|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 14:39:50   
PozitivnaAnci
Jaz kave tak ne pijem:) sem pa zato bolj mahnjena na sladko:)). Oh ta utrujenost:))) mene tud zdela popoldan, sam je pa res, da od seste ure dalje ne morem neki spat.. Pa mi je za cca dve urci slabo.. Potem pa zalaufam v dan:)).

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 14:43:41   
Tejča05
Živjo punce,

da se še jaz pridružim tej temi. V sredo sem zagledala + na Digitlanem CB-ju, ker mi first sign in normalni CB nista nič pokazala ni mi pa dalo miru, ker se mi je zdelo vse skupaj čudno.
Doma imamo že dva nagajivca (9 in 4 leta) pa nekako že vem kako zgleda no in digitalni mi je pokazal 1-2+.

Tako da po tej logiki sem noseča nekje 2 tedna. Zadnja user posted image je bila 19.7.2014, tako da imam PDP 24.4.
G sem klicala in je na dopustu tako da naslednji teden in upam da me kmalu naroči.
Smo se matrali kar nekje 10m in zadnje 3m sem bila na Clomidu.

Zdaj pa samo še pesti držim da je vse ok. Znakov še nobenih takih posebnih, mogoče sem malo bolj zaspana ali uturjena, drugega ni. Edino kar se mi zdi je da sem žejna nenormalno. Ponavadi nimam nobene potrebe po žeji,
zdej sem pa skos neki žejna.

Upam da zvozimo te tri mesece, ki so kritično prez problemov in da se bomo kmalu o premikih v trebuhu pogovarjale.

Pa srečno in lepo user posted image želim vsem.

lps

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 14:43:43   
Lucka9
jaz se trenutno počutim super... nobenih posebnih znakov. tudi apetit se ni še nič povečal... edino joške so me začele majčkeno bolet :).
user posted image kavici se še nisem čisto odrekla, samo jo tudi ne pijem veliko.. .).
morda sem malo bolj utrujeno kot občijano, samo ne vem ker imam vedno nizek pritisk in sem itak vedno vsak malo zaspana user posted image hehe...user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 15:36:46   
soncysmigi
Zvončica88, jaz tudi ne vem, ampak ko sem se šla naročit, mi je rekla, da bi takrat ž po njihovem izračunu začel teči 10.teden, bom pa vidla, kaj bo ginekolog rekel, takrat mi bodo očitno povedli PDP.

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 15:47:54   
soncysmigi
Ojla Tejča05!

Lahko omenim, ko sem jaz delala test, kupila sem si First Sign, mi tudi ni nič pokazal, ko sem si pa kupila Digitalnega od Clearblue, pa mi je test pokazal user posted image ter 3+, to pa bo minilo že 16.8. en mesec od opravljenega testa, zadnjo M pa sem imela 14.6..
Pa s partnerjem sva se tudi trudila skoraj 1 leto, pa to je moja 1. nosečnost, stara pa sem 28.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 19:58:12   
zvončica88
Soncysmigi glede na to, da si imela 14.6 zadnjo M potem boš pa verjetno imela pdp marca. Jaz sem imela 20.6 pa sem po m imela predviden pdp 27.3, ampak mi je pa po ultrazvoku prestavla na 3.april. Ker sem imela ss, pa mi ni mogla tistega datuma upoštevat.

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 19:59:25   
zvončica88
Soncysmigi glede na to, da si imela 14.6 zadnjo M potem boš pa verjetno imela pdp marca. Jaz sem imela 20.6 pa sem po m imela predviden pdp 27.3, ampak mi je pa po ultrazvoku prestavla na 3.april. Ker sem imela ss, pa mi ni mogla tistega datuma upoštevat.

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 20:23:07   
soncysmigi
zvončica88, bom videla kaj mi bo G rekel, potem bom pa videla, tisti datum, ko sem ga napisala, tako je men prišel datum PDP, sporočim pa ali bo marčevec/ka ali aprilka/ec

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 20:40:21   
Tejča05
Živjo,

eno vprašanje.

Ko sem delala digitalni test CB mi je napisal da sem noseča 1-2 tedna.

Ko sem si šla delat izračun na net mi piše da sem v 4 tednu. Ni mi jasno, ker to pomeni že 1 mesec kar je ne mogoče. Ma katera razlago, ker meni ni nič več jasno.

