|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgust 2004
18.4.2007 9:29:20   
Maxica
Nikjer nisem zasledila, d bi bila ta tema že odprta. Torej, jo odpiram.
Povejte, kako ste kaj, avgustovčki 2004.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgust 2004
18.4.2007 10:07:58   
Bubamaraa
Maxica mi smo Julij 2004... samo pri naši temi nobena nič ne piše.... A se lahk pridružim avgustovčkam??? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgust 2004
18.4.2007 16:05:27   
Maxica
Ja, seveda, dobrodošla. Zdaj pa le na plano z vsemi mogočimi informacijami, kahlica je kaj aktualna, kolk kej govorite itd.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgust 2004
18.4.2007 19:19:32   
Bubamaraa
Evo da začnem:

na kahlico hodi že eno leto in je suha...Razen ponočui je še zmerom aktualna plenička...sam jo nič ne silim, ker pravim, da vse ob pravem času...

Ja čveka je takšna, da jo včasih 24 ur sam poslušamo....bi bilo fajn, da bi lahk včasih dala malo na off.... user posted image ..

je pa suhica.....(ni nič po mami user posted image ) in tehta komaj 12kg.... pa seveda je moja Princeska...

Trenutno rada gleda risanke od Princek : Sneguljčico, Trnuljčico in Pepelko.... pa Bombažki, Nodi, Smrkci, itd.....

No sedaj pa še ti kaj povej....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgust 2004
19.4.2007 21:00:07   
Anol
Živ,

Se vama še jaz pridružim. Naš falotek je ravno kake dva tedna brez plenic čez dan, zelo priden hodi tako lulat, kot kakat. Seveda ga moramo hvaliti na vse pretega. Za spanje pa še obvezno plenička.

Govori ogromno, mnogo preveč neumnosti pobere od odraslih. R mu še ne gre in je še bolj L.

Zelo rad gleda risanke Avtomobilčki, Robotki, Nemo in Divjina.

Priden je za spat in za jest, sploh za sladoled, je pa tudi res vso zelenjavo in sadje, še tisto kar jaz ne maram. Ima pa okoli 16 kg.

Včasih pa ga popade tudi kakšna trmica, če se ne oziramo preveč na to hitro mine. Pa seveda ima rituale, ki jih nikakor ne smeš ti prekinit. On mora po kahlico, on mora odpreti vrata, on mora pozvniti prej preden odleneš pa četudi ni nikogar doma, itd...

No toliko iz naše strani zaenkrat.

Anol



_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgust 2004
20.4.2007 9:32:00   
Maxica
Evo še nas. Mi imamo sedaj odvajalne trenutke od plenic. En dan nam je že kar fino šlo, se je tudi sam spomnil in šel po kahlico. Saj bo, tolk da ugotovi, kaj se mu dogaja med nogami.user posted image
Z govorom bomo mi bolj pozni. Sicer ima sedaj iz dneva v dan ogromno novih besed, vendar v stavke še ne tvori, pa tudi kakšne besede bolj popači. Bolj po liniji najmanjšega odpora je ta naš levček.
Trenutno se najbolj zamoti v peskovniku, ga skoraj ne spravimo domov. Pa plastelin je odkril, s tem tudi zelo rad ustvarja. Sicer ima rad lego kocke, riše tudi kar rad, samo ni ravno rad pri miru, pa se mu ne ljubi preveč.
Je kar rad, sicer mu ni za sveže sadje (edino jabolka ima rad), če mu pa naredim kakšen sadno zelenjavni mix, pa poje. Zelenjavo je, pa tudi ostalo, no, je kar neproblematičen glede tega.
Septembra gre v vrtec za 4 ure na dan, pa bomo videli, kako nam bo šlo. Me kar mal skrbi, ampak je kar prilagodljiv otrok, tako da upam, da ne bo prevelikih problemov.
Risanke ima tudi on zelo rad, zdaj največkrat gleda Tiji program, kjer so res lepe risanke, sicer je pa zakon seveda Nodi, ostale so mu pa tudi kar všeč - npr. Pujsa Pepa, Traktor Tom, Tom&Jerry, Avtomobile in Ledeno dobo je gledal pa po moje vsaj stokrat.
Zelo rad improvizira glasbene instrumente, tako da ga bo treba vpisati v glasbeno šolo, čeprav po meni tega že nima.user posted image
Za kile pa ne vem točno, okrog 15 bi jih moral imeti, velik je pa okrog 96 cm. Ga bomo morali en dan zares zmerit in stehtat, pa dopišem naknadno.
Toliko zaenkrat.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgust 2004
21.4.2007 21:06:27   
Bubamaraa
A se je tle nehalo čvekati?????


dejte punce kakšno rečt!!!!!!! jaz sem dons prov mogla iti v službo, ker mamo tolk dela in mormo do četrtka vse zaključit, ker mamo pol dopust!!!!user posted image user posted image user posted image ...potem je pa Sašo z danajo prišel po mene in smo šli v <medvode k sošolki na rojstni dan.....smo se meli prov fletno.....

punce pište kej!!!!!


