|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke 2014
22.11.2013 11:47:55   
Anonimen
Še ni nobene? Moj PDP je 1.8, zaenkrat pa bom ostala anonimna. Ve samo moj partner, drugim še ne bova povedala


< Sporočilo je popravil Admin -- 22.11.2013 20:39:44 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2014
22.11.2013 13:11:29   
Anonimen
še ena :) moj PDP tudi 1.8.2014 :) Prvi otročiček?


< Sporočilo je popravil Admin -- 22.11.2013 20:40:16 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2014
23.11.2013 22:33:02   
Anonimen
Joooooooooooj!!!!! Hehehehe z vecernim urinom zagledaloc isto cisto cisto rahlo crtico! :)) saj ne vem al se naj veselim, definitivno se zjutraj ponovim test. Kar strah me je! Cestitke noseckici! PDP ce bo jutri se crtica pa je 2.8 :)

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2014
24.11.2013 7:56:31   
Anonimen
Se enkrat nardila test in je pozitiven! Sploh ne morem verjet. Upam, da kmalu vse zagledate svoje pluseke in bomo lahko klepetale. Drzim pesti za vse, ta mesec je magicen user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2014
27.11.2013 9:24:31   
Megy99
Pozdravljene!! Tudi jaz sem včeraj naredila test in je pokazal user posted image . Ker je bila ena črtica bolj šibka sem test ponovila danes zjutraj in ponovno je pokazalo dve črtici. S partnerjem sva zelo vesela, hkrati me je pa kar strah vsega skupaj, gre za za prvo nosečnost.
Izračunala sem da bo predviden rok 1.8.2014user posted image Poleg tega, da nisem dobila menstruacije so prisotni še glavobol, občutljive prsi in rahla slabost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2014
27.11.2013 9:26:46   
Megy99
Tudi jaz sem včeraj izvedela veselo novico. Uspelo je v dveh mesecihuser posted image

(odgovor članu Megy99)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2014
27.11.2013 11:31:12   
Tapelina
Živijo še iz moje strani :)

Z navdušenjem prebiram, kako so vas razveselili pluski :) user posted image user posted image

Mi ga še čakam, mogoče je tokrat uspelo :) par dni še počakam :)

Meggy99 so se ti pojavili še kakšni izraziti simptomi nosečnosti?

(odgovor članu Megy99)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2014
28.11.2013 8:41:49   
Megy99
Upam, da se ti pokaze plusek. user posted image Ja par dni prej ko bi morala dobiti user posted image user posted image sem imela občutek kot da bo. Pa je ni bilo. Še zdaj imam tak občutek.
Boli me tudi glava zdaj nevem a je to od tega ali pa od česa drugega. Občutljive prsi in veliko več hodim na wc :)

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2014
28.11.2013 9:00:21   
Tapelina
:) aaa, potem je pa tole kar podobno kot pri meni, le da mene še vsake tolio malo počrviči, špikne po jajčnikih, in tudi občutek ves čas da bom dobila.

Do petka še počakam, potem pa dan D :)

Kdaj pa imaš datum Meggy99?

(odgovor članu Megy99)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2014
28.11.2013 9:23:59   
Megy99
Po izračunih v tabeli 1.8., prvi pregled pa imam 8. januarja. Komaj čakam :D

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2014
28.11.2013 11:02:33   
Tapelina
user posted image
OOO vrjamem :) prvi pregledek melega fižolčka user posted image ;)


(odgovor članu Megy99)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2014
29.11.2013 5:49:10   
snežinka26
Živjo!

Tudi jaz se vam pridružujem s plusekom. PDP bi naj po izračunih bil okoli 01.08.2013.
Je pa to moja druga nosečnost, počutje do zdaj prav fajn.
Vsem, ki ste že zagledale plusek čestitam, za ostale pa držimo pesti :)


(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2014
29.11.2013 18:34:03   
Tapelina
wiiiiiii user posted image user posted image user posted image tudi pri nas je veselo :)

user posted image sta naju razveselili :)

PDP sem si izračunala 6.8.2014, kar je malo pred mojim R.D., tako da je veselje še večje:)

Kako se kaj počutite drage nosečke?

(odgovor članu snežinka26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 9:02:36   
snežinka26
Tapelina čestitke!!!!user posted image Kako se pa ti kaj počutiš?

