|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčice 2012
27.7.2011 15:20:40   
aprilcica12
Me že cel dan tako razganja, da moram nekomu povedat .

Danes zjutraj je bila črtica. pdp 3.4. 2012 user posted image user posted image user posted image držim pesti da je to res
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčice 2012
27.7.2011 16:32:45   
Medea10
user posted image user posted image user posted image Ne morem vrjet, že je odprta tema aprilčice 2012 user posted image user posted image user posted image
Sem ena izmed aprilčic 2010. So res zakon otroci! user posted image user posted image user posted image

Lepo nosečnost želim.

(odgovor članu aprilcica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčice 2012
27.7.2011 16:53:02   
tecnobica
A že aprilčki so na vrsti?

Čestitam aprilčica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčice 2012
31.7.2011 20:30:09   
Anonimen
še jaz se javljam, po mojih izračunih PDP 4.4.2012. Za enkrat ostajam anonimna - do prvega pregleda.

(odgovor članu aprilcica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčice 2012
2.8.2011 10:08:15   
Katrin*
Ojla.
Tudi jaz želim ostati anonimna samo do prvega pregleda :9
Se prvič javljam.... Tudi jaz upam, da bom bila med aprilčicami 2012.... Bom videla ta teden, če bo pokazalo user posted image ..... Bila bi zeloo vesela da bi bila user posted image . Z mojim dragim upava, da bo pokazalo, da prihaja user posted image se mi zdi, da je on še bol vesel in nestrpen kakor jaz... upajmo na najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčice 2012
4.8.2011 14:09:14   
jacki
Pozdravljene aprilčice!
Jaz sem letošnja aprilčica in leto nazaj sem zagledala magični user posted image , zdaj pa se mi user posted image smehlja iz zibke user posted image user posted image user posted image
Želim vam čimlepšo nosečnost in potem enga (al pa dva user posted image ) prečudovitga aprilčka oz. aprilčico user posted image user posted image user posted image user posted image ...verjemite, čeprav se vam zdi april še zeeeelo daleč, bo tik tak tu in ve boste že uživale s svojimi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčice 2012
4.8.2011 18:57:57   
Anonimen
hm a zaenkrat sva samo dve nosečki? Ali ne bo nič aprilčkov? user posted image
Ali pa se še niso lotile testov user posted image

(odgovor članu jacki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčice 2012
5.8.2011 6:06:29   
Anonimen
halo,
tudi jaz aprilčica 09.04. in ostajam anonimna do prvega pregleda...
sem pa zelo vesela in v pričakovanju drugega.....
se še tipkamo!
lep pozdrav....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčice 2012
5.8.2011 9:17:10   
nusi
no, jaz sem se naročila na pregled, ki ga imam 25.8. in ker je to še fuuulll deleč, se mi ne da bit več anonimna user posted image , jaz sem tista s pdp 4.4. pa sej nas je zaenkrat tako malo, da ni težko ugotovit

(odgovor članu aprilcica12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčice 2012
8.8.2011 8:57:31   
aprilcica12
jaz mam pregled 26.8. in se strinjam nusi, res je prav težko čakat user posted image user posted image

jaz mam doma že enega aprilčka tako da vem kolk fajn otročički so user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčice 2012
8.8.2011 11:11:51   
anonimna13
pozdravljene user posted image tudi jaz sem v soboto zagledala + bom pa ostala anonimna do prvega pregleda.... saj sem kar v strahu, da ne bo šlo spet kaj narobe, prejšnja nosečnost se je končala v 11-em tednu user posted image

(odgovor članu aprilcica12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčice 2012
8.8.2011 18:04:14   
korinca
Pozdravljene aprilčice. Sploh ne morem verjeti, da ste že aprilčice na sceni. Jaz sem decemberka in zelo hitro je šlo do polovičke :)
Imam pa doma aprilko davnega 1997 :)

Želim vam srečno vsem do konca!

(odgovor članu anonimna13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčice 2012
8.8.2011 21:21:14   
nusi
aha, jaz imam majčka, izgleda da so tele spomladanski otročki res super user posted image

(odgovor članu aprilcica12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčice 2012
9.8.2011 5:21:05   
Anonimen
pozdravljene spet...
jaz sem z datumom 09.04.....danes se bom naročila na pregled, ker me že razganja....
zadnji dve nosečnosti sta se tudi za mene končali s splavi user posted image , tako, da upamo, da v tretje gre vse po planu in da starejši dobi družbo, čeprav bo razlika 8 let in pol. pa meni je vseeno, samo da bosta dva sončka zdrava in najina...
in kako se kaj počutite? jaz sem čisto ok nič slabosti, samo tipični nosečniški znaki...
no lepo se imejte in se še tipkamo!

