|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 14:01:58   
juniorka
Bom pa jaz, ce nobena druga se ni! Ne vem sicer, kaj je blo tako hudega, da smo be malo predcasno zaklenjeneuser posted image
Prazniki so mimo, jedli nismo veliko, jajcka smo barvali, standard, barva in nalepke, pa nekaj s cebulno lupino.. bom dala slikce gor, ko se ktera javi, zdaj pa grem malo v soping!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 14:49:51   
aprilčica07
Oj

juniorka: jst sem pa lih moderatorje začela spraševat kaj je blo,pa nimam še odgovora.. ok, bomo pa tle čvekale..... se je možek vrnil iz slovenije?

prazniki: žrli žrli, ne jedli.. trebuh imam do trsta in nazaj, grozaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

Zunaj sonce, mi notri, bli bolani. Jakob vneto grlo, mala viroza, zdaj pa oba kašljata.... upam, da se kmalu pocajtata in da gremo vsaj malo ven... danes sta oba brez vročine, no včeraj tudi.. če jutri ne bo pihalo, gremo malo ven... po moje ne bo panike, ali pač? mnenja prosim......

Sicer vse bp... vd možeka pa ima skozi neke fešte in dosti dela, tako, da smo več ali manj sami... ma saj bo...user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 14:56:49   
Jerneja_
Na O portalu sem odgovorila, da se je verjetno avtorica izpisala, potem se tema avtomatično zaklene. Ker ste že odprle novo temo stare ne bom odklepala, da ne bo zmede. OK?

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 17:41:47   
juniorka
Hvala Jerneja, saj smo ze ble skor na 200, tako da je ok!

Zakaj se je pa se katjapv izpisala, kaj se dogaja zadnje caseuser posted image

aprilcica, ja, moz je nazaj in ze imam vec dela kot prej user posted image . Sva se pa dans orng sprickala, ker sem povedala svoje mnenje, ker bi sicer moralo vse bit kot je njemu prav. Zdaj je tudi komentiral, da ne bo dajal denarja za zakonsko svetovanje, ker ga e rabivauser posted image Ne vem, kam to vodi, sam nic dobrega ne bo iz tega... no, sem pol za boljse razpolozenje 60 funtov v trgovini s cunjami pustilauser posted image , pa en lusno oblekco za 1 cifro mnjso, ker sem kao hujsat zacela...bomo vidli, ce e bila nalozba uspesnauser posted image
moram nehat, mala klice

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 20:30:48   
taška30
A tuki smo zdaj??? No, tudi prav.
Sem pa opazila da se je tudi Valika izpisala, škoda, očitno ji je tisto prišlo do živega vseeno.

No, ...mal kasneje.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 20:51:18   
*piškotek*
Živjo aprilčice user posted image

Kaj se pa tu dogaja na RR? user posted image
Me nekaj čas ani bilo, pa vidim da je nova teme, ene aprilčice baje zbrisane, kaj se je zgodilo Valiki,... Kaj je to????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, se opravičujem ker se tako dolgo nisem nič oglasila, ampak v službi smo meli zdej noro, ker so bile bilance, zdej ap upam da bo mal bolše!!!

Doma smo ok, Nejc je še kar priden, zaenkrat zdrav in upam da tako tudi ostane, da bo lahko vsaj 3 svečko upihnil med svojimi prijateljčki in prijateljicami, če mu že prvi dve nista bili ravno namenjeni... (je bil vedno bolan user posted image )
Za darilo pojma nimava kaj naj mu kupiva, ker kolo dobi od dedija, avtosedež od babi, poganjalca (kolo brez pedal) od ene moje prijateljice,... Tko da bi mu rada kupla kaj uporabnega, pa ne vem kaj naj mu sploh????

A so vaši otroci že v unih avtosedežih, ko so pripeti že z varnostnim pasom avtomobila (mislim da je III stopnja avtosedeža - od cca 15 ali 18 kg naprej če se ne motim?) ??? Če ste jih že kej nabavle, dejte mal povedat kere znamke (oz. firme) jih mate?

