|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 9:26:26   
Anonimen
Ojla vse nosečke..

Pridružila se vama je še ena srečka nosečka. Sm ker nekja časa oklevala ali se naj vam predružim.
Za zabo mam že nekaj slabih izkušenj ampak sedaj smo spet v veselem pričakovanju in sm pozitivna, da mi tokrat uspeuser posted image
V petek sm bila že na pregledu, vendar se še ni nč videlo, razn vrečkice in en majhen rumenjaček ( komaj 5 tednov.)
Zdravnica mi je dala dabroston in me zanima če ga katera jemle ali ima katera kakršnekoli izkušnje z njim?

Trenutno moje počutje kr ok., razn utrujenosi in rahle slabosti čez dan.

Za enkrat bom ostala anonimna, do prvega pregleda, ki ga imam konec avgusta, ki res srčno upam, da vidmo srček.



(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 9:59:26   
Anonimen
JUtro in čestitke vsem, ki ste tukaj nove! :)user posted image

Tippi POZNANO ... najraje bi cele dneve ležala, ker samo ta položaj mi res paše ... ker pa ne morem (čeprav sem še na dopustu) se pač matram in trpim, da naredim tisto, kar nujno moram ...

Danes se imam namen odpravit v knjižnico in v trgovino po eno darilo za RD. To bo pa verjetno tudi vse od dneva ...

Pozdravček pa se beremo.
Ana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 12:49:43   
barbara_s
Hej punce,

ste že vse na dopustu? Pri nas v službi sem danes čisto čisto sama... - še sosedov ni, kaj šele mojih kolegov :) No, ampak imam vsaj (malo) miru in lahko v miru delam.

Na pregled se še vedno nisem naročila - kaj pa vem, kar nekam odlašam. Saj vem, da bi bil že čas in da bi morala to narediti že tri tedne nazaj, ampak... cel čas razmišljam, da počakam še en teden, da vidim, če je to res to, če se bo odvijalo tako, kot se mora in podobne neumnosti mi gredo po glavi. Ampak... - prav dolgo pa spet ne morem odlašat, a ne?

Danes mi je kar skoz nekam slabo in sem brez energije - prav utrujena ne, ampak brez energije. Ko se ne moreš spravit k ničemur, prav ničemur. Sem pa ugotovila, da zdaj, ko sva brez otroka, brez slabe vesti pustim vsa gospodinjska opravila - se sploh ne sekiram, če je doma cela štala. Itak pa pakirava (jeeeej, še dva tedna, pa pridem(o) nazaj v Slovenijo! - po dveh letih tujine...(ja, je bilo lepo in mi je po eni strani res težko it nazaj, po drugi se pa neskončno veselim...)), tako da higiena prostorov ni lih prioriteta.

No, grem malo delat... je en kup stvari, ki jih imam za dokončat (pa dva tedna časa...), ampak se tako težko spravim k delu... Uživajte, punce, rade se imejte...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 13:12:29   
nejkec
Tippi, nisi edina. Jaz se moram nujno spravit k pripravljanju zagovora diplome, ki ga imam čez en teden pa ne morem in ne morem. Kar dviguje se mi, sploh ne vem kaj naj jem, vse se mi upira razen kako sadje. Nadinne, sem z Lj, ampak sem kar precej časa na Bledu, če te kdaj zamika kakšen sprehod okoli jezera...samo da slabosti minejo...

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 13:37:05   
Anonimen
Joj, jaz sem pa danes preživela najbolj grozno noč do sedaj user posted image
Sred noči sem se zbudila s peklenskimi bolečinami v trebuhu in najprej letela na wc, da vidim, če je slučajno kaj narobe. Na srečo ni bilo nič krvi. AMpak bolelo je pa tako, da sem skoraj omedlela od bolečin, pred očmi sem videla samo črno, oblilo me je po celem telesu, tako da sem imela lase in vse kar sem imela oblečeno, čisto premočeno, potem sem se samo vlegla na tepih sred kopalnice in čakala da mine. Mojega nisem mogla niti zbudit. Vse skupaj je trajalo najdaljših 15 min, kar sem jih doživelauser posted image
Zdaj sem pa ok, samo zaspana, ker nisem mogla spat.. Sem razmišljala, da je to mogoče posledica tega, da že 3 dni ne morem na blato, ker sem zaprta ko ...
Danes kar nabavim cel vez Donata pa upam na najboljše.

