|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčice 2013
30.7.2012 15:19:24   
Anonimen
No, aprilčice, kje ste? user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčice 2013
30.7.2012 21:05:53   
struckaa
Evo bom jaz zacela, pdp po mojih izracuih je 4.4., zaenkrat pa nestrpno cakava na prvi pregled in stiskava pesti, da bo vse uredu:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčice 2013
31.7.2012 8:58:38   
doberdan
Še ena presrečnica! user posted image
Čestitam vsem, ki že veste veselo novico. Tudi jaz padem na 4.4. Na pregled se še nisem naročila, ker sem komaj zvedela. V katerem tednu si pa ti naročena? Lep dan vsem.

(odgovor članu struckaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčice 2013
31.7.2012 12:47:25   
copi_87
Še ena srečnica se pridružuje tej temi :)
PDP je po mojih izračunih 2.4., sicer pa čakamo na prvi pregled,
ki je komaj 22.8. Tako se vlečejo ti dnevi...

Lep dan še naprej :)

(odgovor članu doberdan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčice 2013
31.7.2012 21:47:22   
Ejla
Evo, še mene, najbolj zabaven datum PDP-ja 1.April...pregled imam prej, naslednji teden, ker sem imela 2 zgodnja ss ja pred to nosečnostjo. Tokrat mora bit vse ok.user posted image user posted image

(odgovor članu copi_87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčice 2013
1.8.2012 12:14:08   
*mavrica*
Heeej...jst sm tud zelo nova tuki user posted image . Se mi pa je uresničilo kar sm si dolgo želela....user posted image !!!
Sama sm si preračunala, da naj bi mela PDP 8.4.13. Mam pa prvi pregled šele 10.9. Ni malo pozno?

Lp od presrečne user posted image

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčice 2013
2.8.2012 10:15:26   
doberdan
Praviloma je prvi pregled v 8.-10. tednu, ampak mislim, da teden gor/dol ne spremeni veliko. Sigurno se bo en teden pozneje vse še lepše videlo. Če bi pa imela kakšne težave, boš pa itak šla že prej. Zaradi dopustov bom tudi jaz bolj pozno na vrsti. :( Ampak saj bo, devet dooolgih in potrpežljivih mesecev je pred nami.

(odgovor članu *mavrica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčice 2013
2.8.2012 12:11:10   
*mavrica*
@doberdan: najlepša hvala za odgovor! Se vidi, da sem še čisto nova in niti nisem vedela kdaj naj bi bil prvi pregled user posted image . Pa tud mislim, da se ne zavedam še dobro, da sem sploh noseča, ker mi čisto nič ni. Če mi ne bi menstruacija zamujala in ne bi delala testa, sploh ne bi vedela, ker se čist ok počutm. Kakorkoli, vsem želim lepo, netežavno nosečnost!! user posted image

(odgovor članu doberdan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčice 2013
4.8.2012 21:29:13   
*lala*
evo še eno aprilsko nosečkouser posted image
končno smo se tud mi razveseliliuser posted image po dolgih 17 mescih trudauser posted image
moj pdp naj bi bil 7.4, v ponedeljek pa imam že prvi pregled, ker sem zanosila s pomočjo klomifenain ker je potem moja G na dopustu.user posted image pa je rekla da bolše da pogledave prej če je vse tko kot štima, vidlo se mislim da ne bo kaj veliko, bom v 7 tednu in 3 dniuser posted image no bomo vidli

čestitke vsem ostalim za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčice 2013
6.8.2012 7:53:58   
Tippi
Pa sem tudi jaz med vami user posted image Če bo šlo vse po sreči, potem je po mojih izračunih 10.4. Prvi pregled imam po 15.8. Upam, da se bo že kaj videlo.

Sem pa totalno brez apetita, tako da ne vem kako bo. Imam rahle, uglavnem dopoldanske slabosti brez bruhanja, čez cel dan volčjo lakoto, ampak ko se spravim jest, pa nič ne spravim po grlu dol user posted image

Naj hitro minejo ti pasji dnevi, res jih težko prenašam. In vsem ostalim čim lažje začetke user posted image

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčice 2013
6.8.2012 9:17:49   
Anonimen
Zdravo punce, nova tukaj user posted image
Jaz pa imam PDP 5.4.2013, na ultrazvok pa sem naročena čez 3 dniuser posted image user posted image  Joooj, komaj že čakam in upam, da se bo vsaj kaj videlo user posted image
Drugače pa se mi je v zadnjih dveh dneh počutje drastično izboljšalo, na srečo, in mi ni več slabo.. Čeprav izbira hrane, ki bi jo jedla, je pa zelo majhna- prav nič mi ne diši, razen pečena jajčka user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčice 2013
6.8.2012 14:21:34   
Mincaa
Evoooo, še ena tukej, takoooo sem srečna bulim v test in je user posted image user posted image ! Rok okol 5. aprila user posted image ! Yesssssss!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčice 2013
6.8.2012 14:34:19   
Nataša31
Še ena tukaj.
Očitno bodo porodnišnice polne okoli 5.4. - tudi mi:)))

Nataša

(odgovor članu Mincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčice 2013
6.8.2012 14:52:03   
Anonimen
user posted image

nick, starost, lokacija, število user posted image doma, prvi pregled (PP), drugi pregled (DP), nuhalna svetlina (NS)

1.4.
Ejla

2.4.
copi_87, PP: 22.8.

3.4.

4.4.

struckaa
doberdan

5.4.
Anonimna, PP: 9.8.
Mincaa
Nataša31

6.4.

7.4.

*lala*, PP: 6.8.

