|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali sem čudna?
4.12.2007 12:19:45   
Anonimen
Ne vem kako naj začnem. Včasih zelo dobra prijateljica, sedaj le še prijateljica. Odkar sem se jaz in kasneje tudi ona poročila se najino prijateljstvo malo ohlaja. Ni več toliko časa kot prej in tudi živimo dlje narazen. No, pa naj povem kaj me teži. Trenutno je noseča 5 mesecev. Od kar je izvedela za nosečnost je to popolnoma druga oseba. Obnaša se ravno tako kot, da je edina nosečnica na celem svetu. Hodi (nalašč) kot bi imela četverčke in bila par dni pred rokom (češ - poglejte jaz sem noseča user posted image ). O nevem kakšnih (preverzno dragih) vozičkih govori kot bi bili narejeni prav za njeno dete in za nikogar drugega! Ne bi me motilo tudi to, ampak vem da si ga ne more privoščit, ker nimata z možem dohodkov (on dela priložnostna dela, ona ne dela nikjer oz. redko kdaj pred nosečnostjo je svoji mami pomagala pri kakem papirju v ex družinski firmi) - posledično jima ga bodo kupili njeni starši, ki imajo bankovcev pod palcem še pa še.
Ko gledam iz vidika prijateljice vse to si pravim, da hvala bogu njenih staršev. ki ji finančno stojijo ob strani. Ampak spet me nekaj moti. Imam občutek, da to s pridom izkoriščata. Ko pogledam pri sebi, da bi bila v njeni situaciji ne bi niti približno mogla sprejemati take dobrodelnosti svojih staršev.
Ravnokar sem bila pri njej na obisku in pogovor je spet napeljala na različna vprašanja, ki se nanašajo na njeno nosečnost in obdobje po porodu. Ker mi je postavljala konkretna vprašanja, sem ji tudi konkretno odgovarjala. In spet je ogenj v strehi. Sama sem zelo direkna in niti približno ne ovinkarim, zato ji nekateri moji odgovori niso "dišali"! Halo? Jaz če nekoga nekaj vprašam, pričakujem od njega iskren odgovor (tudi, če ni tak kot bi ga sama hotela). Saj zato pa vprašaš, ne?
Nikoli je ne bom razumela, zakaj hoče plavati na vodi kot sveto olje, ko pa v resnici tone pod gladino!
Velika večina ljudi ima o njej in njenih starših grde besede, ker so (staršem) verjetno zaradi zelo dobrega finančnega stanja nevoščljivi.
Sama sprašujem zakaj ji moje mnenje toliko pomeni (to mi je velikokrat povedala), če ji le-to ne ugaja!?
Ker verjetno že dolgovezim, mi prosim samo podajte mnenje. Sem čudna oz. nora jaz ali ona??? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:25:02   
Anonimen
Velika večina ljudi ima o njej in njenih starših grde besede, ker so (staršem) verjetno zaradi zelo dobrega finančnega stanja nevoščljivi.


Si med njimi.

Glej, ti ne veš, kaj pomeni beseda"prijateljica". In ona tudi ne. Prijatelj je tisti, kateremu lahko vse, VSE poveš in veš, da z njegove strani ne bo zamere. Prijatelj ti je tisti, kateremu materialne stvari privoščiš ravno tako kot sebi, kjer ni nevoščljivosti, ker njo zalaga mama z denarjem, ti pa si ga moraš zaslužiti. In če tega ni, potem to ni več PRIJATLEJSTVO, ker ti gre ta prijateljica v bistvu na živce, iz prebranega sodeč, torej ji to tudi povej. In prijateljstvi tudi ni, da svojo "prijateljico" šinfaš na netu. Amen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:26:50   
Anonimen
Amen.


Pojdite v miru.. user posted image user posted image

... ni vec kaj dodat.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:34:13   
lelaval
Ne vem kako naj začnem. Včasih zelo dobra prijateljica, sedaj le še prijateljica.


Sčasoma bo le še bivša prijateljica.
Amenuser posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:36:07   
Anonimen
Men nisi čudna, morda le malce preveč občutljiva in ljubosumna. Pusti to dekle, naj živi svoje življenje takšno, kot ji paše. Ti pa uživaj v svojem. Naj kupi voziček, pa tud če z denarjem staršem. V nosečnosti se ženske spremenimo, in smo mal čudne. Razumi jo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:37:02   
baguSka
Mene pa zanima, ce ona ve vse to, kar si zdele tuki napisala!? Mislim: VSE!??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:41:24   
baguSka
Sem čudna oz. nora jaz ali ona???