Ooooo, vedno več aprilčicuser posted image  Kako lepo user posted image  Želim vam čim lepšo nosečnostuser posted image  Tudi če je druga črtica rahla, si nosečka user posted image  Jaz sem po tistem delala še ene 4 teste user posted image  Enega še prejšnji teden, naslednji dan po UZ, ki ni nič pokazal, in sta se takoj pobarvali obe črtici user posted image
Urša

(odgovor članu nejkec)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 17:36:34   
Anonimen
ojoj urša, poznam ta občutek ko te obliva in se morđ uležt v koplanico na tleh da se kao malo ohladiš ...k sreči se mi zaradi nosečnosti še ni zgodilo, sem pa enako naredila danes, ko sem padla in si zvila gleženj!user posted image se mi je bledlo od bolečin in sem mislila da bom bruhala, vročina me je oblivala in sem ležala na tleh v kuhinji na ploščicah ... noga je zdaj boljše, tako da nekaj dni pa bom ok ...

a ti dovolj ješ? nosečnica bi naj skrbela za ZDRAVO prehrano in 5-6 obrokov in če jih nimaš, ti je slabo zaradi tega ...

meni nič pametnega ne paše jest ....tećko kaj vase spravim in mi je zato še tiliko bolj slabo, ker tudi pijem ne dovolj, enostavno ne morem, samo ležim kot krpa ...in se sprašujem kdaj bom skupa padla ...

zdej grem mal eno kitico odspat tok se m utrujena

urša, drži se!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 18:12:18   
minka tonka
Ojoj, punci, upam, da bosta kmalu bolše, Urša, upam, da se ti taka noč ne zgodi več, Anonimna pa, da se ti noga hitro pozdravi. Meni je tud kar slabo ... če jem, če ne jem, če pijem, če ne mi je še bolj ... Ja, Urša, js sem mojemu isto rekla glede rahle črtice, pa sem morala danes vseeno še clearblue kupit :). In je bil zelo močan plus, je potem mož hodil vsakih 5 minut gledat, če je res +, je čist vesel user posted image . Zdaj se pa skušam spravit učit, pa me kar mine, ko vidim kup pred seboj. Ajoj..
Lepo se imejte in čim manj slabosti!!!

_____________________________

I dont care about distance, I just care about you.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 19:21:03   
Anonimen
Mene pa zanima, kako se kaj vaši možeki/prtnerji v tem obdobju do vas obnašajo?

Ja, normalno, da so bili veseli, samo se jim že zdi resnično?

Za mojega imma občutek, kot da še ni resnično, ker ni oprijemljivo, ker še ni bilo pregleda, ker še ni trebuščka ... ne znam sploh opisat, samo pričakovala sem obleganje in da me nono stop sprašuje, kako sem, pa da mi že boža trebušček pa ... ne vem, je za moške še res prezgodaj, da bi dojeli, tako kot to dojamemo me?