čaooooooooo

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgust 2004
23.4.2007 19:13:39   
Maxica
Ja, pa res, kar nekam navzdol lezemo. Pa kje so še ostale, Pupic@, Jančika, pa še kar nekaj nas je avgustovčkov.user posted image
A vaši kaj radi kolesarijo? Pri nas ni kakšne vneme, zato ga zaenkrat niti ne silimo preveč. Ampak ga bo treba, ker babica in dedek, ki sta mu za 2.rojstni dan kupila kolo, že vneto sprašujeta, kako nam gre.user posted image user posted image
Danes se je cel dan igral v peskovniku, da je izpustil popoldansko spanje in ga je ob 18h zmanjkalo. Upam, da bo trajalo do jutra.
A vaši še spijo popoldne?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgust 2004
26.4.2007 21:53:38   
Bubamaraa
Punce živjo... Al kr rečem Maxica helovvvvvv.....Kr zgleda, da bomo same mele lahk debato odprto....user posted image

Vglavnem jaz sem te dni samo delala...sem tolk utrujena, da se mi rolaaaa.... vžano je to, da sem sedaj do 7.5. frej....user posted image user posted image user posted image

Glede spanja...Danaja že sigurno leto in pol ne spi več čez dan....tko, da nimam kej....noče in noče iti spat...Edino, da smo v avtu mi zaspi med potjo...pa še to je velik praznik, da zaspi.....user posted image ...

punce dejte kej napisatttttttttt........user posted image

Kolesa pa Danaja ne zna trajbat al kaj....sploh ji ne potegne...samo bo že jaz pravim...vse ob svojem času....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgust 2004
29.4.2007 12:54:19   
Anol
Živ,

se vama še jaz mal pridružimuser posted image .

Našemu so pedalčki na kolesu dokaj jasni, ampak se raje usede na motorček, ni ga čez komot, bomo mu pa letos kupili že bolj orngi kolo, da se bo naučil vozit.

Drugače pa načeloma obvezno gre spat za kakšno urico ali dve čez dan, če pa smo kje na obisku pa ni šans, ampak ga obvezno zmanjka, ko gremo domov.

Jaz pa odštevam dneve do poroda, še 11 dni do roka. Upam, da bo Ažbe dobro spejel novega družinskega člana. Kako je bilo pri vas Maxica?

