|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 7:35:21   
PozitivnaAnci
Waw super je prebrat lepe novicke:))
Tara dvojcka:))) cestitam:)!!
Maumau jaz sem imela tudi v cetrtem tednu bolece prsi, mi je pa zdj samo se slabo vsako jutro. Pa popoldan po sluzbi bi najraje ze zaspala:) in tko ostala do jutra. Pa nekako preguram popoldan.
Koncno sem se narocila na pregled in ga imam ze naslednji teden 29.8.zjutraj. Upam da se bo ze videlo kj in da bo vse ok.
Malo me je strah in sem v pricakocanju...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 8:49:37   
tinaaa_
Pozdravljene! Čestitke vsem nosečkam tukaj, vas spremljam in se vam pridružujem po mojem prvem UZ, ker sem danes čisto zmedena in že imam vprašanje. PDP sem si izračunala za prve dni aprila 3.4.2015, ker pa imam neredne menstruacije se ne morem zanašat na ta datum. Včeraj sem šla ginekologu ker sem bila naročena na PAP test, pa mi je sproti še naredil UZ, povedal da je do sedaj vse OK in da sem noseča 6 tednov in 6 dni, to piše tudi na slikici ki sem jo prejela. Zdaj pa ne vem, če je to starost ploda glede na velikost ali je to nosečnost ki se šteje glede na zadnjo menstruacijo.

Sicer pa se počutim dobro, kakšna slabost tu pa tam, bruhala nisem. Slabo mi postane po kakšni precej začinjeni in predelani hrani tako da se držim domače kuhinje.


(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 11:17:20   
Tia6
Hej hej nosečke,
še ena aprilčica tukaj :) tudi jaz sem zagledala user posted image , pdp pa naj bi bil 22.4. Prvi pregled imam že 29.8., počutje pa je zaenkrat user posted image


Pozdravčki in čestitke vsem

(odgovor članu tinaaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 14:10:39   
Anonimen
Pozdravljene souser posted image , tudi mi smo nalulali plusek, sicer že zelo kmalu in sem se potem vpisala kar k marčevkam, ker naj bi bil PDP konec marca, vendar po zadnjem UZ je to 6.4:) tako da bolj spadam k aprilčicam, če me vzamete? Je pa to moja 2 nosečnost, doma pa imamo že eno malo navihanko.

Tudi jaz bi raje klepetala na FB-ju, komu lahko pošljem podatke. Zato bom do FB še enonimna, ker še nisva povedala naokoli za veseli dogodek.

(odgovor članu Tia6)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 14:29:09   
soncysmigi
Pozdravljena Anonimen!

lahko v ZS posreduješ mail, pa te dodam v FB skupinico.


Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 19:47:10   
marjetka15
pozdravljene user posted image
še ena aprilčica tukaj user posted image v soboto smo zagledali user posted image .
Sem se že na prvi pregled naročila, ga imam v torek 26.8, tako da že komaj čakam.
Tudi zame je to druga nosečnost, doma imamo zelooo navihano triletnico user posted image .
Sm pa sedaj v druge full napihnjena, prsi me kr bolijo in so polne, mi pa ni skoraj nič slabo tako da user posted image .
Bi pa popoldne ko pridem iz službe z veseljem šla v ležečke pa žal ne gre. Naša malčica je čist preveč naspidirana, da bi mami lahko počivala.
Uživajte v user posted image , se še kaj javim.
Kateri lahko pošljem za fb?

(odgovor članu soncysmigi)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 20:07:18   
MauMow
Dobrodosle vse nove nosecke! user posted image

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 20:52:23   
swarovski
Se ena!!

Danes po skoraj dveh letih truda zagledala user posted image user posted image user posted image

Nobenih znakov (test sem naredila, ker sem cakala M zaradi IVF), potem pa nice surprise!! :):):)

Seveda nisem verjela (kdo bo cakal na pregled) in sem sla takoj v Adrialab pogledat beto HCG...ponosnih 485 kaze, da moram verjet palcki s crticamiuser posted image

Res me skrbi, da ne bo slo kaj narobe in da ne bom prehitro vesela...razmisljam da bi sla na samoplacniski pregled...je katera sla?

Pozdravcki in cestitke!!user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Aprilčice 2015
19.8.2014 22:21:51   
MauMow
Swarovski iskrene cestitke. Tako ti bom rekla ce nimas problemov ne iti pred 8 tednom na pregled.

Jaz sem zaradi izcedkov bila prej in te potem malo zivcki dajejo a se bo pokazal plod do naslednjega tedna ali ne. Ker do nekje 6oz 7 tedna razen GV druga ne vidijo lahko tudi do 8.tedna ne vidijo ploda, in je potem bolj zivcna vojna. Je res da vidijo kje je nosecnost to je pa to. user posted image

(odgovor članu swarovski)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 9:28:34   
swarovski

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Swarovski iskrene cestitke. Tako ti bom rekla ce nimas problemov ne iti pred 8 tednom na pregled.

