pozabla kupit.
Zdaj sem v 36 tednu in user posted image  je bil plansko spočet (čeprav je uspelo komaj po letu in pol).
Odnose sva imela ob ovulaciji in je nastal fantek (izvid AC). Pri nama je torej ta motoda delovala.
Lep dan.
Pa, pa


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je katera.....
24.10.2005 10:03:41   
Urša
Mi2 se greva že od začetka po tej metodi in nama je zaenkrat ratalo... oba user posted image  sta bila načrtovana. Je pa res, da sem imela že od nekdaj redne M in o času ovulacije ni blo dvoma.
Glede user posted image  in user posted image  je pa tkole kot sm "poučena": user posted image  semenčice so speedy gonzales, ful hitre, tko da majo več šans, da pridejo ob ovulaciji ali tik pred njo, user posted image  semenčice pa so sicer počasnejše, ampak zato vzdržljivejše in preživijo dlje. Neki tazga se mi zdi...

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?