Hvala

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 20:48:00   
JozicaH
Pozdravljene!
Evo, še jaz. Malo sem čakala s tole objavo, sem hotla vsaj do drugega pregleda, ko bom že poslušala srček, a ... saj bo itak vse ok :) Rahel plusek sem vidla že 2 tedna nazaj, mela 5.8. prvi pregled, a le potrditev nosečnosti in videla le mehurček in miceno belo pikico. 26.8. imam drugi pregled.

Doma že imamo 2 leti staro aprilčico, časa za utrujenost ni, popoldnevi po vrtcu so aktivni, večeri pa prehitro minejo še ob drugih opravkih. Slabost je nekako taka rahla skoz prisotna, jem, ker pač moram, nimam nekih posebnih lušt, ful bi, pa ne vem kaj in potem pojem nekaj malega, jogurt in banane so običajno nekaj, kar mi vedno paše. Zize rastejo, so občutljive, trebuh pa napihnjen zjutraj po zajtrku, ko se fajn najem, drugače niti ne. Mah, super je :) Nama je uspelo skoraj v prvo (tako kot skoraj dve leti nazaj), morje ima svojo moč :)

Vsem čimlažjo nosečnost, pripeljano do konca in seveda naprej!

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
14.8.2014 20:54:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilčice 2015
14.8.2014 21:33:13   
Tejča05
LadyJen možno ja. Hvala za odgovor na to niti pomislila nisem. Verjetno je res CB dejanska nosečnost in te 4 tedni ko se računa celi ciklus.

Hvala

Pa bom laži spala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 7:44:25   
PozitivnaAnci
Dobro jutro punce. Imam vprasanje za vas in sicer danes ponoci sem imela zacetek driske, ki pa se traja. Me zvija in vcasih gredo samo plini iz mene. Ker sem v 4tednu nosecnosti nevem kako je kaj z jemanjem linuxa forte.. Pa me zanima vase mnenje.. Zal sem se vedno na dopustu in ginekolog prav tako:). Ce ne druzga mi bo preostalo obisk lekarne... S kaksnimi stvarmi si lahko lajsam to tegobo.. Kateri caj priporocate, poleg uzivanja suhih borovnic in prepecenca? Razmisljam pa od cesa bi tole lahko bilo.. :$


(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 8:11:53   
Tara9
Pozitivna Anci sem sla malo brskat po netu in kakor vidim, lahko jemlješ linex. Sem šla na Pušenjakov forum tako da bo zihr držalo. Če imaš blizu lekarno, bi jaz na tvojem mestu še tam malo povprašala. Upam, da kmalu mine, drži se.

Ja digitaln CB kaže tedne od dejanske spočetja, nosečnost pa se računa od prvega dne zadnje menstruacije, zato je 2 tedna več, kot pravi testek.

Kako ste nosečke? Jaz sem že pokonci, kjub temu da ni treba v službo. Popoldan me vedno zamnjka in se lepo naspim, potem je pa noč dolga user posted image .

Imejte lep podaljšan vikend

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 9:23:36   
soncysmigi
Tejča05, lahko ti povem, da na netu enako računa, kot ti G, to je namreč od zadnje tvoje M.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 9:41:43   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: PozitivnaAnci
Ker sem v 4tednu nosecnosti nevem kako je kaj z jemanjem linuxa forte.. Pa me zanima vase mnenje.. S kaksnimi stvarmi si lahko lajsam to tegobo.. Kateri caj priporocate, poleg uzivanja suhih borovnic in prepecenca? Razmisljam pa od cesa bi tole lahko bilo.. :$


Linex so "dobre bakterije", ki pomagajo obnoviti črevesno floro, zato nikakor ne morejo škoditi nosečnosti. Take bakterije najdemo tudi v probiotičnih jogurtih, le da so v linexu veliko bolj koncentrirane. Diete v zadnjih letih odsvetujejo, ker naj ne bi bistveno prispevale k ozdravitvi, zato lahko ješ, kar ti paše. Pomembno je le, da dovolj piješ, da ne dehidriraš. Telo se mora samo sčistit, zdravniki ti ne morejo dosti pomagati. Naj kmalu mine.

< Sporočilo je popravil lily32 -- 15.8.2014 9:42:30 >

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 17:45:38   
Tejča05
Mene pa zanima, če je še katera brez kakršnihkoli znakov.

Jaz sem čist BP. Niti me ne špika, niti mi ni slabo (sej ne da hočm), malo sem utrujena samo to je lahko tudi od tega blesavega vremena. Skratka kot da ne bi bilo nič.
Malo sem nervozna, ker nisme še naročena in nisem še nič dobila potrjeno razen od CB-ja.

