|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:34:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi



Ooooo ti pa napreduješ. Si se iz jajčkov prestavila na enolončnico user posted image
user posted image Jaz sem pa še kar na sadju, sem danes rahlo driskala user posted image najbrž od sadja, kaj pa drugega user posted image če mi pa drugo smrdiiiiiiiiiiiiiiii. Pa še en problem mam. Daj povejte punce, a je pri isto. Že en teden sem kar naprej žejna. Sploh se ne morem odžejat. Je to normalno na začetku nosečnosti?

Zanimivo, da sta dva. en na UZ, en pa za druge stvari. kaj pa če prosiš svojega G, da ti tud on opravi UZ? a to nimožno?

mene danes tašča razvaja s kosilom. ne vem še kaj bo user posted image


JAz sem tudi kar naprej žejna... V službi sem vsakih 15 min na vodi, čez 5 min pa obvezno na wcuser posted image user posted image
Uuuu, špageti z omako user posted image  JAz sem jih ta teden že jedla, je brat naredil tako dobro haše omako, da se nisem mogla upret user posted image
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:36:45   
Tippi


Drugače sem danes boljše, slabost je bila zjutraj ...danes smo prišli iz doposta, tako da danes perem, perem, perem in malo pospravljam kovčke ...pa malo kasneje se bom lotila kuhanja kosila ... kaj boste ve dobrega skuhale danes? :)
Ana


Super! In kapo dol! Jaz komaj zase poskrbim, kaj šele da bi morala kaj prati ali kuhati. Službo še oddelam, potem sem pa ko kupček gnoja. Ker še nisva povedala vsem najbližjim, imam občutek, da me vsi postrani gledajo, češ, kakšna lenoba sem in samo ležim in gledam kako drugi delajo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:38:33   
Tippi
Urša ok, žeja je potem normalen pojav user posted image
Jaz pa nič pretirano ne hodim lulat. Hočem rečt, da tega nosečniškega znaka nimam. sem pa mislila, da bom večkrat na stranišču zarad popite vode, ampak tudi ne. Kaj pa vem. Bo minilo user posted image če ne prej, ko bom šla rodit user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:41:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Urša ok, žeja je potem normalen pojav user posted image
Jaz pa nič pretirano ne hodim lulat. Hočem rečt, da tega nosečniškega znaka nimam. sem pa mislila, da bom večkrat na stranišču zarad popite vode, ampak tudi ne. Kaj pa vem. Bo minilo user posted image če ne prej, ko bom šla rodit user posted image


So tudi mene njegovi že malo postrani gledali, ker popoldne odspim kakšno urico pa nič kaj se ne pretegnem doma user posted image  No, jim je zdaj jasno zakaj user posted image
ZAdnje čase bi kar cunje prala in obešala, hahahaha user posted image user posted image  Ta teden sem oprala že 5 strojev in sploh ne vem kje najdem stvari user posted image
No, jaz tudi, če kak dan ne pijem pretiroma, lulam še vedno kar precej.
Urša

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:49:35   
Tippi
Hej super. Prinesem še jaz svoje cunjice, ko si ravno v elementu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 13:51:27   
Anonimen
Komotuser posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 14:00:47   
barbara_s
Hej ladies,

se vam lahko še jaz pridružim?

PDP je po mojih (OK, priznam: internetnih...) izračunih nekje v prvih dneh aprila, za prvi pregled se še niti naročila nisem (smo do konca avgusta še službeno v tujini, septembra se vračamo... - pa niti ne vem, kaj naredit, se naročit tukaj, vsaj za en ultrazvok, al počakat, da pridemo nazaj.)

Letos bomo imeli doma prvošolko :), ki je trenutno "v reji" pri starih starših (niti ne sledim, kje sploh je, tako se ima fino, da sploh nima časa poklicat staršev!) - to pa zato, ker tukaj vrtce zaprejo čez poletje (lih tako kot šole) in potem sva se odločila, da je najboljše za otroka, če gre za počitnice "v rejo". Lani se je imela dva meseca super brez naju; letos je še bolj zadovoljna. Jo pa pogrešam, pošast malo...