(odgovor članu minka tonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 21:13:10   
*lala*
urša drži se!

tippi tudi meni je to poznano iz prejšnjih dni user posted image še ponoči vstajala in hodila iz enega konca na drugega od slabostiuser posted image
v soboto mi je blo tko slabo in cel dan sem bruhala, da ni blo nič iz mene (bogi moj možek je mel malo cel danuser posted image )
zdej pa kot bi odrezala, nič mi ni, nobene slabosti, nobenega bruhanja user posted image upam da tako tudi ostane in se ne vrneuser posted image

drugače punce kako se držite glede kg....jst sm v treh dneh izgubila 3 kg, ker nič ne jem od slabosti, pa še sobota je dala svoje, nič nisem pojedla razen krožnika čiste juheuser posted image

kdaj boste doma kej povedale? mi se nismo mogli zadržat in starši že vejo...itak vsiiiiii veseliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilčice 2013
13.8.2012 21:26:40   
tijati
ojla....
malo sem bolje samo še vedno me špika...........čist drugače kot v prvi nosečnosti

nekaj mi povejte , kako se računajo tedni?
11.7. sem imela m*= koliko tednov? 4.......????

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 9:29:06   
ircomp
Anonimna... po sreči nama je uspelo zanositi tako hitro. Dojim žal več ne. Zaenkrat nimam še nobenih nosečniških tegob. Včeraj sem šla spet kupit en test, ker se sploh ne počutim nosečo. No pokazal je dve močni črtici :) Upam, da bo vse ok, kot je bilo prvič!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 11:27:36   
Tippi
Dober dan nosečkice! user posted image

Urša upam, da bo bolje! Ti hormončki nam res ful ful nagajajo, tud jaz se potim ko nora. Glede hudih bolečin ti pa ne znam povedat. Jaz bi, če bi se še enkrat ponovilo, šla kar na urgenco.

Slabost pri meni popušča, sem pa utrujena kot da bi delala celo noč user posted image zaspanost me je tudi malenkost popustila, je pa zdaj utrujenost toliko večja. Pa tako pač je, saj smo vendar nosečke! user posted image

Za mano še en pregled. Danes se je videl srček. Srečna sem, da sploh ne znam opisat. Partner tudi. In komaj čakam da gremo rodit user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte, čim več počitka, čim manj slabosti, pa poročajte, kako napredujete. Tudi s pregledi. Moj naslednji pregled v začetku septembra.

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 11:49:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ircomp

Anonimna... po sreči nama je uspelo zanositi tako hitro. Dojim žal več ne. Zaenkrat nimam še nobenih nosečniških tegob. Včeraj sem šla spet kupit en test, ker se sploh ne počutim nosečo. No pokazal je dve močni črtici :) Upam, da bo vse ok, kot je bilo prvič!


No super!
Midva si želiva tri, ampak ta trenutek me mineva do vsega, ker sem 14 dni nazaj cele dneve spala, zadnji teden mi je pa tako slabo, da komaj živim :( sama sebe komaj pedenam in si ne predstavljam, kako bom šla v torek v službo!
Zdaj sem doma že tretji teden in dopust se izteka ... :(

Ve user posted image ste na dopustu al v službi? Jaz nisem za nikamor :(

(odgovor članu ircomp)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 11:51:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tijati

ojla....
malo sem bolje samo še vedno me špika...........čist drugače kot v prvi nosečnosti

nekaj mi povejte , kako se računajo tedni?
11.7. sem imela m*= koliko tednov? 4.......????


http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Nosecniski%20koledarcek,%20izracun%20poroda%20-%20pregnantcy%20calculator.html

tule je tvoj izračun, jaz na net vpišem in mi izračuna ...
po temle si noseča polnih 5 tednov! :)

(odgovor članu tijati)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 12:08:34   
*lala*
jst sm tudi na dopustu še ta teden, v torek grem pa v službo user posted image sem pa že od 20 julija na dopustuuser posted image bi pasal še kakšen teden ali dvauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 13:19:40   
Anonimen
Anonimna, upam, da se gleženj čimprej ''popravi'' user posted image
Mislim, da jem dovolj, sicer ne 6 obrokov na dan, ker mi niti ne paše nekaj žvečit, ampak jem, ko sem lačna.. Ker ne maram sadja, sem včeraj nabavila ananas, melono, kivije, grozdje, pomaranče in si naredila smootie user posted image  Primešala sem samo malo aloe vere in je blo njam njamuser posted image
Slabosti nekako ni več, tnx god!, sem pa še naprej utrujena in se čez dan vlečem ko cotauser posted image  Mi je ravno danes moj rekel naj grem na kak sprehod, ampak se mi tooooook ne dauser posted image  NO, sem šla vseenouser posted image
Moj je bil tisto UAU prvi teden ko sem mu povedala, zdaj pa na cajte malo pozablja, se mi zdi user posted image  Ne gre mu v račun kako sem lahko skos utrujena, če pa nič ne delam, razen pač tistih par urc v službi..
Tale noč je bila brez bolečin in smo super spali, ampak jaz bi spala kar cel dan oz. ležala user posted image
Že odštevam dneve do naslednjega UZ- še 9 dniuser posted image
Urša