No, tole bi blo to, zdej vam bom probala mal sledit na forumu, da bom bolj na tekočem, ker zdej res nisem vas mela niti časa brat, tko da nič ne vem kaj ste pisale in kaj se vam je dogajalo...

A ha, še to:
Vsem našim aprilčkom in aprilčicam, ki so že praznovali svoj tretji rojstni dan, želim vse naj naj naj !!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 21:45:43   
aprilčica07
Čeeer,

a valika se je izpisala? ma ne, no..user posted image user posted image user posted image

piškotek: dobrodošla nazaj..user posted image user posted image user posted image mi smo našemu zdaj kupli ta avtosedež, ki je pripet le za varnostnim pasom, pa ga tamali lih ne mara preveč.. pravi, da je nizek in ne vidi ven.. niti blazine pod rito mu ne pomagajo.. kr teži in hoče starega.. ma se bo že mogel počasi unest, ker v stari sedežek bo šla počasi bejb.a.... kaj mu bomo kupli za rd? jao, moj sanja od enga velikega avta na baterije, ki stane cca 200 eur, ampak to da bi vsi skupaj, mi, pa none in tete in stričkoti.. kaj vem.... nisem lih navdušena.. zaenkrat..
taška: ja, tle smo zdaj . tle bomo vedrile in oblačile..user posted image
juniorka: dobra si, da zdržiš, resnično.. mene bi pobralo od hudeg,a da bi bla v takem odnosu, mislim, da bi to dlje trajalo in vse..... a je kaj možnosti, da se bosta pobotala oziroma, da se odnos popravi? oh ja, poznam terapijo, ko pustiš euriče za cunje v trgovini, ma ko takoo paše..user posted image

Nič kaj naj še napišem.. Jakob je končnoo brez plenic, tudi ponoči se zbudi in gremo lulat.. sicer mu plenico damo gori, ma je suha in ima eno in isto cel teden.. priden je...user posted image

Bom pa šla kr spat.. ga Julija svira ponoči in nevem kako bo to noč.. jst bi spala, ampak tamala im drgačne plane...user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 22:27:06   
marijaa
A zdej smo pa na drugem delu?
Tk z jutrišnjim dnevom začnem hujšat, dans sm še zadnja jajca porabla za jajčni namaz za večerjo. Tte praznike smo nenormalno jedli kuser posted image začeli smo v soboto s torto k je meu Patrik rojstni dan. Na srečo je biu po dolgem času zdrav.  Je bil pred kratkim v bolnci, ker je spet fasal iz bronhitisa plučnico.Od mojga očeta je dobil ogromnega bagerja na nožni pogon kao mojster miha in je ful navdušen od naju je dobil kolo, od tašče pa enha ful lepega plišastega psa k je skor večji k onuser posted image .
Juniorka kaj ti še dojiš? Zato sprašujem ker si napisala,  da hujšaš. Jaz sem se tudi odločila, čeprav še dojim poleg dodajanja.
Jutri ima Patrik sistematskega, ga bom jaz peljala, moj bo pa doma tamala 2 čuval
Vsem ki so že upihnili 3 svečke vse najboljše!
O Alina se oglaša, upam, da bo to zadnje hranjenje zdej in bo do jutra mir. Tian se je že najedu in spi.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 22:28:05   
sabri
No, da se še jaz malo javim, ja res nas nekaj zapušča na žalost no. Jaz sem ok, velik buši, vsaj meni se zdi, mala pa odkar je v vrtcu je en teden bolna, teden vrtca...Upam, da zdrži do svojega rd, da ga lahk tudi v v rtcu praznuje. Zdaj grem pa spat, ker sem kar nekaj utrujena zvečer tkole. Aja, naša je tudi že v unem stolčku in sicer Romer in ji je všeč. Nočko.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
6.4.2010 22:47:47   
taška30
No, še enkrat, živjo.
Ja, Piškotek, kot vidiš tukaj se ful dogajauser posted image , jaz sem sicer bolj redek gost, ampak tako redek kot ti pa spet ne.user posted image user posted image  Lepo da si se javila. Kako ste kaj? Kako kaj vaša velika družina s tavelkimi puncami?