Sem kar v redu, malo mi je občasno slabo - predvsem me pa skrbi, ker v prvi nosečnosti niti vedela nisem, da sem noseča. No, verjetno malo tudi zaradi tega, ker nisem bila tako zelo pozorna na svoje telo kot sem zdaj. Upam, da bo vse kul :)

Evo, čestitke vsem za nosečnost, pa dobre želje za nas vse za naprej :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 14:30:39   
Tippi
O super barbara! Čestitam!
Če te firbca, se kar naroči, če ne pa počakaj.
Moja je tudi tako zelo rada vandrala okrog. Po cel mesec, včasih tudi dva. Nekateri so se sicer zgražali, kako lahko pustiva tako dolgo otroka samega, ampak se nisva pustila motiti. Spočila sva si midva, ona pa je pridobila bogate izkušnje!

Ko prideš domov, pa se le oglasi, da bomo malo čvekale user posted image

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 14:48:42   
doberdan
Klepetulje, kako ste? Še jaz se malo oglašam. Moje počutje je nekje pri dnu, da ne govorim o utrujenosti! Ampak upam, da je to dober znak da pikica raste. Do pregleda je še daleč, ampak dobro da gremo vmes na dopust, da bo čas hitreje mineval. Držte se!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 19:52:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi



Drugače sem danes boljše, slabost je bila zjutraj ...danes smo prišli iz doposta, tako da danes perem, perem, perem in malo pospravljam kovčke ...pa malo kasneje se bom lotila kuhanja kosila ... kaj boste ve dobrega skuhale danes? :)
Ana


Super! In kapo dol! Jaz komaj zase poskrbim, kaj šele da bi morala kaj prati ali kuhati. Službo še oddelam, potem sem pa ko kupček gnoja. Ker še nisva povedala vsem najbližjim, imam občutek, da me vsi postrani gledajo, češ, kakšna lenoba sem in samo ležim in gledam kako drugi delajo user posted image



Ma sej tud jaz drugače komaj sebe pedenam, samo kaj pa naj ... HB sem še na dopustu, moć v služb, otrok pri meni doma, nekaj mormo jest, oprat je treba ... in sem pač mogla in vmes počivala ...če se mene vpraša, bi najraje nadaljevala s tem, kar sem počela zandjih 10 dni .... spala in jedla ;)

IN ja, poznam občutek, ko se ti zdi, da te vis gldajo, da si len, ker nič ne delaš :( samo če NE MOREM :(((

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 19:54:47   
Anonimen
barbara_s ne sekiraj se, kaj si drugi mislijo, kaj jih briga, kje je tvoj otrok!

Moja miška je tud kdaj bila pri dedkih in babicah če ni šlo drugače in to dosti pogosto zaradi študija, ša kaj zdaj ...
ti imaš pač službo in nimaš kaj ... s čim se pa ukavrjata z možem, če prav razumem, sta skušaj v tujini?

pozdravček, jaz samo še oblečem postelje (ker sem opruser posted image ala posteljnino) in grem direkt spat, NE MOREM VEČ!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilčice 2013
10.8.2012 21:10:52   
*lala*
zdravo punceuser posted image

evo mene iz toplic, smo se šli mal oddahntuser posted image amapk jst si nism kej preveč ker sem čist na koncuuser posted image
slabost taka da je jooojjjjjjuser posted image nič ne spravim vase. danes sem v celem dnevu pojedla pol jogurta, pa še tega skoraj vn spravlauser posted image bruham sicer ne (hvala bogu) ampak slabo mi je pa za znoretuser posted image
žejna sm pa tud jst fullll....kar naprej pijem, mogoče tud zarad tega ne spravim ostalega vaseuser posted image

v prvi nosečnosti so ble te stvari čist iste, samo bruhala sem še dneve in nočiuser posted image
jst tud komaj kaj delam, kuha kar moj možek k je na dopustu user posted image še en teden potem grem pa iz dopusta v službo in ne vem kako bom zdržalauser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 9:52:28   
Anonimen
Jutro, user posted image

Jaz morm dans malo pospravit ... sej bom težko, samo nimam lih izbire ...sam da cunje stran spravim, pometem in na hitor kopalnici sčistim ...potem imam pa prosto popoldne za lenarnjenje ;)

Men pa paše jest kruh pa gor namazan sir un iz Lidla, k ma gor kravico narisamo, ala zdenka sir.