Pomoje obe. Ker se spilata neko prijateljstvo, ki to ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:43:36   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Velika večina ljudi ima o njej in njenih starših grde besede, ker so (staršem) verjetno zaradi zelo dobrega finančnega stanja nevoščljivi.


Si med njimi.

Glej, ti ne veš, kaj pomeni beseda"prijateljica". In ona tudi ne. Prijatelj je tisti, kateremu lahko vse, VSE poveš in veš, da z njegove strani ne bo zamere. Prijatelj ti je tisti, kateremu materialne stvari privoščiš ravno tako kot sebi, kjer ni nevoščljivosti, ker njo zalaga mama z denarjem, ti pa si ga moraš zaslužiti. In če tega ni, potem to ni več PRIJATLEJSTVO, ker ti gre ta prijateljica v bistvu na živce, iz prebranega sodeč, torej ji to tudi povej. In prijateljstvi tudi ni, da svojo "prijateljico" šinfaš na netu. Amen.


Uau, sem čisto fascinirana nad odgovorom. Se pravi, da se čisto strinjam s tabo.

Najbolje, da se vidve sploh več ne vidita, bo najbolje za obe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:44:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
1. Nikoli je ne bom razumela, zakaj hoče plavati na vodi kot sveto olje, ko pa v resnici tone pod gladino!

2. Sama sprašujem zakaj ji moje mnenje toliko pomeni (to mi je velikokrat povedala), če ji le-to ne ugaja!?


1. Toje pa grdo od tebe, da tako msiliš o "prijateljici".

2. Najbrž ve, da boš povedala po pravici. Ne vem zakaj bi ji moralo neko mnenje ali ugajat ali ne? Mnenje je pač mnenje. In najbrž se z nekom, ki ti eno bolj občutljivo stvar pove realno, naravnost, brez olepšav, takoj ne strinjaš oziroma se kar nekako sproži en obrambni mehanizem, pa kar čutiš, da se moraš nekako branit. Pozneje pa vidiš, da je tisti v bistvu imel prav. To tako je, ljudje smo tako narejeni in najbrž je pri tej tvoji "prijateljici" tudi tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 12:55:54   
Nika v službi
Samo nekaj me zanima, preden eventuelno povem kaj več: imaš ti že otroke oz. si že dala skozi kakšno nosečnost?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:03:35   
Anonimen
Meni deluješ samo hudo ljubosumno in nič drugega. Pa za prijateljico te tudi nebi marala.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:16:59   
Naja30
Na tvojem mestu bi se zase brigala, oprosti če to zveni preveč grdo. Ampak kaj, ona pač ima bogate starše in to izkorišča. Pa kaj? Kar ti misliš o tem, je tvoja stvar. Če je tvoja prijateljica, jo boš takšno sprejela, drugače pa prekini z njo in poišči prijatelje po svoji meri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:17:27   
Anonimen
In kaj se imaš ti s tem obremenjevat?! Ni mi jasno kaj tebe briga kdo njima kaj kupi!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:24:32   
Anonimen
In zakaj te moti k je ponosna k je nosečauser posted image
Jst bom pomoje tud k pav če bom kdej. Pa če bom šla komu na k... takrat,....smola. Mislm, res nisi glih neka prjatlca no.
Kar se pa vozička tiče....kaj te briga, sej ne gre iz tvojga žepa. Pa mogoče jih sam gleda, pa sploh ne bo kupla tisto. Pač malo sanjari. Je pač vesela nosečnosti, hvala bogu.

Pa kar se mnenj tiče. Jst tud ful cenim ljudi k mi direkt povejo kaj si misljo, pa tud če se ne strinjam z njimi. Pač cenim mnenje. Ne cenim folka k mi govori tisto k hočem slišat čeprav vem da se ne strinjajo. Mam pač raj karakterne ljudi. In tvoja kolegica lahko ceni tvoje mnenje, sam to še ne pomeni da ga more upoštevat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:25:11   
tanikaa
Zavedaj se, da obremenjuješ samo sebe. S tem, da zavidaš drugim. In taki ljudnje najtežje spijo.

