|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ansambel na poroki
6.5.2008 21:12:08   
EnjA
Septembra se poročiva, pa nimava pojma kam naj se sploh obrneva da bi zvedela kateri ansambli so dobri in naredijo dober žur(rada bi da igrajo tudi zabavno musko in da imajo tudi kaj programa)! zato vas lepo prosim, povejte kateri ansambel ste izbrale ve in kako ste bile zadovoljne...ful vam hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ansambel na poroki
6.5.2008 21:15:58   
Dejča
Midva sva imela Ansambel Roberta Goterja in so bili fenomenalni - res so naredili pravi žur, da so se svatje nasmejali za nazaj in za naprej. Bili so že takrat kar dragi, vendar vredni vsakega evra (no, takrat so bili še tolarčki user posted image ).
Igrali so vse - zabavne, moderne, slovenske, jugo, angleške - resnično je bil žur. Še taki, ki nikoli ne plešejo, so plesali user posted image . Pa tudi program imajo pripravljen.
Bi še enkrat ponovilauser posted image  - z istim, seveda!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu EnjA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ansambel na poroki
6.5.2008 21:17:33   
Dejča
Ampak morata pa pohiteti, saj imajo september, ki je pri parih zelo popularen za poroko, najbrž že zaseden. Midva sva jih "zabukirala" februarja, pa so imeli ravno še en termin - na srečo najinega izbranega.

< Sporočilo je popravil Dejča -- 6.5.2008 21:18:18 >

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ansambel na poroki
6.5.2008 22:15:36   
Anonimen
Lahko ti samo rečem koga NE najeti in to je Majolka!

Nobene animacije, spili so celo flašo viskija, kadili deset minut na vsako uro, poden od podna, res.


(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ansambel na poroki
6.5.2008 22:42:26   
ikajug
 oj!midva bova imela ansambel Vzpon...baje so ful dobri...majo mešano glasbo, animacijo, naučijo se pesmi, ki bi jih imeli(če jih le ni preveč)...je pa eden od glasbenikov od mojga sošolc, tak da jim gre zaupatuser posted image user posted image
skratka..poklič, pa vpraš:)


_____________________________

Caecus ne iudicet de colore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ansambel na poroki
6.5.2008 23:27:49   
drobižek
Če želiš kvalitetni ansambel, se splača dati malo več denarja in preverjeno varianto. Če želiš pa samo glasbo na poroki, pa je tega malo morje....odvisno tudi kakšne so tvoje želje glede muzike. Lahko ti kako pomagam, če želiš...

(odgovor članu EnjA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ansambel na poroki
7.5.2008 8:40:47   
frutka_
Jaz sem imela DJ, kuglo, barmena in koktejlčke.user posted image  Ansambli odpadejo na mojih porokah.

(odgovor članu EnjA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ansambel na poroki
7.5.2008 9:11:18   
baguSka
Ansambli odpadejo na mojih porokah.


Kok porok pa si ze mela oz jih se nameravas met!?user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ansambel na poroki
8.5.2008 17:40:14   
frutka_
Hahaha...zaenkrat enouser posted image ampak če bi se slučajno preporočila bi naredila spet poroko brez ansambla in iger.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ansambel na poroki
8.5.2008 18:10:04   
cukr07
Na najini poroki je igral ansambel Mi trije pa še en'. Naredili so ful dober žur in če bi še enkrat izbirala bi se zagotovo odločila za njih.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ansambel na poroki
9.5.2008 13:51:06   
frutka_
Ej, odkod jemljejo ti ansambli svoja imena?user posted image  Poznam "Trio Adio" pa "Duo Jagermaister" pa "Kleni fantje" in podoben oslarijeuser posted image
Za crknit!user posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ansambel na poroki
12.5.2008 14:51:40   
Caarmen
Jaz ti priporočam ansambel Akord - svaj takrot so bili, mislim, pa da so se preimenovali.
Ne najdem reči, da bi jim jo lahko očitala. Res so zakon.
Pošli ZS če te zanima kaj več.

Mene so na poroki okradli... Ansambel je naredil tak žur, da mene sploh pogrešal niso.

ODLIČNI SO

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ansambel na poroki
13.5.2008 9:51:02   
Lepotica
Mladi Dolenjci naredijo super fešto!!!

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ansambel na poroki
23.7.2008 23:28:23   
flegmatik
Midva sva lani rezervirala ansambel Rubin, imam potrjeno na elektronski pošti in so nama 3 tedne pred poroko odpovedali, pa še to sem jih jaz poklicala, kao so napisali napačen datum. In pol so nama našli drug band, Max band iz Domžal. Saj so dobro špilali,a  za ta denar bi morali pokazati dosti več. Na spletni strani imajo samo dobre kritike, ker slabe zbrišejo. jaz sem jim napisala svoje mnenje in ga čez 1 teden ni bilo več na strani. Ansambel Slavčki so pa zakon!!! Zdaj nama je žal, da jih nisva vzela, ker so igrali na porokah prijateljev in sva se bala, da se bo ponavljalo. So cenejši in še dlje igrajo. Pridejo po nevesto, ne pa samo v gostilno.

(odgovor članu EnjA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ansambel na poroki
13.1.2009 9:03:06   
ivaprimoz
Živjo
A mi lahk daš njihovo številko.namreč sem slišala vse dobro o njih in bi jih zbrala za ohcet. hvala

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ansambel na poroki
13.1.2009 9:05:54   
ivaprimoz
a mi lahk ktera da telefonsko št. od  mi trije pa še en in kolko približen vzamejo in kakšni so

(odgovor članu ivaprimoz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ansambel na poroki
13.1.2009 10:05:20   
botrca
tukaj je enaka tema

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ivaprimoz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ansambel na poroki
13.1.2009 12:02:29   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Ej, odkod jemljejo ti ansambli svoja imena?user posted image  Poznam "Trio Adio" pa "Duo Jagermaister" pa "Kleni fantje" in podoben oslarijeuser posted image
Za crknit!user posted image


ja "Trio Adijo" tudi jaz poznam. "Šajst pa zarajst" tudi user posted image  . So ena in isti, le so so trije so kao bolj tak, ko jih je pa vseh 6 skupaj pa so tapravi bend user posted image  . En njihov član je moj daaaljni sorodnik


Midva sva imela na poroki Štajerskih 7 , bili so svetovni, čaga do daske. Komadi za mlado in staro, kaj si si zaželel si dobil. So pa bili kar dragi user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ansambel na poroki
9.2.2009 15:43:08   
Kliki
Ansambel Nagel ti tut ne priporočam.
ga je mela moja kolegica in sploh niso znali naredit žura. Se je vidl da so samo keš prišli pokasirat.

(odgovor članu slovenec12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?