|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 8:34:23   
Anonimen
Pozdravljeni!

Zanima me sledece vprasanje zelo rada imam biftek,priblizujejo se prazniki, ga lahko jem?ali ve katera zakaj ne?al direkt vpliva na plod ali je to povezano z salmonelo...hvala,lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 8:36:45   
Angel_Tian
Jaz osebno sem ga vedno jedla, tako med prvo nosečnostjo in tudi sedaj ga jem.
Saj še ješ kaj drugega zraven in se samega bifteka v bistvu ne "nažiraš".
Ne vem, ene so bolj občutljive glede tega, jaz sem ga jedla tudi v začetnih tednih nosečnosti...


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 8:43:14   
divans1
Najbolj se ga ne priporoča!

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 9:00:27   
eee35
Mogoče se jaz motim - v tem primeru dajte me popravit, pa dober tekuser posted image - ampak se mi zdi, da lahko fašeš toksoplazmozo. Raje se dobro pozanimaj, če lahko ješ, super, če ne, en božič boš pretrpela brez! Lp.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 9:28:46   
nincrli
Jaz mislim, da lahko fašeš in salmonelo ali toxo. Ja ene so ga jedle pa niso kaj fasale ni pa rečeno, da ti tud ne. Men je G prepovedala biftek in pršut.  No odločitev je tvoja, jaz ga nem jedla pa ga mam tud fuuul rada.

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 11:01:25   
mala biba
Uh....tudi jaz bi ga, pa sem vprašala in mi ga je odsvetoval zaradi tosoplazmoze....rekel je naj se izogibam biftekom, suhih salam, pršuta, doma narejenih klobas....vsem naštetim se ni težko odpovedati....samo biftek...mmmmm....ampak bom že zdržala:)

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 11:28:06   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: eee35

Mogoče se jaz motim - v tem primeru dajte me popravit, pa dober tekuser posted image - ampak se mi zdi, da lahko fašeš toksoplazmozo. Raje se dobro pozanimaj, če lahko ješ, super, če ne, en božič boš pretrpela brez! Lp.


jap res je

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali lahko jem biftek?
21.12.2009 20:52:57   
krtek 1
Poznam primer,ko se ni mogla zadržati in je dobila toksoplazmozo.Bilo ji je zelo žal in vso nosečnost jo je skrbelo kako bo z otrokom.Tako da jaz na tvojem mestu ne bi tvegala.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?