Počutje pri meni je ok, vsako jutro vzamem Elevit, pojem banano in spijem pol litra Donata...potem pa v službo...:) to je tak mali jutranji obredek :)
Res pa je, da je tudi drugače kot prva nosečnost, ko imaš čas razmišljat o vsem skupaj...sedaj pa me prvi sin tako zaposli, da dnevi kar minevajo :)

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 9:32:52   
Anonimen
PDP 4.8.14 - nekaj časa bom še med anonimnimi. To bo tretji otroček, zadnji :)

(odgovor članu snežinka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 10:03:06   
Anonimen
Tudi jaz se vam bom pridružila, sicer zaenkrat še anonimna. Zanima me, če vas prsi boljo čez cel dan enako? Mene recimo dopoldne bolijo ful, potem popoldne nekaj ur skoraj nič, pa potem spet... danes me zjutraj ne bolijo, bomo videli kaj bo potem... a je to normalno???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 11:05:23   
Anonimen
Hejla, zanekrat bom anonimna, PDP naj bi bil okoli 7.8., točno nam bo ginekolog povedal. Sva zelo vesela. To je moja 4. nosečnost, žal prve tri vse z žalostnim koncem, ss, dva prezgodnja poroda...tokrat pa upam, da bo in vem, da bo user posted image

Kako se ve počutite?
Ste se že naročili na PP? Jst bom v ponedeljek poklicala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 11:06:35   
Anonimen
Pozabila, da bom podpisana pod: anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 13:00:40   
meandmini
Tudi mi bomo avgusta dobili user posted image user posted image Rok naj bi bil 7.8., ampak bom počakala, da vidim kaj bo povedala G. Upam, da bo vse ok...user posted image

Imate že kaj znakcev? Slabosti?
Jaz imam zaenkrat samo občutljive (.)(.), pa spodaj me malo špika...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 13:04:58   
Oblačka
Živjo!Še ena user posted image med vami. Rok naj bi bil po izračunih 2.8. točnega bodo pa na pregledu povedal na katerega se moram še naročit. Bo pa to najin drugi otroček, zdaj nama dneve krajša navihana dvoletnicauser posted image .
Počutje zaenkat čisto ok in upam, da tako ostane naprej.
Anomimna to je čist normalno, mene tudi ne bolijo prsi vedno enako, sicer ne opažam razlik v dnevu ampak so me tik predn naj bi dobila menstruacijo res fejst bolele zdj so pa le mal boleče tako, da brez skrbiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 19:34:53   
Tapelina
Ooo nas je pa že veliko:-)
to je pa res nepopisno veselje,ko zagledaš kako po par minutkat nastane
se drugo črtico :-) moj se kr smeji ves čas, tko da hormon sreče je na višku pri obema:-);-)
Počutje pa zaenkrat super, malo hitreje utrujena in v križu malo bolečin.
Upam da se slabostim izognem. Ktera kaj ve za ksno preventivo proti slabostim?
Sicer pa poskusam cim bolj tako funkcionirat kot sem pred zanositvijo,tudi s hrano
nič kaj ne eksperimentiram,kr sem se že prej dost uravnoteženo prehranjevala ;-)

Aja,bo pa to moj prvi user posted image

Kako dolgo ste se pa kaj trudili,da je zdaj user posted image user posted image ?

(odgovor članu Oblačka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 20:06:50   
meandmini
jaz tudi ne mislim kaj dosti komplicirat s hrano.

mi2 sva nekaj mesecev (od spomladi recimo) "ne pazila", ampak sva rekla ko bo bo in nisva neki ful planirala...

ste se naročile že na preglede?

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2014
30.11.2013 23:10:49   
Tapelina
Ja pri nama tudi tako,da sva rekla ko bo,bo,in je presenetil plusek presenetil po
4mescih.
Jaz se se nisem imela priložnosti prijavit,kr sm v petek popoldan preverla situacijo;-) v
ponedeljek bom. To bo vrjetno januarja datum pregleda. Al v kterem tednu približno narocajo?

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke 2014
1.12.2013 8:42:29   
Anonimen
Tapelina, pri prvih dveh sem zanosila takoj (in še 1x vmes, kar se ni dobro končalo). Tokrat pa je trajalo trajalo točno eno leto. Imam 36 let, verjetno se tudi to malo pozna.

(odgovor članu Tapelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke 2014
1.12.2013 10:09:41   
snežinka26
Oooo kako lepo, res nas je že kar nekaj user posted image
Midva sva se prvič trudila leto in pol, tako, da sedaj drugič sva rekla ko bo bo in je ratalo kar v drugo, surprise...tako, da smo tudi zelooo veseli.
Sem se pa naročila na pregled in ga imam 19.12., čez tri tedne. Tapelina naša ginekologinja naroča v osmem tednu, ko se že vidi srček...po tem pregledu se pa pri nas naročiš tudi na nuhalno, ki je med 11-14 tednom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?