Znebi se te grde lastnosti in lažje ti bo v življenju.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:32:15   
Anonimen
Nisi ti malo nevosčljiva,pa še sama sebi nočeš priznati? Če te pa tok moti prijateljično obnašanje ,se pa ne ukvarjaj več z njo. Pa ni lepo šinfat čez njo,ker se ti to lahko stokrat obrne!.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:35:46   
kajalin*
Čudna si,da hodiš k njej,tu pa jo šimfaš...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:41:25   
Anonimen
Lepo je bilo prebrati vaša mnenja. Hvala.
kajalin* šimfam jo tudi v obraz. Tako kot ona mene. Sem že povedala, da sem direktna.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:42:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo je bilo prebrati vaša mnenja. Hvala.
kajalin* šimfam jo tudi v obraz. Tako kot ona mene. Sem že povedala, da sem direktna.


So drugačna kot si pričakovala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 13:47:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Velika večina ljudi ima o njej in njenih starših grde besede, ker so (staršem) verjetno zaradi zelo dobrega finančnega stanja nevoščljivi.


Si med njimi.

Glej, ti ne veš, kaj pomeni beseda"prijateljica". In ona tudi ne. Prijatelj je tisti, kateremu lahko vse, VSE poveš in veš, da z njegove strani ne bo zamere. Prijatelj ti je tisti, kateremu materialne stvari privoščiš ravno tako kot sebi, kjer ni nevoščljivosti, ker njo zalaga mama z denarjem, ti pa si ga moraš zaslužiti. In če tega ni, potem to ni več PRIJATLEJSTVO, ker ti gre ta prijateljica v bistvu na živce, iz prebranega sodeč, torej ji to tudi povej. In prijateljstvi tudi ni, da svojo "prijateljico" šinfaš na netu. Amen.


BINGO! se strinjam

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 14:07:50   
čebelcaa.
mislim, da tebe v prvi vrsti moti ohlajanje prijateljstva, zato te moti vsaka figa, ki jo reče in se ti z njo ne strinjaš.
Običajno je pač tako, da ko dobiš družino se prijateljske vezi skrhajo zaradi pomankanja časa. Tudi sama sem imela kar krizo, ko sem se najprej jaz poročila in imela otroke in za najboljšo prijateljico nisem bila več "zanimiva", ker nisva imeli istih problemov. Nato sva bili noseči obe skupaj pa sem mislila, da bo bolje, ampak normalno, obe imava družino in sva se težko dobili (časovno uskladili). Takrat sem bila kar žalostna in sem se obesala na besede in se mulala,...No zdaj pa raje uživam v tistih trenutkih,ko se lahko dobiva in spet se razumeva.
Tako, da se moras TI sprijazniti s tem, da nisi zanjo več prva ampak si v ozadju 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 14:50:19   
silvya
Ne čudna, bolestno ljubosumna. Imam občutek, da si na tihem tudi ti želiš biti noseča? Se motim? Pa iz kakršnegakoli razloga pač, še nisi. Prav gotovo pa bi tudi ti s ponosom razkazovala trebušček, tako kot vsaka bodoča mamica, ki si otroka resnično želi.
Glede materialnih stvari pa takole: Bodi zadovoljna s tistim kar imaš in ne glej na to kaj imajo drugi, ali kaj drugi dobijo, ti pa ne, ker s tem samo mučiš samo sebe. Večno si nezadovoljna in boš taka ostala, če se ne spremeniš.
Premisli kaj zate pomeni biti prijatelj. Ker s takim obnašanjem si na najboljši poti, da prijatelje izgubiš.

(odgovor članu čebelcaa.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 14:58:07   
natalia
si čudna.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 17:07:57   
jazz
Imam občutek, da si malo ljubosumna na njeno nosečnost. Ona pač ni tip človeka, ki bi dal na kariero in svoje prihodke kot ti. Verjetno ji je najpomembnejše na svetu imet rada moža in svojega otročka, kar se tiče materialnih dobrin...si misli bo že kako, važno je da se imamo radi....in to ti povem...je najvažneje!!! Ona se ne obremenjuje in srečno živi svoj lajf, obremenjuješ se ti.  

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 18:45:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sem čudna oz. nora jaz ali ona???


Pomoje obe. Ker se spilata neko prijateljstvo, ki to ni.

Se strinjam. In dodajam, da če te toliko stvari moti, se nehaj družiti z njo.
To, da starše finančno izkorišča, je pa njen oz. njihov problem, a ne?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?