|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčice 2015
31.7.2014 9:32:34   
tara.81
Punce pozdravljene!

Mislim, da je že čas, da odpremo novo temo. user posted image user posted image A se mi še katera pridruži? user posted image Jaz še kar ne morem verjeti, da sva zagledala user posted image . PDP naj bi bil nekje 17.4.user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 9:52:11   
tejcy01
tara.81 user posted image user posted image user posted image

sem sicer v temi marčevke ampak glede nato da si ti v tej temi bom vedno malo pokukala tudi sem user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 9:55:49   
tara.81
tejcy01 hihiuser posted image Ti kar pridi, več kot nas je lepše bo!user posted image

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 16:04:26   
ppmama
Še ena user posted image . PDP okoli 9. aprila.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 20:06:11   
Nateja85
Še ena PDP okoli 6.4

(odgovor članu ppmama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 20:20:33   
tara.81
Čestitke obema! user posted image user posted image

Kako sta? Počutje? A že imate kake znake? user posted image

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 21:15:38   
Inčika2
Živjo punce!

Tudi mi2 sva zagledalauser posted image user posted image user posted image .

Veselje nepopisnouser posted image .

PDP sem si zračunala 5.4., prvi pregled pa 28.8. in držimo pesti da bo vse ok.

Drugače pa kar se znakov tiče, kaj pa vem. Mogoče sem pa tja eno čudno počutje ali si pa samo domišljam.

Imam pa kar stresno službo. Psihično večkrat, predvsem pa tudi fizično... dvigovanje. Upam, da ne bo kaj narobe, ker povedala nisem še nikomur.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčice 2015
31.7.2014 22:41:46   
druga sreča
Še enauser posted image

PDP 6.4, za prvi pregled se naročim v ponedeljekuser posted image

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčice 2015
1.8.2014 10:46:48   
Nateja85
Jaz se kar vredu počutim. Nimam nobenih znakov. Tudi jaz se naročim v ponedeljek na prvi pregled :)

(odgovor članu druga sreča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčice 2015
1.8.2014 13:15:31   
KajaNagaja
Ena letošnja aprilčica tukaj...

Če katero zanima imam ogromno nosečniških (in tudi otroških stvari) za prodat.

http://www.mojalbum.com/kaja88 (info v ZS Moj album)

Pa lepo čvekajte ;)

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčice 2015
4.8.2014 9:41:10   
Inčika2
Punce kako ste?

Ste se že naročile na prvi pregled? Imate že kakšne znake? Men je sem pa tja malo slabo, sploh če se doglgo vozim z avtom, drugače pa bp. Jooj, kje je še prvi pregled, res upam, da je vse ok.
Ste že komu povedale za nosečnost razen partnerju? Jaz še ne, naj bi počakala do pregleda, čeprav ne vem, kako bom zdržalauser posted image

Lep sončen dan!

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčice 2015
4.8.2014 13:07:58   
Nateja85
Sem se ravno naročila na pregled, ga imam na koncu meseca. Povedala ne bova še nikomur zaenkrat...

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčice 2015
4.8.2014 16:14:05   
tara.81
Evo, jaz sem uspela najti en drug koledarček, ki računa datum glede na dan transferja (sem imela zamrznjenčke) in pravi, da naj bi bil PDP okoli 9.4., tako da nas mogoče velikonočni zajček preseneti. user posted image

Na pregled se bom naročila jutri. Znakci...nekaj malega, sam ne vem, če je to od pikice ali je še kar od zdravil, ki jih jemljem za podporo nosečnosti.

Ja, po tolikih letih nisva zdržala in sva vseeno povedala 3 kolegom, ki so za naju navijali. Ostalim bova po moje po prvem pregledu. Vsaj upam user posted image

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčice 2015
4.8.2014 17:35:25   
MauMow
Evo še mene. Danes dočakala magični user posted image . Upava da se tudi obdrži - zagotovil prve tri mesece tako ni.