No, pri nas imamo novost in sicer je Julija "pozabila" dudo na počitnicah pri tašči, kjer sta bili zdaj 2 dni med prazniki. Danes je drugič zaspala brez nje in sploh ni problema. Sem se pa že kak teden, dva prej pripravljala na ta podvig, ker zadnje čase je bila že prav neznosna s tem teženjem okoli dude proti večeru, da ne omenjam, da se mi je duda že ful gravžala (raje ne povem koliko mesecev/let je bila stara, prav smrdela jeuser posted image , ampak nove pa nisem hotela kupit). No, potem nas pa takole presenetijo ti palčki.

Sedež 15-36kg: Piškotek, mi smo Manco pr tej starosti kot so naši aprilčki že dali v tak sedež (sicer le v enem avtu, ki je bolj za po mestu), ker je Julija pač rabila njen sedež. Takrat je imela cca.13,5 kil, ampak je bila kar velika. Za Julijo ga še nimam namena kupiti, ker čist lepo paše v tega II.kategorije, pa še nekaj časa bo, ima malo pod 13 kil. Sploh zdaj ko ne bo več teh bund debelih, sploh ni problema. Imamo pa Maxi cosi Rori al nekaj takega. In je fajn, ampak neke posebne znanosti pri teh sedežih po mojem ni, saj so vsi podobni, razlika v kvaliteti se po mojem bolj pozna pri I. in II.kategoriji. Kupi pa takega, ki se potem lahko razstavi v jahača, torej da ostane sedalo posebej.

Aprilčica, čestitke Jakobu za brezpleničkarstvo!!! Poglej ga frajerja, kako hitro mu je ratalo. Aja, pa pozdravite se čimprej.

Juniorka, lepo da si odprla novo temo. Fajn se imej tam daleč.

No, to je to, zaenkrat. Lp

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
7.4.2010 12:58:27   
juniorka
Hojla!
Ja, to da se je valika izpisala, sem najprej opazla na zaklenjeni temi, pa sem mislila, da je kaj povezano... valika, pridi nazaj!!!!!!!!!!!

taska30- ne zdrzim brez cveka, sem zasvojenauser posted image
piskotek- mi imamo vecji avtosedez v drugem avtu ze kako leto, tistega od 15kg oz. od 4-12 let. Smo dali 25 funtov tukaj, so poceni te zadeve, za slo sem pa tud narocila enga v babycentru, je bil znizan in je samo 39 evrov. Nisem pa testov gledala, ampak 200 evrov se mi zdi, da znamko placas, saj kvaliteta pa ne more bit tolk razlicna no. Na koncu pa vidis, da so vsi iz stiroporja narjeni... ne vem... vsak po svoje.. prej sem ful na kvaliteto gledala, zdaj pa ne vidim nekih razlik, res. V mojem avtu se imam tobija, pa ga bo tud kmal mala prevzela. Ima pa Nelson 18kg, prej je pa 1 leto mel med 15 in 16kg.
aprilcica07, priden Jakob! Nas je pa bil pokakan zjutrajuser posted image , upam, da ni kak virus, za lulat se zbudi 1x na teden, drugac je pa se mokra plenica ponoc!
marijaa- ja, se dojim, zvecer ji dodam mleko, spije samo 100ml zadnji teden, pa z gh sva zaceli, poje glih za 1 cajno zlicko aptamil kasice.. bo pocasna, ni jedec! Hujsanje pa... me je Nelson vprasal, ce imam spet bebija v trebuhuuser posted image , moram malo dol spravit, bom manj jedla, brez nepotrebnih mascob, pa mal migala, pa upam, da bo kej, kake drasticne diete pa ne bom zaenkrat ubrala, mogoce kak dodatek fiber( vlaknin), to zaenkrat.
lilka, kje si????
Grem, mala se je obrnila in hoce tv gledat, moram posredovat!
lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
7.4.2010 13:03:37   
juniorka
se tole...
Piskotek, nas je nor na pirate, bo verjetno piratsko ladjo dobil zravn kolesa. Ne glih lego, je predraga.
aprilcica, mi imamo Rorija na baterije, je bil 75funtov in se 20% popusta, dobil od babi in dedija za prejsnji bozic. Vse kar bi blo vec denarja, bi bil stran vrzen, saj baterije kr zdrzijo, ampak se navelica, ker to gre pocaaaaaaaaaaaaassssiiiiiiiii!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
9.4.2010 14:05:36   
katja pv
Glede na komentar moderatorke da sem se izpisala je to rahlo butasto. Žal mi je v službi računalnik nagajal in nisem hodila nič na RR.

