|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aparat pa peko kruha
12.1.2006 17:22:28   
koruzica
Halo

Prosim vse kuharce in gospodinje in vse ki se ukvarjate z peko kruha v avtomatu: kateri aparat izbrati, na kaj je treba bit pozoren, kašen je cenovni razpon, kje bi se ga dalo dobit?

Mi bi doma pekli kruh, pa še kaj drugega, predvsem pa bi včasih zamesili testo za pizzo.

Pa še kaj...

LP K.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aparat pa peko kruha
12.1.2006 17:30:27   
Maxica
Oj, Koruzica, pozdravljen.user posted image Sem pred časom že jaz o tem spraševala, saj sem imela čisto v načrtu nabavit eno tako mašino. No, pa sem kr malo na stran dala vse skupaj...Zdaj si me pa ti spomnil.user posted image  
Moja teta ga sicer ima in naredi res odličen kruh, vendar je pa res, da ima en svoj način, in sicer, da v tem aparatu testo samo zamesi, peče ga pa v pečici. Pride res super kruh.
Pripenjam ti link, morda si boš lahko kaj pomagal:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=426716&mpage=1&key=peko%2Ckruha&#426716

Mene je teta vglavnem opozarjala, da je važno, da ima aparat dve lopatici (mislim, da se tako temu rečeuser posted image ).
Pozdravček vam 3 od nas 3user posted image !

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aparat pa peko kruha
12.1.2006 17:38:38   
koruzica
Hvala za nasvet...bom pogledal.

Tudi vam pozdravček od nas3

lpk

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aparat pa peko kruha
12.1.2006 17:57:03   
Primoza
Mi imamo Clatronica z eno samo gnetilko, kar po mojih izkušnjah povsem zadoča, čeprav nekateri pravijo, da sta boljši dve. Amapk potem imaš tudi v kruhu dve luknji, domnevam?

Testo za pizzo je super!

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aparat pa peko kruha
12.1.2006 18:27:48   
koruzica
Kje je bil izvršen nakup? BTC, al je možna tud varjanta nakup iz naslonjača?user posted image
Cena?

lpk

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aparat pa peko kruha
12.1.2006 18:32:30   
PIKA
Mi imamo BOMANN z dvema lopatkama, v njem pečem kruh, delam marmelado in testo za pizzo. Aparat je super!

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aparat pa peko kruha
12.1.2006 21:15:58   
sašaš
Oj!

Jaz imam tudi Bomanna. Ampak samo z eno lapatko - pa je čisto ok! user posted image  Spečeš pa lahko največ 1 kg kruha v njem, v tistem z 2 lopatkama pa 1,3 kg. Vsaj mislim tako.

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aparat pa peko kruha
13.1.2006 0:51:40   
KODA
Tudi pri nas imamo Bomann,z dvema lopatkamauser posted image user posted image .
Moj user posted image ,ga je dobil lani za rojstni dan.
Super zadeva.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?