(odgovor članu *lala*)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 20:24:45   
minka tonka
Tippi , user posted image user posted image user posted image za srčka!! Za mano naporen dan, včeraj ful slabo spala, danes je bil sinko (16 mesecev) ful naporen, nič skoraj spal in posledično siiiten, zdle pa spi in mi je prou super, ker je mir in tišina. Sicer sem pa študentka, s septembrom gre mali v vrtec, js pa na lov za kako kakršnokoli službo, da vsaj malo poštukamo za porodniško. Zdaj me pa daje huda dilema ali naj grem za knjige ali ven, k ma stric pknik user posted image .

Lepo se imejte punce!!!

_____________________________

I dont care about distance, I just care about you.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilčice 2013
14.8.2012 20:42:47   
summer11
no pa se še jaz pofočkam. danes se je končno pokazal plus. po mojih izračunih bom 24.4. ponovno mamica, v sosednji sobi pa spančka enoletni navihanček. upam, da mi bo tokrak kaj manj slabo kot prvič. držite se in čim bolj prijeten praznik.

(odgovor članu minka tonka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 8:08:11   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: minka tonka

Tippi , user posted image user posted image user posted image za srčka!! Za mano naporen dan, včeraj ful slabo spala, danes je bil sinko (16 mesecev) ful naporen, nič skoraj spal in posledično siiiten, zdle pa spi in mi je prou super, ker je mir in tišina. Sicer sem pa študentka, s septembrom gre mali v vrtec, js pa na lov za kako kakršnokoli službo, da vsaj malo poštukamo za porodniško. Zdaj me pa daje huda dilema ali naj grem za knjige ali ven, k ma stric pknik user posted image .

Lepo se imejte punce!!!


Joj kapo dol! Si sploh ne morem predstavljati, da bi pri vseh teh slabostih, imela še malega otročiča. Saj vem, pač kar se mora se mora, ampak sem ta hip kar srečna, da je moj mali otročič že skoraj polnoleten user posted image Jo lahko ponucam za kakšen odhod v trgovino, ali kaj podobnega user posted image Tako da mi je res lažje, kar se tega tiče. Slabosti pa še vedno nič sprememb. Ko sem lačna mi je slabo, ko se najem (čeprav miniminimalno) mi je spet slabo. Še najbolje se počutim proti večeru. Ampak če potegnem črto, dokler ne bruham, sem lahko kar srečna. In neskončno cenim trenutke, ko se počutim odlično. Čeprav so kratki, mi dajo vsaj malo dihati. user posted image

(odgovor članu minka tonka)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 8:10:04   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: summer11

no pa se še jaz pofočkam. danes se je končno pokazal plus. po mojih izračunih bom 24.4. ponovno mamica, v sosednji sobi pa spančka enoletni navihanček. upam, da mi bo tokrak kaj manj slabo kot prvič. držite se in čim bolj prijeten praznik.


Jaaaaaaaaaaaaa, bravo!! user posted image
Držim pesti, da ti tokrat ne bo slabo. Vročina bo počasi ugasnila, tako da vreme nam bo menda naklonjeno! user posted image

(odgovor članu summer11)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 8:32:26   
PrincipesaD
Pozdravljene punce!

