|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alo.. dejmo se lotit :)
1.12.2010 19:12:08   
blaža
http://www.im-adventszauber.de/2009/lidlBook_si/274/flash/noCache.php

to ni reklama, mi je pa sestra poslala in mi je všeč, zato delim z vami tele novoletne recepte. Sedaj pa veselo na delo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
1.12.2010 19:37:23   
Freya88
Mmmm... vsaj 5 od teh receptov, bo v prihodnje vsekakor na moji mizi...:)

Hvala za recepte:)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
1.12.2010 19:39:06   
blaža
Me veseli, da so še komu všeč.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
1.12.2010 19:40:49   
Felicita
tut jest sem jih po mailu dobila, že gledam datume kdaj se bo kej peklo/delalo.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
1.12.2010 19:43:29   
blaža
jazjih moram še dobro preštudirat, ker mam tolko receptov, pa še ne vem kaj bom pekla. Moram malo menjat od lani. lani sem pekla medenjakove hišice, za vsa darila, pa še za nas 7 rund, ki so bli tako dobri.user posted image

poleg ostalega seveda.user posted image

Letos moram pa plan narest. No potica je vedno makova in orehova, pa še za starše moram spečt, ki mama se je ne loti, pol pa še ene par vrst.

Mam celo turo, začnem kmalu. Najprej kar dlje zdrži in nato postopoma kar se pokvari,... Ajaj pa vetrce vedno spečem.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
1.12.2010 20:18:58   
pelin
uau...tole pa vse ful dober izgleda...definitivno bomo še kaj sprobal user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
3.12.2010 11:56:25   
sanelaa
Jaz sem že pekla kekse........te prve, čokoladne s slivami...................namesto sliv sem sicer dala kokos in lahko povem da so odlični. Za čokoholike. Jaz bom verjetno te piškote pekla tudi za darilca. 

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alo.. dejmo se lotit :)
4.12.2010 22:28:16   
jeannetka
Tudi jaz bi rada začela prej peči, ker bom imela za praznike polno hišo in ne bo časa, ampak ne vem kateri keksi ostanejo dlje časa in kaj se prej pokvari. Imate kak nasvet kako vedeti kdaj kaj peči?

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...





bla8



s (75%)

d (25%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!