Jaz sem zaradi izcedkov bila prej in te potem malo zivcki dajejo a se bo pokazal plod do naslednjega tedna ali ne. Ker do nekje 6oz 7 tedna razen GV druga ne vidijo lahko tudi do 8.tedna ne vidijo ploda, in je potem bolj zivcna vojna. Je res da vidijo kje je nosecnost to je pa to. user posted image


Hvala za nasvet, imaš zelo prav!
Bom mogla stisnit zobe in počakat tri tedne...:):):)

A ma še katera 'PMS' krče? Na momente se mi zdi, kot da me nekdo razteguje in nazaj krči tam noter...user posted image


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 9:41:28   
mety2
tudi mi smo zagledali 2 črtici na testu. to je moja 2.nosečnost, imamo že dobro leto starega fantka user posted image

(odgovor članu swarovski)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 11:19:25   
Tara9
Pozdravljene,

iskrene čestitke vsem novim nosečkam user posted image  user posted image  user posted image , srečno do konca želim vsem nam user posted image .

Tudi jaz sem mnenja, da je na preled bolje iti kasneje, čeprav sem se jaz vseeno naročila že prej user posted image . Pred mano sta namreč 2 tedna dopusta in da bo moje srce vsaj malo na miru, grem na pregled jutri, ker me bo že to, da je vse na svojem mestu, torej v maternici, vsaj malo pomirilo. Po eni slabi izkušnji se mi v glavi itak vsi možni scenariji pletejo, tako da bi rada vsaj IMN izločila. Vem, da ne smem tako razmišljat, ampak poznam sama sebe, in se bom na dopustu lažje sprostila.

(odgovor članu mety2)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 14:58:45   
MauMow
Tara9 sej vem jaz sem tudi malo bolj pomirjena da je v maternici. Še lepše je bilo ko je po 2 dneh zrasla in nastal je že RM tako da upam da bo v ponedeljek še malček in srček. Je res da malo me vseeno daje če bo malček ali ne ampak vsaj šlo je v dveh dneh v pravo smer. user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 15:25:09   
Tara9
MauMow v katerem tednu pa boš potem naslednji teden, ko naj bi se malček videl? Jaz bi bila najbolj srečna, da se že vse vidi, ampak vem, da je kmalu, jaz sem šele na sredini 6.tedna. No za zdaj se bom zadovoljila s tem, da vem, da je vse na mestu, potem se bom pa poskušala prepričat, da bo vse ok user posted image . Sej, če ne bi šla na dopust, bi najbrž še kakšen teden počakala, tako bi pa raje vsaj nekaj odkljukala.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 15:45:30   
Taisha7
En lep pozdrav vsem skupaj in čestitke novim user posted image . user posted image
No jaz sem prišla z morja. Sem zelo pazila nase. :)
Tudi jaz non stop hodim na wc, če ne druzga pa preverjati, ampak kaže, da bo vse ok oz. vem da bo. user posted image
Me pa kar spremlja slabost čez celi dan, včasih malo manj včasih malo bolj. Bruham pa ne. Bi pa prespala cele dneve. Ne vem kako bom zdaj naprej v službi zdržala. Mi pa ne paše nič posebnega jesti, tako da se morm kar prisiliti.
Imam pa pregled v sredo naslednji teden in komaj čakam, naj bi bila pa nekje v 8 tednu naslednji teden. Komaj čakam, da slišim srček. user posted image
Tara9 čestitke za dvojčke. user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 18:00:17   
MauMow
Po teh novih izracunih bom konec 6 oz zacetek 7 tedna. Upam da vidimo malcka ki uziva v trebuhu.user posted image

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 18:16:13   
tara.81
LadyJen...ene dva dni nazaj sem se prebudila tako panična...kako bova midva 2 sfolgala. Zdaj sem se vsaj glede tega malo pomirila, brala malček po drugih forumih kako je mamicam z dvojčki in ja, mislim da bo šlo. user posted image

Sem pa zdaj popoldne spet precej zakrvavela, upala sem, da bom šla v petek domov in danes je dr. rekel, da ne, da bom za vikend še sigurno tukaj. user posted image Srčka lepo bijeta, nič ne zgleda, da bi bilo kaj narobe od kod in zakaj krvavitve pa ne vem. user posted image user posted image

Čestitke vsem novim pridruženim članicam! user posted image Mirno in lepo nosečnost želim vsem!user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 19:20:27   
Mikolina
Punce čestitke za vaše pluske user posted image ! Jaz svojega še čakam, upam da pride user posted image čiiim prej (zamuja mi 2 dni...). Zanima pa me, koliko časa ste se trudile?

