|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 15:36:49   
Anonimen
Me zares zanima, če se vam je že kdaj sprožil alarm, da otrok ne diha?

Nam se je pred približno 2 tednoma. Samo enkrat.
Seveda sem bila tam v rekordnih 2 sekundah. Sem ga pa stresla, še preden sem preverila ali res ne diha.
Zdaj pa ne vem, je bil problem v napravi ali res ni dihal.
A se je komu že zgodilo, da je senzor zatajil, če je otrok zelo plitvo dihal?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 15:41:53   
zaspanka
nam ni nikoli zatajil. hvala bogu. bi bila tudi jaz panična.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 15:51:23   
Lunc_a
ja senzor  lahko zatajo,še posebno če je debelina jogija bolj debelejša in če otrok zelo plitko diha.To se je zgodilo eni forumki ki jo poznam

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 15:59:13   
tinaaja
ravno danes ponoc je zacel piskat. ker je bila cisto ob robu pojstle, je zgleda ni vec zaznal.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 16:04:09   
anajmad
Nam je enkrat pozabila dihat,enkrat pa je plošče stumbala na rob postelje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 16:12:24   
Anonimen
Punce, ki ga imate, mi prosim razložite eno stvar: A potem ne pride do zastoja dihanja, če takoj reagiraš na alarm? 

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 16:17:36   
Majchi
Raho, ko alarm zapiska, je že prišlo do zastoja dihanja, ampak baje je pri takšnem zastoju dihanja, torej ko dojenček pozabi dihati, dovolj, če ga malo rukneš. Vsaj jaz sem tako slišala.
Jaz sem tudi že večkrat razmišljala, kaj in kako bi naredila, če do tega res pride. Sem tudi v knjigi malo o prvi pomoči in o umetnem dihanju prebrala. Upam, da mi tega nikdar ne bo treba uporabit.

Drugače pa pri nas še ni piskal. Je pa res, da jo imamo še vedno v košku, ki je precej manjši od posteljice in nima kam plošč izrinit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 16:43:03   
Anonimen
Baje dojenčki večkrat nehajo dihat za 20 sekund in potem sami začnejo dihati.Včasih se pa (redko) zgodi,da ne zadihajo več,če jih kakšen šum ne zbudi.
Pri nas je dva krat zapiskal,zakaj ne vem,ampak raje rinem za brez veze,kot.....

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 18:11:15   
kaya2007
kako pa imate naštelanega (sound, movement itd.)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 19:29:24   
pocka
Nam je tudi že nekajkrat zapiskal, pa še zdaj ne vem zakaj. user posted image Mislim pa, da zato, ker se mala rada zrine čisto na rob posteljice, pa še jogi imamo zelo debel.. Sem pa skočila tja in jo stresla v sekundi.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 19:47:56   
VesnaLana
Nam je tudi 3X zapiskal, imamo zelo debel jogi in 2X nam je zapiskal zaradi napačno obrnjrnih plošč in enkrat zaradi tega ker je bila čisto na robu posteljice - upam da zato. Sem pa vsakič letela v sobico kot nora in jo revico stresala še preden sem preverila, če diha.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 20:07:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana
zaradi napačno obrnjrnih plošč


Kako misliš napačno obrnjenih plošč?? Če sem jaz navodila prav razumela, mora biti ta modra stran obrnjena navzgor, al ne?

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 20:10:25   
VesnaLana
To že, da mora biti modra stran obrnjena navzgor, vendar morata plošči biti v navpičnem položaju, pri nam sta pa bile v vodoravnem.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
21.8.2007 20:14:28   
Anonimen
Zdaj pa te ne razumem. user posted image

Kako v navpičnem položaju??

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 7:41:49   
VesnaLana
Sem skenirala ta del, kako morajo plošče stat pa zdaj to ne znam priložit. Drugače pa poglej v navodila slika 2, vsaka plošča ima dve črti, ko ploščo položiš na posteljo morata ti dve črti biti vzporedni in ne ena na drugi. Joj naj mi kdo pove kako naj priložim sliko. 

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 8:36:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana
Joj naj mi kdo pove kako naj priložim sliko. 


www.shrani.si  user posted image

(odgovor članu VesnaLana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 9:56:14   
kaya2007
kako pa imate naštelanega (sound, movement itd.)?


bi mi kdo odgovoru, prosim? da ne bom kej zafrknila in mi bo brez veze piskal sredi noči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 10:28:10   
Anonimen
Mi imamo kar tanek jogi, pa tudi plošče so bile ok nastavljene. No ampak najbrž bolje, da ne razmišljam preveč o tem.