čao

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčice 2012
9.8.2011 14:37:43   
Anonimen
Pozdravljene punce,

tudi jaz ostajam še nekaj časa anonimna, tudi moja prejšnja nosečnost se je namreč končala z zadržanim splavom v 9. tednu user posted image
Formalno s testom niti še ni potrjeno, da sem noseča... M mi zamuja šele nekaj dni, vendar si testa kar ne upam delati, ker imam občutek, da me bo potem zelo strah, da se bo vse slabo ponovilo. Imam pa vse znake in sama v bistvu vem da sem noseča že kakšen teden, samo s formalno potrditvijo odlašam user posted image
Je pa zaenkrat predviden PDP 14.4.2012

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčice 2012
9.8.2011 19:31:35   
nusi
čer user posted image
evo, jaz uživam na dopustu s tamalim. Večjih nosečniških težav že prvič nisem imela, parkrat mi je bilo slabo in veliko sem spala, sedaj pa še tega ni, oz. za spanje čez dan ob 14mesečniku itak ni časa. Lepo se imejte

(odgovor članu aprilcica12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčice 2012
10.8.2011 19:13:41   
blueone
Tudi sama sem verjetno med vami :)! Doma že imamo osemmesečnega sončka, menstruacije po porodu še nisem dobila, tako da samo sklepam, da bomo tokrat dobili aprilčka. Včeraj sta pa dva testa potrdila, da pričakujemo novega člana in z mojim sva oba čisto navdušena, mali je pa še premajhen, da bi ga ganilo :)).
Isto kot aprilcica12 imam UZ 26.8., tako da še 16 dni do takrat :)


(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčice 2012
11.8.2011 7:51:53   
malibauc
Punce, kje pa ste si PDP izračunale? Jaz tudi nekaj sumim.............user posted image

(odgovor članu blueone)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčice 2012
11.8.2011 8:33:17   
Katrin*
Ojla...
Zdej se pa še jaz javlam..... Evo menstruacija mi je zamujala en teden... Zdej pa z vseljem sporočam, da sem se včeraj zjutri z mojim dragim končno opogumila in naredila tester, ki je pokazal user posted image ....tako da se pridružujem user posted image ..... približni datum mislim, da bom imela 14.4.2012..... ker sem pa že tok vesela sem se že naročila na prvi ginekološki pregled, ki ga imam konec drugega tedna..... :) :) vsem aprilčicam pa velikooo sreče user posted image :) :) in da bo ta mesec še veliko user posted image ali user posted image

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčice 2012
11.8.2011 9:54:07   
twiggi
en čisto preprost izračun za PDP ( smo se ga na faksu morali naučit na pamet user posted image ): k prvemu dnevu zadnje menstruacije prišteješ 7 dni, odšteješ 3 mesece in prišteješ 1 letouser posted image

probajte si na ta način izračunat, potem boste pa na prvem pregledu videle za koliko dni ste se zmotile. kakšen dan gor ali dol. user posted image jaz sem za sebe na dan natančno izračunala.

< Sporočilo je popravil twiggi -- 11.8.2011 9:55:12 >


_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu Katrin*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčice 2012
11.8.2011 10:27:41   
dr. Knowitall
Se vam pridružujem še jaz! Danes sem uzrla magični user posted image  in sem čisto vesela!! PDP mi je RR preračunal na 16.4.2012!!! Na pregled se bom naročila v prihodnjih dneh. Sem pa drugače že "stara" RRjevka, samo dokler ne povem novice doma, prijateljem in v službi pom kar tale svoj alter-ego uporabljala user posted image

_____________________________

I don't know it all.

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčice 2012
12.8.2011 10:33:35   
anonimna13
Tudi jaz imam po mojih izračunih PDP 16.04.2012 user posted image na pregled se grem pa naročiti naslednji teden, ker je ta tedn moja ginekolognija na dopustu... bo pa pregled pred 8im tednom

(odgovor članu dr. Knowitall)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčice 2012
12.8.2011 10:48:58   
Anonimen
twiggi, tale izračun je super! meni pride 23.03.2012. Ali mi zna katera točno povedat v katerem tednu sem user posted image
zadnja M 16.06, punkcija 28.06, transfer 5 dan 3.7.

(odgovor članu anonimna13)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčice 2012
12.8.2011 11:16:06   
Anonimen
Punce pozdravljene.

Najprej tudi jaz ostajam še anonimna. user posted image  mi danes zaostaja prvi dan. Predvidoma bom jutri naredila test in upam, da naju razveseli user posted image . To bi bila moja druga user posted image . Prva nosečnost naju je razveselila po skoraj dveh letih truda. Če bo tokrat user posted image , bo že v 2. krogu user posted image . Držite pesti, da se vam pridružim. Srečno pa tudi vsem ostalim, ki čakate na plusek!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčice 2012
12.8.2011 21:16:51   
Anonimen
joj mene je pa šok že od ponedeljka dalje, potrditev pa sem si zadala danes z dvema črticama. tudi jaz sem aprilčica! user posted image

(odgovor članu aprilcica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?