Papa,
Ana

(odgovor članu *lala*)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 12:03:04   
nadinne
Živjo aprilčice.

Rada bi se vam še jaz pridružila, saj tudi sama pričakujem aprilčka. Sicer smo najprej mislili da bo marca, ampak sem imela zelo pozno ovulacijo, tako da sem noseča komaj dobrih 5 tednov (in ne 8 kot bi moralo biti glede na zadnjo menstro). Prvi pregled sem imela v sredo, ker pa je še prezgodaj, da bi se videl plod (samo gestacijska vrečka in rumenjakovo telecse se je videlo), sem naročena spet čez 14 dni, ko že pričakujem srčka user posted image
Sem drugače z Gorenjske, doma pa imam že navihano 20 mesečnico, tako d adolgčas mi ni. Ta nosečnost ni bila načrtovana, naju je presenetila, tako da sem nekako komaj prišla k sebi po šoku user posted image Pravijo da se vse zgodi z razlogom user posted image Tako kot v prvo tudi sedaj nimam nobenih znakov, počutim se tako kot vedno, edino mogoče sem malo prej utrujena (ampak to bolj pripisujem temu, da je mala čez poletje doma in ne v vrtcu in me celodnevno letanje za njo prej utrudi user posted image ). Slabosti ni in tudi upam da jih ne bo. Nasploh upam da bo tako kot v prvo, ko je bilo to zame najlepših 9 mesecev v življenju. 

To je to zaenkrat. Se že veselim čvekanja z vami.
Zej moram pa kosilo kuhat user posted image

Lep vikend vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 18:07:56   
tijati
pozdravljene
tudi jaz sem v ponedeljek zagledala +,danes sem naredila še cb digital in je pokazel + 2-3, m sem imela 11.7.
doma imam že punčko staro 4 leta in sem zeloo vesela.....
znake oz. prisotne težavice boleče joške, bolečina v križu in največji problem ki ipam da je vse ok.....grozno me boli v spodnjem delu trebuha ne cel dan ampak če sem predolgo v gibanju.....da ne počivam začnem komaj hoditi.....upah da bo vse ok...kajti v prvi nosečnosti nič znakov-kot da ne bi bila...
sem danes v lekarni vprašala pa mi je rekla da ne bi smelo nič boleti...jojuser posted image
ali še katero tok boli,,,,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 18:32:20   
*lala*
nadinne dobrodošla!
tudi jst nisem zanosila po M, sem imela pozno ovulacijo in sem bla na pregledu noseča komaj 6 tednov, isto sem mela v prvi nosečnostiuser posted image

tijati tudi tebi dobrodošlico!
tud mene je bolelo v spodnjem delu trebuha, pa je za enkrat vse ok...nič naj te preveč ne skrbi, meni je rekla G da se maternica pripravlja in počasi veča...zato so bolečineuser posted image če bo pa preveč močna bolečina pa pojdi se pokazatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 18:37:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *lala*

nadinne dobrodošla!
tudi jst nisem zanosila po M, sem imela pozno ovulacijo in sem bla na pregledu noseča komaj 6 tednov, isto sem mela v prvi nosečnostiuser posted image

tijati tudi tebi dobrodošlico!
tud mene je bolelo v spodnjem delu trebuha, pa je za enkrat vse ok...nič naj te preveč ne skrbi, meni je rekla G da se maternica pripravlja in počasi veča...zato so bolečineuser posted image če bo pa preveč močna bolečina pa pojdi se pokazatuser posted image


tudi mene kdaj boli, sploh če sem preveč aktivna!
čim več počitka in pozitvnih misli!

in dobrodošle, noveuser posted image

(odgovor članu *lala*)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 19:09:45   
tijati
zdele počivam že 1 uro in je malo bolje....sam upak da bo vse ok...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 19:48:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tijati

zdele počivam že 1 uro in je malo bolje....sam upak da bo vse ok...user posted image

user posted image
vse bo ok ;)