Mi imamo nastavljeno na sound, movement.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 10:41:27   
BAMBINA_
Naš dela zelo hude dihalne premore, zaradi česar že od 2. meseca 3x dnevno prejema zdravilo za spodbujanje dihanja. Po tem se je Angel Care še 1x oglasil, pred tem pa je bila kar kriza. Tiste, ki se vam je Angel Care že oglasil, se ne tolažite, da otrok ni ležal na plošči ali pa da je napačno nastavljen. Med spanjem večkrat pozorno opazujte otrokovo dihanje in če dela premore, to povejte njegovemu pediatru. Saj veste, da naši otroci ne spijo zgolj v posteljicah, kjer jih varuje Angel Care in, če tam pride do zastoja dihanja, vas na to ne bo nihče opozoril. Verjemite, saj smo mi imeli ful hudo štalo zaradi tega njegovega nerednega dihanja.

IZVIRNO SPOROČILO: raho

Punce, ki ga imate, mi prosim razložite eno stvar: A potem ne pride do zastoja dihanja, če takoj reagiraš na alarm? 


Tako, kot pravi Majchi, ko se Angel Care oglasi, dojenček že 20 s ne diha. Dojenčki imajo še pogosto nerazvit možganski center, zaradi česar "pozabijo" dihati. V takem primeru ga moraš samo stresti, pa prične spet dihati. V nasprotnem primeru, pa lahko, da bi začel sam dihati, lahko pa, da sploh ne več... (če si že slišala za t.i. smrt v posteljici, ko je z otrokom kao vse v redu, potem pa ga nekega lepega dne najdejo mrtvega v postelji). Zato pa je za moje pojme Angel Care najboljša naložba.
kaya2007, jaz imam občutljivost na 5, "Tic" pa izključen. Sound, movement user posted image tega na mojem Angel Caru ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 10:53:54   
fusia
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kako pa imate naštelanega (sound, movement itd.)?


bi mi kdo odgovoru, prosim? da ne bom kej zafrknila in mi bo brez veze piskal sredi noči...


Mi imamo ves čas nastavljenega na sound&movement, zato da ni treba spreminjati nastavitev in ga lahko ves čas uporabljamo tudi kot običajno varuško. Če ga potrebuješ samo za nadzor dihanja nastavi na movement ali na movement/tic, tu ti še piska zraven.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 12:19:42   
kaya2007
Če ga potrebuješ samo za nadzor dihanja nastavi na movement ali na movement/tic, tu ti še piska zraven.


kako to misliš, a če ne vklopiš tica, ne piska? ja, rabim samo za dihanje, drugače jo slišim, če se zbudi...

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 13:13:51   
Anonimen
Kaj ima katera Dormeo jogi za otroka? Pod njega se lahko da Angel care?
To spašujem, ker ta jogi kao odbija vsa sevanja(saj poznate reklamo) in ne vem če bo Angel care pod njim deloval.

Hvala za odgovor!

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 13:45:01   
kaya2007
govorim na pamet, ampak pomoje da dela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 14:05:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kako to misliš, a če ne vklopiš tica, ne piska? ja, rabim samo za dihanje, drugače jo slišim, če se zbudi...


1. movement/premikanje: funkcija zazna le premikanje, oglašanje otroka ne slišiš
2. movement, sound, tic/premikanje, zvok, tik: funkcija zazna premikanje in zvok; ob vsakem premikanju, se sliši zvok - tik
3. movement, sound/premikanje, zvok: funkcija zazna premikanje in zvok; vendar se ob vsakem premiku ne bo slišal zvok -tik
4. sound/zvok: funkcija klasične prenosne varuške

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Angel Care - tisti, ki ga imate...
22.8.2007 14:08:46   
Anonimen
VesnaLana, ti bo uspelo sliko priložiti sem??

Saj gledam sliko 2, ma jaz že vedno ne razumem. user posted image
Bi mi lahko poslala na mail?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Več kot boste dojenčka objemali, pametnejš...
Če sodite med starše, ki neprestano objemajo, ljubkujejo in crkljajo svojega otroka, boste nad rezultati najnovejše razi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?