PDP imam 24.4.2015. Sej mogoče še pridejo, samo tukaj vse pišete o nekih znakih jaz pa nič.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 20:46:46   
minne
Oj! Da se se tuki mal javim... Tud jst sm se vedno brez ocitnih znakov najbl se mi pozna k laufam da sm prej zmatrana to je pa to...

Vidm da je bla debata o kavi... Uf jst sm prej spila po 4-5kav tko da zdej recimo 2-3...

Na morju mamo soncek tko da ga posiljam vsem k ste v dezju :-)

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilčice 2015
15.8.2014 22:02:14   
JozicaH
Tejča05, zarad znakov se nič sekirat. Uživaj... Jaz jih imam bistveno manj in blage, kot med prvo nosečnostjo, ko sem enkrat čez vikend naredila tako paniko, ker 2 dni nisem imela nobenih znakov, nobene slabosti, bolečih dojk... da me je dragi komaj komaj pomiril, da nisem urgence klicala al celo tja šla. Datum pregleda bo kmalu prišel, ta čas pa pozitivno razmišljaj(-te), veselite se, to je za pikico najbolje oz. to je največ, kar lahko naredimo.

kava... zjutraj obvezno, opoldan/popoldan pa odvisno od intenzivnosti del ali igranja z otrokom. Če mi kaže, da bom lahko šla kmalu počivati, potem jo spustim. Drugače spijem. Mislim, da dve šalce na dan še nista kritični.

Izračud PDP - upošteva se ne samo datum zadnje mestruacije, ampak tudi dolžina cikla. Jaz imam 10 dni razlike med izračunom, ki ne upošteva dolžine cikla in tem, ki ga (ter ginekologinim). Poleg tega da je to le informativni izračun, da ovulacija ni nujno, da je samo ena v mesecu, do zanositve lahko pride tudi tik po M ali celo tik pred M (sicer redko, a vseeno)... tako da verjetno zaradi vsega tega tudi preverijo starost ploda v prvih nekaj pregledih glede na njegovo (ali njeno :) ) velikost.


(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilčice 2015
16.8.2014 12:10:02   
spelckaa
ojlaaa punce,..sem nova tu gor in se vam bom kar pridružila,...pred nekaj dnevi sva zagledala na testuuser posted image ,...oba sva zelo vesela to je moja prva nosečnost,..no sicer sem imela že spontani splav ampak upam da bo tokrat vse okuser posted image ,.. moj PDP je 19.4 user posted image kako ste ve? jaz nimam zaenkrat večjih težav le trebuh imam malo napihjen,....user posted image

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilčice 2015
16.8.2014 13:57:41   
soncysmigi
Pozdravljena spelckaa!

Čestitke za user posted image , želim ti lepo nosečnost, brez kakršnih koli zapletov, sicer si pa lahko srečnica, da imaš malo znakov nosečnosti. Sicer se pa lahko nam pridružiš na FB v skupinici.


Vso srečo user posted image

(odgovor članu spelckaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilčice 2015
16.8.2014 18:12:29   
Nateja85
Kdaj bomo pa dale skupino pod skrito?

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilčice 2015
16.8.2014 18:13:10   
Nateja85
Na fb mislem

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilčice 2015
16.8.2014 18:27:26   
minne
Loh jo damo takoj pod skrito (sam povejte!) pa dodajamo prek zs-jev zdej je tko sam zato da se jo lazje najde pa da loh vsaka sama klikne za clanstvo...

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilčice 2015
16.8.2014 19:30:43   
MauMow
Hojla punce. Neki me zanima. Ker sem imela tri dni izcedke sem sla k dezurnemu, ki pa je videl GV ploda pa se ne. Po mojih izracunih sem nekje 5t in cca 3 dni... Gv naj bi bila okoli pol cm velika. Sedaj pa me je spet narocila v ponedeljek. Kdaj bi se naj plod videl in ali je vrecka prevelika?

Aja pa se neki je pr jajcniku vidla in mislim da me je predvsem zaradi tega narocila da vidijo da nebi bla kaka IMN. Gv pol cm velika pa je bila v maternici.

Sedaj sem malo zmedena ker sem prebrala da se plod lahko sele kasneje vidi. Samo zakaj mam spet v ponedeljek pregled? Samo zaradi te (vrjetno ciste ali ostanka od operacije pred leti).


(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?