|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
21.8.2014 18:47:57   
PozitivnaAnci
Mikolina medva sva imela kr sreco, saj nama je v prvo ratalo. Nocem pa spet prehitro govoriti,ker cakam prvi pregled. Imam ga naslednji teden v petek. Takrat bom konec sestega tedna, zacetek 7ga. Upam, da bo vse ok.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Aprilčice 2015
21.8.2014 21:44:40   
Agnes27
Aprilčice čestitam za pluske. Me daje malo nostalgija, ker sem bila lani avgusta na vašem mestu ko sem zagledala plusek v drugo. Sem aprilčica 2014 in doma pestujemo že pravega dedca:) Vse dobro pa zdravja obilo vam želim.

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 7:27:35   
pomežik
Dobro jutro!

Po nekaj dnevih šoka se vam pridružujem :)
Zanosila sem neplanirano (zatajila nama je kontracepcija), tako da se mi odvijajo vsi črni scenariji o nejemanju folne kisline...
Imava pa že dva otročiča, 5 in 1 leto, oba rojena s carskim rezom, in me sedaj skrbi še to, da je nosečnost prehitro po CR.
Skratka, par dni sem rabila, da sem sprejela to novico kot dobro (ker to tudi je!) in zdaj počasi začenjam dojemati, da bomo imeli še enega.
Mož skače do stropa (on že od vedno navija za več otrok), jaz pa... hmm, ne vem, mešani občutki skrbi, nepripravljenosti, bom zmogla še eno rundo neprespanih noči.... :)

Ampak, saj bo :) želim nam vsem eno lepo nosečnost in zdrave otročiče! :)

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 8:19:57   
PozitivnaAnci
Danes pa je malo drugace... Tako mocnih kecev in oblivanja pa v teh petih tednov se nisem imela. Imela sem manjse krce, ki pa so hitro izveneli. Danes pa so mocnejsi. Direkt obcutki kot da jutri dobim menzo. A je imela katera tud tko mocno? In da se je dobro izslo?? Aja kar se folne tice, na zalost sm jo tud js zacela jemati prepozno sele v zacetku cetrtega tedna saj si nism misnla, da nama je ze ratalo tako hitro..

(odgovor članu pomežik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 9:01:24   
MauMow
Čestitke vse nove.

PozitivnaAnci ti ne znam kaj dosti pomagat, samo če nimaš izcedka je mnda ok. Sama mam občasno krče, ne take kot sem jih na začetku mela ko bi M mogla pridet ampak so pa...

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 9:38:36   
Mikolina
A ste že komu kej povedale user posted image ? jaz sem samo partnerju, pa je bil čist raztresen najprej, pol pa do večera revež čisto tiho user posted image za ostale sva se zmenila po pregledu (17.9.) sem pa ful težko tiho (sem čenča po naravi), sploh ker danes pride moja mamica k nama za vikend in nevem kako bo...

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 10:01:27   
Tara9
Jutro nosečke...

Evo jaz sem včeraj opravila prvi pregled, sem šla kar samoplačniško. Vse je na svojem mestu, torej v maternici. Me je to najbolj skrbelo, ker grem zdaj na morje, da sem se vsaj malo pomirila. Ker sem komaj v 6. tednu se itak ni videlo plodka, je pa GV že kar velika, nakazuje se tudi rumenjakov mehurček, tako da naj bi se plodek zdaj zdaj pojavil. Čez 14 dni grem spet, upam, da bo vse ok. Ufff komaj čakam, da minejo ti prvi tedni.

Drugače sva midva povedala mojim staršem, ker živimo skupaj v hiški in bi me tako ali tako pogruntala. Smo tudi tako povezani, da si vse povemo. Od njegovih ve njegova mama, ampak vsi še z rezervo jemljemo, ostalim bova pomoje po nuhalni. 

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 10:08:02   
MauMow
Midva sva povedala staršem + jaz še eni frendici ko ve da sva se trudila ampak vsi vedo da morajo biti tiho. Tako da sedaj čakamo da minejo 3 meseci potem pa povema ostali.

Tara9 super. No vidiš pa je vse na svojem mestu. Jaz res upam da bom že videla mišeka v ponedeljek. Malo me je vseeno strah, ampak upam da bo BP.

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 10:16:43   
pomežik
Ojla :)

ve mož, ker me je blo tko strah pluska, da je mogu on gledat na test :)
povedala sem mami, oziroma je sama pogruntala, da nekaj ne štima, ker sem bila par dni ko senca... vceraj sem hotela povedat tasci, pa sem imela kar cmok v grlu, ni šlo...
no, kake tri dni sem upala, da se bom itak zbudila in ugotovila, da so vse samo sanje. zdej pa počas dojemam. ma, kaj pa hočmo :)
kaj bodo rekli v službi, si pa niti pomisliti ne upam...

znakov nimam čist nobenih, tudi energije mi ne zmanjkuje. No, niti ne bi pomagalo pri dveh frajerjih. :)


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 10:44:56   
lana83
Joj punce a se katero tolk moške bolijo??? Jaz sem si šla že pritisk merit ce me srce jebe...ker me vse boli...občutljive niso, me pa folk slika pod pazduho,da včasih prav mal strese :(

(odgovor članu pomežik)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 10:56:07   
lana83
Joj te tablice..joški in ne moški :)))

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 11:07:30   
Čmrelj
Živjo punce, evo še mene. Testerček je bil pozitiven v ponedeljek (in torek ;), še vedno kar ne morem verjet da je kar ratalo. user posted image

Kakorkoli že, tole vse je prvič za mene, pa bi vas malo poprosila za pomoč, ker sem čisto sveža v tem. Jem folno, drug teden pa bom poklicala ginekologinjo za pregled (trenutno je na dopustu). Je še kaj drugega, na kar bi morala bit pozorna? Še kakšen dodaten pregled za 'potrditev' nosečnosti?