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgust 2004
29.4.2007 15:49:14   
Maxica
Evo me, zgleda, da nas bo bolj malo na tej temi. Moram prav iti pogledat, katere vse imajo še avgustovčka 2004, da jih malo prikličemo na plano.
Naš user posted image  ima zdaj že drugi dan vročinouser posted image , tako da smo kar v stanovanju. Edino prej sva z Maxom šla malo v peskovnik, sicer se mu bo zmešalo, pa meni tudi verjetno. Kar ena luna ga daje, ima ene čudne jokave izpade, če ni po njegovo. Eh, kaj čmo jamrati.user posted image
Anol, Max je pri nas brez problemov sprejel Lana, me je bilo sicer kar strah, kako bo, ampak je do njega zelo zelo nežen, prav pretirano, tako da so bili vsi strahovi odveč. Mu je pa Lan kao v porodnišnico prinesel enga velikega Nodija, kot darilo za njegov prihod, in je dobil takoj par točk več pri njem.user posted image  Ne vem pa, kako je vse skupaj dojemal, je imel dobra dva meseca več kot dve leti, ne vem, če je razumel, kaj se sploh dogaja. Mene je bilo ful strah, kako bo, ko bom šla za par dni v porodnišnico, pa sploh ni kompliciral, kljub temu, da sva bila več kot en mesec non stop skupaj. Glede takih stvari vidim, da ga ful podcenjujem. Upam, da bo tudi z vrtcem tako.
Anol, vso srečo, boš videla, da bo vse v redu tudi pri vas. Pa naj bo čimprej.user posted image Upam, da mi bo S. kaj sporočila, ko rodiš.user posted image
Romana, vi nič ne greste na morje čez praznike? Kaj pa poleti? Mi še nič ne vemo, moramo počakati, da vidimo, kako bo mož kaj lahko frej. Sicer nismo kakšni zelo morski tipi, ampak kaj bomo že šli. V načrtu imam sicer par dni toplic, oktobra pa Korziko.
Toliko zaenkrat, pišite še.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgust 2004
29.4.2007 15:52:22   
Maxica
Kopiram iz foruma Statistika:
AVGUST (27)
-         03.08. – Nik (tinca_25)
-         04.08. – Filip (luna)
-         04.08. – Vasja (Jančika, Joe)
-         06.08. – Neja (Nina&Neja)
-         07.08. – Max (Maxica)
-         10.08. – Viktorija (KIRA)
-         10.08. – Zoja (zoal)
-         13.08. – Mila (vena)
-         16.08. – Vid (anajmad)
-         18.08. – Hana (Miša7)
-         18.08. – Naja (mojcanaja)
-         20.08. – Borut (borci)
-         22.08. – Alja (janjja)
-         23.08. – Aljaž (poletje)
-         23.08. – Aljaž (sandram)
-         23.08. – Staša (saba01)
-         24.08. – Ajda Dora (ajda11)
-         25.08. - Žan (žanek)
-         27.08. – Eva (mata)
-         28.08. – Aleks (Babsy)
-         28.08. – Lars (ales25)
-         30.08. – Mark (andrejaz)
-         30.08. – Nadja (katyya)
-         31.08. – Jan (lol)
-         31.08. – Hana (D@isy, koruzica)
-         31.08. – Laura (Karina&Laura)
-         31.08. – Tia (pupica)

NO, saj nas je kar nekaj, upam, da se še katera oglasi.user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 29.4.2007 22:35:46 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgust 2004
30.4.2007 14:11:19   
Maxica
U, NuLa, bravo, super da si se nam pridružila. Vidim, da je user posted image kar zelo podoben Maxu pri nekaterih stvareh.user posted image
Avtosedež smo sedaj še z enim pasom nekak privezali, iz pritljažnika smo okrog stolčka privezali en tak pas, tako da ga drži, da se ne premika levo in desno. Bolje je, ja.user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 16:20:33 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgust 2004
2.5.2007 21:03:15   
Bubamaraa
Živjo punce....

ja nas ni bilo doma... Smo bili na morju s Total iz rr-ja.... in imeli smo se super...če odštejem da je vse drago kot 300 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......

Danaja in Nik sta uživala res ..... imeli smo notranji bazen, tko,da sta se mala dva kopala...in res jih je bil problem  iz vode ven spravit... res sta bila posrečena....

NuLa lepo, da si e oglasila....user posted image

in kaj ste kaj vi počeli med prazniki???

poleti gremo pa sem:

http://www.apartmani-dana.hr/dana2.htm

mamo že rezervirano...in gremo od 15.08-15.08 user posted image


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 16:23:40 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgust 2004
2.5.2007 22:13:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26


mamo že rezervirano...in gremo od 15.08-15.08 user posted image




Mal si se zmotla user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgust 2004
2.5.2007 22:18:35   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: Romana26


mamo že rezervirano...in gremo od 15.08-15.08 user posted image




Mal si se zmotla user posted image


o pa res..... sem mislila od 05.08.-15.08.... user posted image ...hvala, da si me popravila...