(odgovor članu tijati)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 20:35:57   
nejkec
Punce, jaz bi samo spala!!! Danes sem vstala ob 8.30 in šla čez dve uri nazaj spat. Po kosilu bi šla pa komot še enkrat, če nebi imela slabe vesti. So se mi pa začele slabosti, teh se pa ful bojim, ker je bilo v prvo hudoooooooo. Nadinne, kje z Gorenjska pa si? Jaz kar veliko časa preživim na gorenjskem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilčice 2013
11.8.2012 21:50:48   
nadinne
Tijati, glede bolečin...ponavadi boli kot pri menstruaciji. Lahko kar zelo boli. To je zato ker se širi maternica. Seveda če pa so bolečine drugačne in te skrbi pa kar pokliči g ali pa s epojdi pokazat. Se pa ne naprezat, če ti ne paše.

Nejkec, sem iz Radovljice. Pa ti?

lala, pri meni je sploh čudež da sem zanosila, ker sem mela to leto glih na 3 mesece m in pa samo ene 3x ovulacijo...imam policistične jajčnike, ki so po porvem porodu še hujši. Nasploh imam hormonske težave, manjka mi hormon za ovulacijo, tako da sem res zadela na lotu s to zanositvijo (pa še s predsemensko tekočino)...moj se heca da škoda ker nisva tisti dan vplačala loto. Zadnjo m sem imela 11.6. (pa v juliju sva z mojim "telovadila" glih samo 2x, ker je bil cele dneve v službi) in zato je bil šok da sem noseča, ker sem delala test konec julija in je bil negativen...še dobro da imam izkušnje od prvič in sem ob občutljivih bradavičkah pomislila na nosečnost...drugače sploh en bi šla spet testa delat in bi me pomoje presenetile prve brcike user posted image

Drugače pa hvala za dobrodošlico. Pa lep večer vsem in lepo nedeljo...mi gremo na izlet k prijateljici v Kočevje, pa še h Kolpi bomo šli. Komaj čakam user posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilčice 2013
12.8.2012 19:00:57   
Anonimen
 
Pozdravljene nove nosečkeuser posted image
Kako ste preživele vikend? JAz sem danes celo imela generalno čiščenje, zaj sem pa ko cota user posted image  Še nisem uspela malo zadremat.. Slabosti ni bilo prav nič, sem pa skos lačna in danes ponoči sem šla rekordnih 6x na wc user posted image
Urša

(odgovor članu nadinne)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilčice 2013
12.8.2012 19:24:37   
oska
Evo se jaz.pdp nekje okoli 19.4.Sem pa ravno po ss, ki sem ga imela 12.5.Doma imam ze enega fantica.Sicer sem pa do 16.8.na dopustu,tako da vas bolje preberem ko se vrnem.Morski pozdravcek vsem skupaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilčice 2013
12.8.2012 21:40:52   
minka tonka
Olja punce!!!
No, tudi jaz sem zagledala user posted image , sicer je druga črtica bolj švoh, ampak dve sta pa le :). Je pa res, da je danes šele prvi dan izostanka m, tk da sem šele bolj na začetku. Stric google je izračunal, da naj bi bil PDP 20. 4. 2013, na pregled se še nisem naročila, ker sem včeraj test delala. Želela sem biti anonimna, pa mi nekaj računalnik nagaja, no, bomo vidli, če me bo kdo izvohal :).

Lepo bodite, pa se slišimo



< Sporočilo je popravil minka tonka -- 12.8.2012 21:45:49 >

(odgovor članu oska)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 8:37:31   
Tippi
Čestitam vsem novim aprilčicam!!! Še nas bo, še!!! user posted image

Malo moram pojamrat z vami. Meni se slabosti stopnjujejo. Sicer ne do bruhanja, ampak cel dan ne morem NIČ! Če me slabost mine, me za pol ure, in potem mi je spet slabo. Še najboljš mi je, ko ležim. Ležim pa cel dan. Malo sem šla na sprehod čez vikend, pa sem prišla nazaj, kot da bi delala 8 ur user posted image Pa zaspanost in utrujenost, grozno. HB za partnerja in ostale, ki so več kot razumevajoči. user posted image


(odgovor članu minka tonka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?