Moj izračun je da naj bi bil PDP okoli 11.4.2015

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčice 2015
5.8.2014 11:06:34   
Taisha7
Evo še ena, ki je zagledala user posted image . :)
Sem pa že bila na pregledu, da sve z G ugotovile sploh ali sem že dlje noseča ali toliko kot sem sama ugotovila.
In je bilo res tako kot sem sama ugotovila, da ravno takrat, ko bi morala dobiti menstruacijo sem zanosila. :)
Kot sem si približno zračunala naj bi bil PDP okoli 11.4.2015, samo, ker sem v prvo rodila 1 mesec prezgodaj, upam, da bo zdaj tale pikica zdržala vsaj 2 tedna pred koncem. :)
Drugače pa me daje slabost kar čez celi dan in tudi kar neke čudne more imam o splavu, ali ima še katera tako?user posted image So to mogoče samo živci?user posted image
Kako se ve kaj počutite?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčice 2015
5.8.2014 11:58:33   
MauMow
Jaz trenutno (trkam) nimam nekih večjih simptomov. Me skos zvija po malem spodaj kot da imaš M (kar naj bi bilo to da se širi). Slabost? hja samo kak vonj ki mi ne odgovarja mi obrne. Drugače pa upam da kaj hujšega ne bo.

Aja pa napihnjena sem fullllll..... Kot da sem že kake 3 mesece noseča. Sem rekla mojemu da res upam da je samo eden (pri poplavi dvojajčnih dvojčkov po moji strani nikoli ne veš)

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčice 2015
5.8.2014 16:31:59   
Taisha7
Tudi mene skozi zvija kot da jo bom dobila in ščipa.
Isto sem vsa napihnjena, pa tudi upam da bo en, ker imamo tudi pri nas dvojčke v družini in tudi jaz sem ena od dvojčic.
user posted image
V prvi nosečnosti sploh nisem imela teh težav, ker do 11 tedna niti vedela nisem da sem noseča.user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 8:49:38   
Inčika2
jaahh jaz sem pa kar nekaj živčna zadnje čase, pa še sama ne vem zakaj. Napihnjena sem in posledično me začne bolet želodec. Pa prej zavoham kot ponavadiuser posted image . Hrana mi zaenkrat ne smrdi. Slabosti zadnje 2 dni nimam. Joške sem mela pa prej dost bolj napihnjene, zdaj pa sploh ne. Upam, da je vse ok. Najbrž se preveč obremenjujem s tem, ker res skoraj da ni znakov, razen izostale M, pa danes sem morala sredi noči na wc, kar ni v moji navadi. Spodaj me pa nič ne špika, kot da se nič ne dogaja. Jooj res upam, da je vse ok.


(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 9:57:29   
MauMow
Mene je tudi ful strah in skos gledam da nebi kaka kri bla... Nekak se se ne morem sprostit... Upam da bo kmal bolje

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 11:30:29   
Taisha7
Ja tudi jaz sem skozi živčna. Skoz hodim na wc, drgač me pa v trebuhu kr tko špika. Ne vem a je to normalno?
Pa zaspana sem k norc, popoldne, ko pridem iz službe.
Upam, da bo za vse nas vse v redu. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 12:33:24   
**slončica**
Še ena ki je docakala magicniuser posted image .Pdp imam okoli 9.4

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 14:50:53   
minne
Se ena aprilcica :-) pdp okoli 9.4., bo to moj tretji otrok... sm pa trenutno se na porodniski z drugim :-) pregled imam konec meseca :-)

(odgovor članu **slončica**)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 15:00:00   
Lucka9
evola še jaz (midva)...

danes, včeraj sva zagledala user posted image ... jap jaz sem majhen skeptik bila pa sem dvakrat nardila :)
prvi pregled imam v septembru :Duser posted image

(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 16:04:17   
**slončica**
Super nas je kar nekaj☺Kakšne imate kaj znake? Jaz sem ful zaspana in na momente imam kakšen zelo rahel krček ter dojke me malo bolijo.
user posted image user posted image za vse nas

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčice 2015
6.8.2014 19:17:22   
druga sreča
hej punceuser posted image

No jaz sem se naročila na pregled in ga imam šele 11.9!!! Meni je to pozno, ker bom že krepko v 11. tednuuser posted image user posted image
in to malo sestri pojamram in ona meni - ja dohtarca je na dopustu, vi kar pridno jejte folno in bo vse ok. Kot da je folna vseuser posted image

Bomo pač čakali. Čeprav imam tudi jaz neko fobijo, da kaj pa če bo kri, pa... Moramo mislit pozitivnouser posted image
Nekih znakov nosečnosti nimam, razen da se meni zdijo moje dojke večjeuser posted image Mož pravi da neuser posted image

Lepe sončne dneve vam želimuser posted image

(odgovor članu **slončica**)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?