8.4.
*mavrica*, PP: 10.9.

9.4.

10.4.

Tippi, PP: 15.8.

11.4.

12.4.

13.4.

14.4.

15.4.

16.4.

17.4.

18.4.

19.4.

20.4.

21.4.

22.4.

23.4.

24.4.

25.4.

26.4.

27.4.

28.4.

29.4.

30
.4.

Skupaj: 10 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 8:05:16   
Tippi
Kje ste aprilčice, da si malo olajšamo dušice in podelimo prve nosečniške problemčke user posted image

Končno je vročina malo popustila in nam bo malo lažje, sploh tistim, ki se ubadajo s slabostmi!

Jaz sem pa kot žoga!! Če nimam trojčkov, so pa dvojčki ziher! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 8:36:40   
Anonimen
Joooj, jaz sem tudi napihjena kot žoga user posted image user posted image  Slabo pa mi ni že 3. dan, jeeeej user posted image  Ampak glede prehrane pa mi skoraj nič ne paše user posted image  Cele dneve bi jedla samo pečena jajčka, hehehe user posted image user posted image
Še 2 dni in grem na ultrazvok user posted image  user posted image  Prvi pregled pa sem imela 2.8.
Sem pa ravno v nedeljo spet gledala moje 3 teste, da sem samo sebe spet prepričala, da je res in da ne sanjam user posted image  To bo najina prva štručka, stara pa sem zaenkrat še 26, septembra bom 27 user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 8:37:59   
Anonimen
Aja, prihajam pa iz okolice SLov. Bistrice - Makole user posted image  Imam v bistrici starše, tako da sem ogromno tudi tam..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 8:47:59   
Tippi
Anonimna še ena žogica user posted image user posted image A ni hecno. Šele štartale smo dobro, pa smo že tako okrogle. V prvi nosečnosti se mi je poznalo šele pri šestih mesecih, zdaj pa že po prvem sploh ne morem zapet nobenih hlač. user posted image
Meni tudi bolj malo paše. Sem na sadju ves čas, pa mi že mal preseda, pa še najem se ne. kar naprej sem lačnauser posted image Upam, da mi bodo te nižje temperature malo odprle apetit user posted image

Jaz tudi kar naprej bulim v test user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 8:54:25   
Anonimen
user posted image  Najbolj napihnjena sem zjutraj in zvečer. Mi sploh ne paše več kavbojk nosit. Sva šla v soboto malo na ptujsko noč pogledat pa sem skoraj umrla v njih, tako mi je šlo na živce tisto tiščanje prek pasu.
Prve dni sem imela probleme z zaprtjem, zdaj pa o tem več ne duha ne sluha user posted image  Me pa zašraufa po skoraj vsem- po naravnih sokovih, ki jih je baje tak fajn pit v nosečnosti, po mleku, po sadju, po vseeeeem.. Pečena jajca pa mi tudi iz ušes že ven lezejouser posted image
Jaz tudi upam, da bo ohladitev malo povečala spekter jedi, ki bi jih jedla, ker lačna sem pa skos user posted image  user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 9:12:14   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image  Najbolj napihnjena sem zjutraj in zvečer. Mi sploh ne paše več kavbojk nosit. Sva šla v soboto malo na ptujsko noč pogledat pa sem skoraj umrla v njih, tako mi je šlo na živce tisto tiščanje prek pasu.
Prve dni sem imela probleme z zaprtjem, zdaj pa o tem več ne duha ne sluha user posted image  Me pa zašraufa po skoraj vsem- po naravnih sokovih, ki jih je baje tak fajn pit v nosečnosti, po mleku, po sadju, po vseeeeem.. Pečena jajca pa mi tudi iz ušes že ven lezejouser posted image
Jaz tudi upam, da bo ohladitev malo povečala spekter jedi, ki bi jih jedla, ker lačna sem pa skos user posted image  user posted image


Joj to z zaprtjem mora bit res zoprno. Pri meni je pa ravno kontra. Nič takega ne jem, da bi mal drek poštukala user posted image

Stavimo na ohladitev in nov spekter jedi, da bomo končno papcale ko normalne nosečnice user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 9:43:48   
Anonimen
Upam, da res user posted image  Tako, jaz si že spet jajčka pečem user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 9:53:41   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Upam, da res user posted image  Tako, jaz si že spet jajčka pečem user posted image user posted image


Še enkrat omeniš tale svoja jajčka, pa grem jaz bruhat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 10:41:30   
Anonimen
Hahahaha user posted image user posted image user posted image  Ok, bom tiho user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 12:33:27   
*mavrica*
Joooj, vidve, ko tko berem vajine težave, se sprašujem al sem sploh res noseča user posted image . Jst nimam namreč čisto nič od tega, le to, da so prsi dosti večje in občutljive, mal sm napihnjena in pač menstruacije ni user posted image . To je pa to! Jem lahk čist vse, nič mi ne smrdi, slabo mi niti malo (še) ni...sej ne vem, al je to dobro al slabo user posted image . Je pa to tud moja prva nosečnost, stara pa sem 29 let. Prihajam iz Tolmina, vendar živim že dve leti v Lukovici pri Domžalah. Se mi pa tok vlečejo dnevi, ker bi že rada, da je vsaj prvi pregled za mano, pa bom čakala še en mesec user posted image . Bi že tok rada povedla veselo novico najbližjim!! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčice 2013
7.8.2012 12:37:19   
Tippi
Anonimna zdej si ziher že dve rundi jajčkov zamolčala user posted image

Jst se pa iz ure v uro bolj napihujem user posted image Pa zgaga me je začela mučit...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?