glede postelje lahk rečem pa to,da je Danaja ful ponosna,da ima svojo posteljo, ki ji jo je naredil moj ati in je ful ponosna nanjo, ker piše na njej Danaja in sploh noče nikjer drugod spati kot v svoji postelji...Edino, ko se pride crkljati k nama....user posted image ..Probajta na to finto,da je velik fant in,a veliki fanti spijo sami in ne pri vama...mogoče bo palilo...ker otroci so ful ponosno na to, če se jih jemlje za odrasle osebe...user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgust 2004
3.5.2007 20:22:06   
Maxica
O, Romana, saj se mi je kar zdelo, da ste morali kam odpotovati med prazniki, te ni bilo nič na spregled. Mi smo bili kar lepo doma. Smo imeli v načrtu par variant dnevnih izletov, potem je pa naš user posted image  dobil šesto bolezen, kar seveda nismo vedeli in me je orng skrbelo, kaj mu je, da ima tri dni skoraj 40 vročine, pa drugače čist ok. No, potem so pa prišle še pikice, pa smo ugotovili. Tako da smo bili več ali manj potem kar doma. Max itak najbolj uživa v svojem peskovniku. Drugače pa hodimo v bazen, na plavanje za dojenčke, pa imajo tudi program za dve in več letnike, tako da pride tudi Max malo na svoj račun. Čeprav učitelja ne uboga preveč, on bi se raje s kakšnimi ladjicami in račkami igral v vodi.user posted image  Ampak ga ne sekiramo preveč, saj ni treba, da mi pri 2,5 letih splava. Sam da uživa v vodi.user posted image
NuLa, mi se zaenkrat še vedno stiskamo v enosobnem stanovanju, kar pomeni, da vsi štirje spimo v eni spalnici. Proti jutru to pomeni tudi vsi štirje v eni postelji. Auaaaa, moja hrbtenica.user posted image  Ampak dokler se ne preselimo v večje stanovanje, bomo še kar tako. Enkrat, v prihodnosti bomo tudi to. Tako da pojma nimam glede postelje. Max je sicer v svoji otroški 140x70 kar rad spal, edino proti jutru je prišel k nama. Potem se je moral pa Lanu umakniti in se z veseljem preselil k nama.
Je pa res tako, da pri teh otročkih moraš biti dosleden sto na uro, če hočeš kaj doseči. Tako da babici ne bosta smela pustiti take vzgoje, ker s tem ne dela otroku prav nobene usluge. Dobro, saj se ne gre za nekaj ful pomembnega, ampak otrok ni neumen. Valjda bo potegnil iz vsake situacije samo tisto, kar njemu najbolj sede. Če sta se z user posted image odločila, da je čas, da gre user posted image  v svojo posteljico spat in je sploh on pripravljen, ji lepo to razložita. Saj lahko potem še vedno gre kdaj pa kdaj k njej spat. Ampak da v osnovi pa ve, da mora spati v svoji posteljici. Ah, kr neki pametujem, ker se mi ni treba s tem še ukvarjati, a ne?user posted image
So pa podobne fore tudi pri nas. Maxu namreč doma ne dovoliva, da raznaša igrače vsevprek. Imamo dogovor, da če se igra z eno stvarjo, pa bi se potem igral z naslednjo, da najprej prvo pospravi, potem pa vzame drugo. A ne, ko gremo pa k moževim staršem, grejo pa vse igrače pred njim. Vse mu dovolijo, vse raznaša, samo iz škatel strese, pa gre naprej. Ali pa npr. Max zna res kar lepo jesti. Ne vem, vidiš ene petletnike, ko jedo sladoled, so umazani od njega od ust do lasuser posted image . Max tudi če npr. piškote je, jih je nad krožnikom, nad mizo, ne tava kar naokrog z njimi. A zadnjič pa spet pri babici in dedku prime en piškot, pa vidi, da je en, ki ga ne mara in ga da nazaj. Pa mu midva rečeva, da se to ne dela, babica pa, ah, pustita ga, naj da nazaj. user posted image  Mislim, ene take fore, ki mu prav nič ne koristijo za naprej v življenju. Dobro, saj je prav, da ga malo pocertajo, ampak so ti naši otročki tako prefrigani, da bodo seveda vsako priložnost izkoristili, da bodo prišli čim lažje skozi.
Anol, upam, da boš čimprej pestovala malo štručko. Srečno srečno srečno.user posted image
A vaše korenjake kaj luna matra? Maxa vedno, predvsem tako, da se ponoči kar nekaj z jokom zbuja.user posted image
Ok, zdaj sem se pa razpisala, oglasite se še.user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 16:27:06 >


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgust 2004
4.5.2007 10:12:48   
Bubamaraa
dobro jutro punce.....user posted image

Vglavne Danaja zadnje čase tako lepo spi, da ne morem verjeti....Pa tudi zelo smo se navadili, da lahk zjutraj mal poležavamo.. V ponedeljek pa vstati ne bom mogla, ko grem v službo!!!

Maxica tolaži se s tem, da ko otrok preboli šesto bolezen postane imun nanjo!!!


Aja pa še to NuLa: se strinjam s tabo, ko si napisala, da mlado in staro ne gre skup....Preverjeno in lahko potrdim iz lastnih izkušenj!!!user posted image

lepo se mejte

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 23.5.2007 16:28:45 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgust 2004
5.5.2007 21:48:26   
Bubamaraa
živjo punce.....

kako kaj ste s svojimi malčki??? ker vreme je obupno in se mi zdi, da kar vpliva na naše počutje.... Mi smo prej šli ven nekaj pojest in zdej pa spat!!!!

drgač me pa zanima kdaj hodijo vaši otroci spat????