No Anin rojstni dan smo preživeli. Sedaj je zbolela in ima bronhitis, tako da bo sama doma z možem, midva z Matijem pa greva na mini počitnice k mojim na Primorsko, ker smo to že pred Anino boleznijo planirali.

Ne vem katera je komentirala, da je najstarejša pri 35-letih. Jo moram kar razočarat, jaz bom ravno ta mesec dopolnila 37 let.

Govorjenje vseh črk je pri nas še daleč, saj je šele z decembrom začela bolj čvekat in je trenutno taka kitajska čveka, da moram pri nekaterih besedah prav razmisliti kaj je želela povedati.

Drugače pa je Ana prava mala gospodična po obnašanju. Sem mislila, da jo bo bolj v fantovske igre potegnilo zaradi Matije pa bi se samo s punčkami igrala, pa kuhala, trenutno pa je največji hit "zdravnica Ana" in mali mikser na baterije.

Lepo se imejte še naprej. Se bom v prihodnje poskusila kaj večkrat oglasit, vendar imam v službi grozno gužvo in se le stežka ven vidim, doma pa tako ali tako ni časa za računalnik in redno pošto kaj šele RR.

Čestitke vsem malčkom in malčicam, ki so že praznovali rojstne dneve.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
9.4.2010 14:11:29   
katja pv
Dodajam še nekaj fotk:
user posted image

user posted image

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
9.4.2010 18:43:10   
tejkag
Ojla!
Da se po stotih letih še jaz oglasim...ja rač. smo imeli na servisuuser posted image tako, da nisem čist na zekočem kaj se dogaja tu gor.
No prejšnji teden sva imeli psihologa in zobarja, in je vse o.k., rezen zobkovuser posted image pa dobro no. Sistematski je bil že pred dvema tud o.k., je baje nadpovpečno velika za svojo starost, in pa tudi pretežka-nič novega skratka.
Zadje čase ima naša bejba ful težave z prebavo, in smo že vse živo probali, na koncu ji pomaga svečka... tako, da jo zaprtje tako muči in se kar pogosto polula v hlačke, včasih ji samo malo uide, sranje ne. Verjetno so se njene težave začele, ker premalo pije (ker je še vedno kar pogosto pila na flašo, sem ji jo vzela in je pila iz lončka, ampak res bistveno manj).
Kar pa se tiče našega stanovanja, počasi se  bo začela gradnja. Delala si bova pri  njegovih doma. Nekaj sva že nakupila, tako, da delavci maja začnejo dvigovat streho in  vse ostalo.... baje se bomo letos že vselili, čeprav jaz osebno malo dvomim, da bo to šlo tako hitro.


o.k. lepo pozdravljeni


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
9.4.2010 21:37:38   
aprilčica07
J..... ta RR, napisala cel roman in me je ven vrglo.. ne da se mi še enkrat, vsega od začetka... zato na hitro..

katjapv: lepo te je prebrati, pa krasne slikiceuser posted image
tejkag: Jakob je bil tudi zaprt in je imel težave, ma je blo spihičnega izvora, ker se je lih tamala rodila.. no, pomagal mu je LACTECON sirup... je ogabno sladek.. našemu je pomagal.. provajte, nimate kaj izgubit..
juniorka: ma moj si je zapičil v glavo, da bi tamalemu to kupli in zdaj mislim, da bo to res domov prišlo... meni sicer ni, ma kregala se pa tudi ne bom, ker se mi enostavno ne dauser posted image , vem, da bo tamali srečen, ko bo zagledal, tako, da... no, bomo vidli, vsekakor bom poročala..
taška: ja, me je presenetil, ker je tudi ponoči takoj zaštekal, da ga lulat in kdaj ga lulat.. iz preventive je plenica gor, ma je vsak dan suha...user posted image

Grem, da mi še tega ne zbriše........................