Še enkrat iskrene čestitke user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 20:07:24   
MauMow
tara.81 držim pesti da vas vse tri čim prej domov spustijo.

Jaz pa sem vsak dan malo bolj živčna če bomo videli v ponedeljek mišeka ali ne.... Ker mogli bi ga že skoraj videti. Taka mala rahla živčna vojna je tole. Upamo pa na najboljše. Problem je še ker sem sama, ker je moral dragi že nazaj v Rusijo. Jaz pa za njim potem po pregledu.

Mikolina midva od začetka leta.

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 21:29:37   
Inčika2
Pozdravljene punce! Čestitam vsem, ki ste zagledale user posted image .
Mi smo včeraj prišli iz morja in vidim, da ste se že kar načvekale :). Tara čestitam za dvojčke in držim pesti za vse nasuser posted image . Itak more bit vse ok.

Pred dopustom še nisem imela nobenih znakov zdaj pa sem napihnjena kot da sem v 3 ali pa v 4 mescu. Noro kakšen trebuh imam. Prebavo imam ful slabo in posledično res ogromen trebuh. Domači me mal postrani gledajo, jaz pa sam govorim, da res ne vem kaj se dogaja z mojo prebavo ;). Povedala sem edino eni prijateljici, ostalim po prvem pregledu, ki ga imam drug teden, ko bom v dobrem 8tednu. Slabo mi je cel dan po malem, bruham ne, jem pa tudi kar. Ko se najem slanega mi paše sladko in obratno user posted image . Ne vem kam bo to pripeljalo, če bo to trajalo celo nosečnost. Med dopustom sem se zredila cca 2kg. Ahh bo že sam da bo pikica zdrava user posted image . Utrujena pa ful zaspana pa zaenkrat nisem, trkam.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Aprilčice 2015
20.8.2014 21:31:57   
marjetka15
živijo,

super, se kar lepo počasi nabirano vse nosečke user posted image .
Jaz tudi mislim, da prehitro ni fajn iti, je pa res da se v tem primeru prav vleče vsem nam do prvih pregledov user posted image .
Jaz ga imam v torek, mi je sestra rekla da je to začetek 9tedna, tako da tudi že socialna vse krije, prej menda ne in zato ne naročajo prej.
Mikolina midva sva bila tokrat že v drugem nesecu uspešna, v prvo pa v tretjem mesecu.

čestitke vsem ki smo že zagledale pluske in tistim ki jih še boste.lp

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Aprilčice 2015
21.8.2014 9:01:48   
Taisha7
Ali ima mogoče še katera vrtoglavico? Meni se je včeraj pričela. Je za znoret. user posted image
Je pa še toliko težje, ker moram biti 8 ur za računalnikom v službi in je potem še slabše. user posted image
Joj upam, da se kmalu neha.

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Aprilčice 2015
21.8.2014 9:37:08   
Mikolina
Punce moje, tudi jaz sem danes zjutraj zagledala user posted image , padla sem na kolena in jokala od sreče, kot otrok user posted image joj kako sem vesela, sploh ne znam povedat user posted image
DPD kokr sem izračunala bo 26.4., tako da sem tudi jaz aprilčica wiiiiiiiii user posted image

(odgovor članu Taisha7)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Aprilčice 2015
21.8.2014 9:37:38   
Anonimen
Jaz sem šla na pregled prekmalu pred dopolnjenim 6T, pa se ni videl plodek niti srček, potem smo bili en teden živčni in v pričakovanju in v strahu ali se pokaže ali ne.... no pa se je končno, zdej smo pomirjeni in zeloooo veseli:))

(odgovor članu Taisha7)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Aprilčice 2015
21.8.2014 10:19:03   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem šla na pregled prekmalu pred dopolnjenim 6T, pa se ni videl plodek niti srček, potem smo bili en teden živčni in v pričakovanju in v strahu ali se pokaže ali ne.... no pa se je končno, zdej smo pomirjeni in zeloooo veseli:))



Enako pri meni s tem da sem šla na pregled zaradi izcedkov. Drugače bi počakala rednega. V ponedeljek ko imam pregled pa bom konec 6 oz začetek 7 in računam da se bo videl mišek in srček. Nazadnje je bila GV in RM. Je pa res mal straha in živčnosti ali bo ali ne.... Ampak kaj veliko pa tako ne moremo narediti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




časi
kozo

Kateri je boljši čas zimski ali poletni

zimski (38%)

poletni (62%)


Število vseh glasov: 143

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!