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgust 2004
5.5.2007 23:27:11   
Jančika_
Hej, dečve. Romana me je napotila sem. Zdajle je že pozna ura in še komaj gledam, tako da se bom samo pofočkala, kaj več pa napišem ob prvi priliki.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgust 2004
6.5.2007 10:21:11   
Maxica
O Jančika, dobrodošla med nami.user posted image
Tudi jaz komaj čakam, da bo spet malo sončka, oz. vsaj dežja ne, da se spokamo malo ven. Mi že preseda non stop biti v tem stanovanju. Sicer se je Max ful začel motiti s sestavljankami in ga prav občudujem. Se res posveti in kar obvlada, ga moram prav pohvalit.user posted image  
Romana, mi hodimo tako pozno spat, da ure raje ne napišem, da mi socialna otrok ne pobere.user posted image user posted image  Ne, resno, Max hodi spat takrat, kot jaz, pa sem jaz res dokaj pozna. Mu pa niti ne težimo preveč s tem, ker smo vsi doma in potem raje zjutraj malo potegnemo. Ko sem pa hodila v službo, je pa šel spat okrog pol desetih, pa potem spal do kakšne pol osmih. Sedaj pa so te ure premaknjene.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgust 2004
6.5.2007 10:25:46   
Bubamaraa
o Maxica si me zdej potolažila...Ker tud Danaja ne hodi v vrtec in hodil spat od 21.oo-22.00...Pa me tud nekatere ful čudn gledajo in se zgražajo...Pa še to je fora, da čez dan ne spi več..Že kakšno leto.... In se je zadnjič naredila, da je popoldne zaspala in ni hotela zaspati do enih zjutri... Men se je mešalo...Res...Vse sem ogasnila..V sobi je bila tema in je ona je lepo pela in se pogovarjala do enih zjutri sama s sabo v pojstli....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgust 2004
6.5.2007 14:16:37   
Maxica
Aha, no, Max popoldne še hodi spat, če mu spanca manjka, spi kakšne 2-3 ure. Sploh če imamo namen kam iti potem, ko se bo zbudil, takrat zihr spi zelo zelo dolgo.user posted image  Če pa ne gre spat popoldne, ga pa zihr zmanjka okrog 19h.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgust 2004
6.5.2007 23:35:09   
andrejaz
Pozdravljene punce

Se vam še jaz pridružim, saj je moj Mark tudi avgustovček 2004

Plenice in lulanje – do pred kratkim ni imel kakšnega pretiranega interesa za kahlico ali stranišče. Tudi v vrtcu ni pretirano rad šel. Na prvi dan prvomajskih praznikov pa smo se odločili, da poskusimo kar vzeti plenico stran – in je uspelo, tako da lula in kaka sedaj v stranišče.

Spanje čez dan – v vrtcu spi kakšno 1,5 uro, čez vikend pa čez dan ne spi zato gre za vikend prej spat

Kolo – tudi naš ga je dobil za 2 rojstni dan pa ne zna ali pa noče (nimam pojma) poganjat. Zato ga rajši damo na traktor in ga za špago vlečemo. Še najbolj vesel pa je če se vozi kar na buggy boardu.

Ima obdobje Kekca – kar naprej poje pesmice in hoče gledat filme (so imeli jeseni to temo o Kekcu v vrtcu). Je prav zanimivo ko gremo kam v gozd ali hrib pohajkovat in on nosi v roki palico in zraven poje Kekčevo pesmico

Spi pa Mark že od nekdaj v svoji posteljico, oz. sedaj bo že 1 leto kar spi v veliki postelji

Ima pa trenutno obdobje, da vse ponavlja za svojo mlajšo 9 mesečno sestrico – pravi da je dojenček, pa mladiček,…

Lepo se imejte

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgust 2004
9.5.2007 17:53:06   
Bubamaraa
andrejaz dobrodošla....user posted image user posted image user posted image

evo pri nas pada dež....in me je začela glava boleti.....user posted image

Danaja je ful tečna, ker mora biti notri...jaz se morm pa učiti, samo sem čisto brez volje.....user posted image user posted image user posted image

jutri pride pa moj user posted image  domov.....zdej ga pa že malo pogrešam....čist malo....user posted image

In punce kje ste se poskrile????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?