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
11.4.2010 22:43:46   
sabri
Da se na hitr  javim, danes smo praznovali rd naše male, že tri leta, joj, se že dolgo poznamo tkole a? Bilo je super, čeprav smo bili noter, je bilo premrzlo za zunaj, mene so šparali in se nisem pretegnilauser posted image . Grem pa vseeno zdaj z veseljem na hrbet in malo zadrnjohat, samo še počakam da Rossi zmaga. Nočko.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.4.2010 10:00:20   
hariba
Tudi Zojin tretji rojstni dan je za nami, za darilo je poleg kolesa,knjigic in igrač zvečer dobila 40 vročine, tako da se je praznovanje zaključilo pri dežurnem zdravniku, zopet je imela bronhitis. V petek ima pregled na Orl in bo verjetno ji treba žrelnico odstranit. Danes jer spet v vrtcu, no že v četrtek in petek je bila. V sredo je imela pa sistematskega, sem ga mogla prestavit. pri psihologu je odgovorila na vsa vprašanja in je bila pohvaljena, da veliko ve. Čez 1 leto bo povabljena k logopedu zaradi r, Dobila je tudi napotnico za okulista, ker spodnje vrstice ni dobro videla, pa na trenutke itak škili, to sem jim v dispanzerju že veliko prej povedala. Je pa mi dohterca spet zatežila zaradi teže, Dajte mi zato povedat koliko tehtajo vaši  3 letniki in  3 letnice, o tem pa že zdaj dolgo nismo razpravljale.  Zoja je velika 98 cm in 12, 5 kg, je suha, ampak tako grozno pa tudi ne. Je pa za moje pojme veliko no, za njeno starost seveda, tako,m da res ne vem kaj naj jo pitam kot prašiča ali, ko bo pa debela jim pa spet ne bo prav. Je pa res ona od vseh mojih štirih pri treh najlažja. Hemoglobina v krvi ima pa dovolj.
Sicer je pa Zoja čisti fantovski tip razen po izgledu. Trenutno je najbolj popularna igrača delavnica, po celi hiši raznosi šraufcigerje iz nje, pa tudi mojemu pravega vzame, in bo ona "Šlaufala", ga odvleče neznano kam in pol moj nori ko ne najde. Kuha tudi rada, punčke pa samevajo, tu pa tam vzame v roke baby born in da zapit.
Katere risanke gledajo vaši najraje?
Kar se starosti tiče bom tudi jaz letos že 37.
E tavelik je šel danes v šolo v naravi, si bom malo ušesa odpočilauser posted image . Sicer pa pri nas že zdaj vlada nogometna histerija, sličice zbirajo na veliko, tudi Zoja jih pomaga lepit, žogo sta jo pa mulca že tudi naučila brcat.
Lep deževni dan želim!

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.4.2010 10:22:27   
aprilčica07
Evo še jst..

imamo trenutno še sonce.. ma sem pa jst zbolela..tolko me grlo boli, da niti govorit ne zmorem..user posted image user posted image user posted image

sabri: meni je Rossi tudi dober, poleg tega da je odličen motorist, mi je zabaven, pa kako dobro angleško govori...user posted image user posted image a ti že brojiš sitno do dneva d?
hariba:
čestitke za 3 rduser posted image user posted image   glede kg, naš Jakob jih ima 15, ampak že zelooo dolgo, kolko je velik pojma nimam.. sistematike pri 3 letih še nismo imeli, ker pri nas imajo poseben sistem in grejo na to foro, da imajo otroci celo leto 3 leta in prideš na vrsto kadar prideš.. jah, takle mamo..user posted image user posted image user posted image

Drgači pa po starerm.. Saj Jakob je živahen in divji otroček, ma tamala po hujša, je že zdaj opazit...  user posted image   Grem kuhat, pa se mi ne da ... kolko sem lena, ko user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
12.4.2010 12:29:37   
lilka
Hej, hoj....

