|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 8:33:20   
Blink1
Zdravo

Moja Nejika veselo papca po flaški. Ker ji je iz Nukove dudike (1) premalo teklo, smo preklopili na Aventove flaške in dudike. zdaj uporabljam dudiko za novorojenčke (št. 1). In vedno ko je, zraven ful cmoka... me je strah, da ko cmokne, zraven potegne tudi zrak. Skoraj vedno podre kupčka, pa jo še vedno dajejo krčki.

Ali tudi vaši otroci, ki jejo z Aventom cmokajo???

Ali je možno, da jo dajejo krčki od Aptamila Pre??? Ali naj zamenjam hrano???

Lp in hvala
Nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 8:47:17   
monika2004
Dobro jutro Ninika!!!
Moj zlati srček je star dobre tri mesece in uporabljava Aventove flaške. Zdaj imava nastavek 2 če pa mu dam nastavek tri pa mal cmoka. Opažam pa tudi to če mu premalo potisnem v usta da tudi cmoka.
Žal ti pa ne morem svetovati za mleko ker midva nimava čisto nič krčev. Hraniva se pa tudi z Aptamilom1!
Lep pozdrav!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 8:52:45   
Blink1
Hmmm...Ja manjšega nastavka od 1 pa ni... Samo mislim, da ne teče prehitro...Morda prepočasi???

Iz Nukovega nastavka pa sploh ful malo teče...tam je jok in stok...Groza...

Vseeno hvala Monika

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 9:01:52   
monika2004
Čisto možno da teče prepočasi ker se je tudi moj jokal če sem imela manjši nastavek. Kupi večji nastavek pa boš videla kako in kaj, če pa ne bo vredu ga boš pa kasneje uporabljala ane???
Lepo papcita!!!!!!!!
AJA KOLIKO JE PA PUPIKA STARA????

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 9:10:28   
mala
Mogoče res premalo teče,zato probaj s cuclji, ki imajo dve luknjici. Naš je imel tudi po Aptamilu krče zato smo probali s Comformilom, ki je narejen prav posebno za otročke,ki jih mučijo krči. Naš ga je dosti bolje prenesel,kot Aptamil in še zmeraj ga papca:duda:

lp

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 10:04:24   
oblacek
Pozdravljena,

MI prisegamo na aventove flaške in do 6 meseca je imel nastavek št. 2. Nikoli nobenih krčel.. Sprva je pil samo čaj sedaj pa že dodajamo milumil 2 in je tudi cool. Nastavek 2 pa smo tako dolgo uporabljali ker se še dojiva zjutraj in zvečer in da se ne bi preveč razvadil, ker pri mamici se je potrebno malo bolj potrudit..;)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avent ali Nuk ter Aptamil
4.9.2004 12:47:42   
Blink1
Aja

Moja pupa je stara 1 mesec (bo v ponedeljek :torta::bravo: ). Bom poskusila z nastavkom 2. Se mi zdi, da s tem cmokanjem kr nekaj zraka potegne, pa ima mogoče zaradi tega krčke.

Se je pa že z nastavkom 1 tako razvadla, da noče več zize :zmeden:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avent ali Nuk ter Aptamil
6.9.2004 9:13:02   
Blink1
Zdravo

Poje kar hitro. 130 ml v desetih do petnajstih minutah. Tako da mislim, da ni treba večje luknje....

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avent ali Nuk ter Aptamil
6.9.2004 19:08:49   
KIRA
Moja pupa se ni stara mesec dni, pa sem prejsnji teden tud sla z Aventove enkice na dvojko. se mi zdi, da manj zraka poje, pa hitreje se naje in imam manj cirkusov z njo. na dojki ji je pa takalitak prepocasi teklo. pa zdi se mi, da tudi krckov manj ma, pa da kupcke lepse podira in pol manj "prda" kot prej....:)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Avent ali Nuk ter Aptamil
7.9.2004 7:25:14   
Blink1
Moja zelo hitro poje svojo dozo po flaški...Ampak prda pa zelo veliko in veliko se napenja, ko hoče akat. Se mi zdi da gre težko ven, čeprav je potem tekoče.


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?