Malo sem zmedena v vsej tej poplavi informacij ... Hvala že vnaprej! :)

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 11:31:35   
Mikolina
Čmrelj čestitke user posted image tudi zame je prvič, tako da komaj čakam pregled, da mi vse povedo! Drugače pa mislim, da razen folne kisline ni kej narest user posted image

(odgovor članu Čmrelj)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 11:50:57   
BiBii
Pozdravljene :) sem nova Aprilčica, v 6 tednu nosecnosti :) do petega tedna vse ok zadni teden pa slabost, bruhanje, utrujenost...vse kar sem prej rada jedla mi sedaj smrdi, obcutljiva na vonj...skratka vse mozne znake nosecnosti imam, tudi napet trebuh....sem bila vceraj pri G na potrditvi nosecnosti in rok poroda je 16.4 :) pravi naj bi po 12tednu slabost izginila :) cestitam vsem bodocim mamicam :)

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 12:35:53   
Čmrelj
Mikolina hvala! :)

< Sporočilo je popravil Čmrelj -- 22.8.2014 12:36:21 >

(odgovor članu BiBii)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 12:46:26   
Tejča05
Živjo punce,

da se spet malo pofočkam. Pri nas nič novega. Jaz sem v 5t in še brez kakršnihkoli znakov. Tako da sploh ne vem da sem noseča. Ne trenutke bi najraje še enega nrdila,
samo predvidevam da me Digitalni CB ni okol prinesu. ;)
Drugače pa če sem iskrena kar malo čakam tale september, da pademo v ustaljene tire. Da gre naša spet v šolo (4. razred) in da tamalega spet v vrtec peljemo, se jima vidi
da jima je že malo dolgčas.

lp

(odgovor članu Čmrelj)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 16:29:48   
MauMow
Pri meni pa se dogaja mala živčna vojna user posted image Ponedeljek se bliža in strah ali bomo videli mišeka (ker bi ga morali). Pa izcedke še vedno imam, vendar zanimivo če ležim jih mam več, ko pa grem hodit pa sem aktivna pa jih ni..... Kdo bi to razumel...

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 16:39:12   
PozitivnaAnci
Joj js tud komi cakam petek in pregled da vidimo ce je pikica na pravem mestu.. Zanima me ali se lahko ze prej kako obcuti da je izvenmatericna nosecnost?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 16:54:55   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: PozitivnaAnci

Joj js tud komi cakam petek in pregled da vidimo ce je pikica na pravem mestu.. Zanima me ali se lahko ze prej kako obcuti da je izvenmatericna nosecnost?



Ponavadi pride do hudih bolečin in izcedkov (zato med drugim so mene gledal)

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 18:21:12   
PozitivnaAnci
Mhm js izcedkov oz. krvavitve nimam, mam pa kr mocne bolecine.. Res kot da se cel dan prpravlam na menzo:(. Pa vcasih malo pojenja, potem pa spet.. Pa utrujena sem k nevem kaj:(..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 18:23:22   
PozitivnaAnci
Mau mau a ti si imela tudi izvenmatericno nosecnost? Je katera, ki je to imela?

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 18:29:47   
MauMow
Zaradi rjavih izcedkov so imeli sum in sem zato imela dva pregleda, ki sta pokazala GV v maternici in nobenih večjih posebnosti. Ni fajn da je IMN ker potem je potrebna operacija da rešijo tebe.

(odgovor članu PozitivnaAnci)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 20:20:28   
swarovski
Cestitke vsem novim! :)

Evo, jaz zarad vseh kolobocij v zvezi z zanositvijo se vedno kar ne verjamem in ne verjamem...:)

Sla sem pogledat beto HCG in je bila v torek 485, danes v petek 1571 :):) Kar pomeni, da cisto zares nekaj RASTE :-D In da sem pridno oddelala 5 tednov :)

Imam pa eno vprasanje za vas - a je se katero tukaj strah imet SO s partnerjem? VEM da v teoriji nima bit kej narobe, ampak naju je oba strah :-/

Res si zeliva to bunkico :-D

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Aprilčice 2015
22.8.2014 21:18:52   
minne
Vse nove vabljene tudi na FB v skupino aprilcic :-)

Sicer pa pri meni vse po starem se vedno nobenih posebnih znakov in se vedno smo na morju :-)

Glede folne... Jst sm jo v vseh treh nosecnostih zacela jest tist dan k sm + zagledala nic prej :-)

Pa ena je sprasevala kok hitr je ratal... Nama je tokrat v prvem poskusu... Pr prejsnjem sva 4 mesce rabla... Ta prva je pa kr se nrdila :-)

(odgovor članu swarovski)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Aprilčice 2015
23.8.2014 8:39:19   
aaa2009
Dobro jutro punce,

še jaz se vam pridružujem. Po mojih izračunih sem v 6. tednu, PDP pa okoli 24.4. Na prvi pregled se bom naročila naslednji teden, ko g pride z dopusta. To je moja treja nosečnost, doma imam že dve punčki.

Vidim, da je že aktivna fb skupina. Kateri lahko pišem za povabilo?

Lep dan vsem in čim manj nosečniških tegob in skrbi user posted image

(odgovor članu minne)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?