Ma če nisem našla kje ste....

Pa od 1-5 smo bli na počitnicah, potem sem bla pa jaz 8 in 9 v Portorožu na seminarju in pol sem pucalala in prala dva dni.....no danes sem že v ritmu....

Pripravljam se na Tinkin roj. dan, sem danes naredila plakat, babi in Joži sta ji kupila barbi kolo, midva sva ji barbiko, praznovanje imamo v soboto, vabila so že razposlana....

Danes je dobila tudi vabilo na sistematski pregled 22., tako da moremo dat prej še vse tekočine, pa ravno prejšnji teden sem bla v laboratoruju, da je Ožbej vse dal za posvetovalnico, pa v petek je mela Tinka zobarja pri 3.....eh samo neki pri zdravnikih laufamo, pa HB ne zato ker bi bli bolani.

risanke: Nodi, Kravica Katka in Srečno kekec film.....

hariba: ja 13 je menda spodnja meja, od prijateljice je tudi mela premalo, naša ima 14,5 kolko je velika bomo pa vidli naslednji teden, čeprav naša ziher ne bo mela dosti hemoglobina....

avtosedež: ga moremo kupit za Tinko od 15-36 ker je Ožbeju jajčka premala.....user posted image

Jah nekaj punc nas je zapustilouser posted image , nekaj se jih sploh ne javljauser posted image , pa kaj čemo, glavno da nas nekaj vztrajauser posted image , pa da se ene vsaj občasno javijo, pa bo že boljše, pa tudi, če bo tako ostalo, pa nej bo.....

Zdej morem pa šibat, pa pridem še kaj zdej ko sem vas našla....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
13.4.2010 13:19:12   
katja pv
Ana ima 14,8 kg, velika pa je okrog 98 cm. Pri nas bi pa Ana non stop samo nekaj prigrizovala in nas počasi spravlja ob živce. Kar se tiče sistematskega še čakam na vabilo zdravnice, tako da bo po vsej verjetnosti enkrat naslednji mesec.

Avtosedež smo pa že kupili, ko so imeli v Pikapolonici akcijo za Maxi Cosi in smo ga dobili za 20 EUR ceneje. Trenutno ga še nimam namontiranega, ker se mi zdi sedanji zanjo bolj varen - da se mi med vožnjo ne odpne, v moževem pa že sedi v večjem in uživa. Še kakšen mesec bom počakala potem pa jo dam tudi jaz v večjega.

No danes je bil mož z Ano na kontroli in gre lahko jutri v vrtec.

V službi se mi nenehno nekaj dogaja. Jutri imamo seminar na temo Mobinga - brezvezno zapravljanje državnega denarja.

Moram iti, ponovno sestanek user posted image .

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
13.4.2010 13:43:50   
mojčca
Ojla

No, jaz imam pa par minut časa, ker Matic trenutno spi. Sem na dopustu (še lanski), čeprav bi bila lahko na negi. V četrek ponoči smo imeli na dežurni Manco (vnetje ušes), sedaj ko je malo boljši, pa nam je zbolel Matic. Ima virozo, tako da sva bila danes pri zdravniku. Je bil ponoči ful bogi, je kašljal na ful, pa čisto ga je zakuhalo, tako da sva bila celo noč bolj pokonci. Sem tako zaspana, da komaj gledam, ampak bo že.

Mu je pa Manca danes zjutraj naredila tako presenečenje za rojsti dan, ko je zjutraj prišla k njemu v sobo. Mu je zapela pesmico (no, ne ene, tri, pa ji je Matic rekel, da naj neha, ker je bolan in težko posluša user posted image user posted image ), potem pa mu je dala še darilo in sicer smetarski avto. Si ga je ful želel, nam je skoraj dva meseca vsak večer pred spanjem razlagal, da bi za rojstni dan smetarski avto. Naj mu bo. Kar se tiče rojstnega dne je pa dobil toliko igrač, da mi je kar slabo, ko vidim koliko jih imamo. Je žalostno, ko te kdo vpraša, kaj naj mu kupi, pa imamo vsega čisto preveč. Ja tako je to.