Še ena se vam pridruži.. Danes zjutraj ugledala magični plusek! user posted image Po mojih izračunih bi bil termin nekje 26.aprila, bomo videli. Komaj čakam na prvi pregled in upam, da bo vse vredu!

Lep pozdravček!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 9:37:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: summer11

no pa se še jaz pofočkam. danes se je končno pokazal plus. po mojih izračunih bom 24.4. ponovno mamica, v sosednji sobi pa spančka enoletni navihanček. upam, da mi bo tokrak kaj manj slabo kot prvič. držite se in čim bolj prijeten praznik.



wiiiiii super, spet dojenček, ćestitke ;)

(odgovor članu summer11)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 9:44:03   
Anonimen
Pozdravljene, vse nove user posted image

Jaz pa prav ne maram tega poletja, ker ni nič vročine ... očitno sem edina, ki bi mi pasalo, da bi bilo krepko čez 30 in da bi bilo tudi v hiši toplo. Mene ves čas zebe! Cele dneve sem v trenirki in dolgem rokavu in redko dam nogavice dol! Groza res, po večerih se celo počutim tako, kot da bom zbolela, pa nikoli ne ... čudna je tale nosečnost ...

tudi pri meni ni sprememb, stalne slabosti ... :( včeraj mi je celo šlo tako na bruhanje, da sem pred sabo imela eno kanto, če bi mogla bruhat, ker mi je dvignilo, ven pa ni nič prišlo ... groza res, kako slabo se počutim ...

danes smo cela družinica skupaj in gremo na bazen ... ne bom se kaj dosti kopala, se bom pa grela na soncu končno :))) in brala knjigo :)

lepo vas pozdravljam, se beremo ;)

Ana

p.s. Ste že naročene na NS???? KJE?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 11:48:23   
ircomp
To je res kriza, če ti je tako zelo slabo. Si predstavljam, da te vse mine. Jaz imam za enkrat ful ful srečo!!! Nimam nikakršnih znakov nosečnosti, edino ustnice imam ful suhe že kake 3 tedne :) Nič slabosti, nič lulanja ponoči, nimam niti povečanega apetita,...res zakon :) Pri prvem otročku sem imela zelo povečan apetit in sem se potem zredila 8 kil. Upam, da se tokrat ne bom, ker je potem tako težko hujšati.
Prvi pregled imam pa 10.9. in že komaj čakam.

< Sporočilo je popravil ircomp -- 15.8.2012 11:49:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilčice 2013
15.8.2012 14:24:10   
minka tonka
Aprilčice 2013

nick, starost, lokacija, število user posted image doma, prvi pregled (PP), drugi pregled (DP), nuhalna svetlina (NS)

26. 3.
anonimna 2011

28. 3.
anonimna Ana

1.4.
Ejla, 2user posted image

2.4.
copi_87, PP: 22.8.

3.4.

4.4.
struckaa
doberdan

5.4.
Anonimna, PP: 9.8.
Mincaa
Nataša31
1bebika, 1user posted image

6.4.

7.4.
*lala*, PP: 6.8.

8.4.
*mavrica*, PP: 10.9.

9.4.
Anonimna user posted image

10.4.
Tippi, PP: 15.8.
Ircomp, 1user posted image

11.4.
Nejkec

12.4.

13.4.

14.4.

15.4.
bilabong

16.4.

17.4.

18.4.

19.4.
oska, 1user posted image

20.4.
Minka Tonka, 27, 1user posted image

21.4.

22.4.

23.4.

24.4.
summer11

25.4.

26.4.
PrincipesaD

27.4.

28.4.

29.4.

30.4.

Skupaj: 26 user posted image

Nisem zasledila PDP za:
Anonimna Urša
barbara_s, 1user posted image
nadinne, 1user posted image
tijati, 1user posted image
PikicaStonoga


< Sporočilo je popravil minka tonka -- 15.8.2012 14:29:56 >


_____________________________

I dont care about distance, I just care about you.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?