Se javim zvečer, če ne bo prehudo z Maticem, pa še ful imam za zlikati. Sem imela namen likati včeraj, pa mi je potem vse padlo v vodo.

Bodite pridne in lep pozdravček iz deževne Gorenjske.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
13.4.2010 19:35:53   
*piškotek*
Živjo punce

Nam pa doma tako računalnik šteka, da sploh nič ne morem... tolkokrat sem mela že napisan cel roman pa zabriše potem ven, tko da ga zdele ziher ne bom spet pisala in upam da bo vsaj to objavlo user posted image

V soboto se pripravljamo na praznovanje RD, upam da bomo tokrat zdravi...
Avto sedež smo kupli v BC v akcij, vzeli smo neko firmo Cyber (mislim da je tko, ne vem točno) - no to dobi za rd od babice, od dedija pa kolo, smo ga kupli v hervisu. Kaj pa bo dobil od naju pa pojma nimam...

Sistematski pregled tudi pri nas še čakamo in kolikor vem imajo najmanj 2 meseca zamude, tko da - ja tam nekje junija ali julija...
Za mere pa zdele točno ne vem, ga moram stehtat in zmerit.

Zdej bom pa končala, če bo šlo vsaj tole skozi

A ja, pa hvala za info o tem kar sem vas spraševala!

In vse naj naj aprilčkom!!!!


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 8:54:09   
zalbi
Hej!

Joj ti računalniki, berem da vam vsem neki štekajo, tut moj je bit zadnje dni čist v razsulu, zdej mi ga je moj oče neki zrihtal, no upam, da bo stvar delala.

Sem zelo zaposlena, Žane je res živc, na faxu imam ogromno dela, pa nič kaj ne migam, pa še lepe dneve probam na polno izkoristit, no tale d3ež vems kr mal najeda, ampak bo že.

Rojstni dan od Sare bomo lčetos praznovali dvakrat, zdej na začetku maja bo krst od žaneta pa še moj in Sarin rd, pol una ta boljša fešta pa boo šele junija, ker mam jst 30 let, pa bomo mel en ornk piknik.

Drgač pa imam sistematskega takoj na začetku maja, bom poročala kako in kaj. Sara je tut bolj med suhimi. Za darilo za RD je že dobila kolo, jaz razmišljam še o skiroju, no se bom še odločila. Risanke pa ima rada na sloveniji: Nodija, najraje Pujso Pepo, pa Fletni gaji, Kravica katka ji je ok.

Abto sedež, pa bomo zamenjali, ko ga bo Žane rabil, če kake 3 mesce. Bomo Sari novega kupili, žane pa bo tega od Sare dobil.

Tako, zdej pa imam obisk....


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilski lumpi 2007-2. del
14.4.2010 10:07:50   
lilka
Pa to je s tem forumom nekaj narobe, jaz sem tudi celo litanjo napisala, pa mi je ni poslalouser posted image user posted image user posted image user posted image

roj. dan: ima Tinka jutri, sem že napihnila vijolične balone in jih dala na palčke, pa pripravljen imam en list pobarvanke za vsakega zvit in zavezan z vijoličnim trakom, pa malo sladkarij(ker pri nas nosijo smokije in politanke in ne sadje)in včeraj sva že morali pripraviti kaj bo za v vrtec oblekla(vijolične legice s krilom in vijolično majčko).
Praznovala bo v soboto, tudi za doma imam vijolične balone in komplet od princess(sneguljčica, trnjulčica, pepelka) krožničke, kozarčke, slamice, prtičke in prt, to je zdej pri naši hit.user posted image ...molim za lepo vreme....

avtosedež: bomo kupili, ker Ožbej rabi njenega, samo so svinsko dragi to Maxi cosi in Rooomer....user posted image


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?