|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2014
7.12.2013 20:20:13   
mala jagodka
Hejla,
Meandmini, super seznamček, ful je lep. user posted image Če bo katera kaj popravljala, moja starost bo čez par dni 28 let user posted image

Za fb pa sem tudi jst za, mislim, da bi bolj sproščeno.

Jst sm se zmenila z ginekolog da imam v petek že pregled, zaradi prejšnjih nesrečnih dogodkov, tako da komaj čakam že user posted image
Mene tud daje utrujenost, sploh popoldne po kosilu kar zaspim. Zvečer me občasno v križu špika. Drugače sem zaposlena, ampak na bolniški sedaj.
Sem pa danes si kupila ta nosečnisški čaj tekane in bomo pol vidli če je za kaj po okusu user posted image
Glede hrane pa je pri meni tako, prvo pojem neki koslega, umes sladko, pol slano, tolk mešam okuse, da je groza user posted image
Jst sm povedala moji mami za nosečnost, moj itak je zvedu takoj user posted image za ostale pa bova čimdlje probala skrivat, čeprav bodo takoj posumli user posted image

Aspera čestitke, bravo user posted image



_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Avgustovke 2014
7.12.2013 21:14:25   
meredith
Ok, super...če želite lahko jaz ustvarim skupino, lahko pa tud katera druga.

Lahko nardim avgustovke 2014 in tista ki želi biti v fb skupini, naj mi piše na zs in jo dodam.

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Avgustovke 2014
7.12.2013 21:17:02   
mala jagodka
Pisala zs, upam, da si dobila?

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu meredith)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Avgustovke 2014
7.12.2013 22:01:56   
Pupika123
Čer
ja naslednjin teden bi naj dobila user posted image v petek 13 user posted image pa upam da je nebo user posted image user posted image
tudi mene občasno zbada v križu user posted image pa pa prsi me občasno rahlo bolijo....ne vem če bi že to alhko blo....mogoče je premočna želja in si že vse domišljam user posted image user posted image
Najraje bi nardila CB digital test ker sem čisto neučakanauser posted image
Aspera čestitkke user posted image user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 9:06:12   
snežinka26
Čestitke vsem novim user posted image .
Meandmini res super seznamček...tudi jaz zvečer padem dol, greva s tamalim spat, zaspim že pred njimuser posted image ...Drugače pa po starem, komaj čakam, pregled :)
Me pa nekaj zanima, če ima slučajno katera informacijo...ali je drugič tudi potrebno hoditi v materinsko šolo? mislim predvsem zaradi partnerja, ker pri nas, če partner nima v materinski pečat, da je bil tam ne sme biti zraven pri porodu...ja tako je bilo prvič.

(odgovor članu Pupika123)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 9:23:20   
Pupika123
Mislim da v mb materinska šola velja kar nekaj let ampak ne vem točno kolko ali 4 ali več...

(odgovor članu snežinka26)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 9:55:23   
aspera
Hvala vsem za čestitke in čestitke tudi vsaki od vas user posted image .

Jaz imam jutri še krvni test v LJ (čeprav sem nedvomno user posted image ), potem pa upam, da mi dajo še pred prazniki datum za UZ, da izvem če bo eden ali bosta dvojčka. Tako, da bom s fb-jem še malo počakala, ker možno, da bom morala med julijke user posted image .

(odgovor članu Pupika123)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 14:53:48   
meandmini
jst bom s FB-jem počakala do prvega pregleda.

a ve ful komplicirate glede hrane? pršut, salame pa te stvari mislim...kar se toxe tiče... ne jeste popolnoma nič?

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 15:51:48   
Tapelina
Ojla,ravno iz sprehoda po luštnem sončku:-)
Jaz se kar poskušam stran držat od suhomesnatih izdelkov ja. Jih imam sicer rada,vendar glede na to da niso nič kaj bogati s kšnimi vitaminčki,minerali ki bi mi zdjle koristili :-P ,se jim bom kar odpovedala za nekaj časa. Al pa če me bo pršu že premamil, ga bom pa uporabila za kšn piščančji žur-v pečici pečeno ali pa kaj takega,da se vsaj malo termično obdela.


Aja,tud,. Jaz bi s fb še malo počala,da dobim prvo slikico;-)

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 21:52:26   
lana83
Pozdravljene!
Evo še eno na novo nosečko :) PDP 1.8.2014, druga nosečnost naju je kar malo prehitela, saj imamo doma 7 mesecev staro punčko user posted image Ampak po prvem šoku, vesela, res ker v prvo je kar trajalo da je ratalo, zdaj pa suprise user posted image

Ena je spraševala za s.p.- sama imam s.p in sem seveda sedaj na porodniški. Pri s.p. si lahko na bolniški, ki jo dobis po 30 dneh (delovnih), prej si v svoje breme, prav tako ti pripada porodniška, ki je v sorazmerju z prispevki, ki si jih plačuješ 12 mesecev pred oddajo papirjev na CSD :)

Zanenkra nimam nobenih znakov, mogoče edino špikanje v predelu desnega jačnika, to je pa to :)) Se mi zdi, da še nisem pozabila 1. nosečnosti in mi je zato vse znano user posted image

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Avgustovke 2014
8.12.2013 23:28:24   
lolipop2011
Živjo!!!
Najprej čestitke vsem nosečkam user posted image

Še ena se vam pridružuje... V petek smo uzrli user posted image .. sicer zelooo rahlo črtico, ampak danes je bila že precej vidna user posted image user posted image user posted image PDP naj bi bil nekje okrog 20. avgusta, mogoče malo prej user posted image

Imamo doma že eno navihano dvoletnico. SEm malo prebirala poste pa ste spraševale o sladkorni bolezni..V prvi nosečnosti sem ji podlegla. Bilo je zelo stresno, ker moje meritve so bile ok, samo ena je bila povišana, od takrat dalje me pa niso več spustili iz rok in diabetologinja me je celo nosečnost strašila user posted image , jaz pa sem se držala diete ko nora user posted image
Ne vem, al sem prav prebrala, da je ena od vas napisala, da dajo glukozo pit že na prvem pregledu??? Oooo upam, da ne, jst bom bruhala user posted image

Supeeer, kakooo sem vesela za vse nas. Smo pred vrati nečesa najlepšega v življenju! Upam, da se nam jih veliko pridruži tega čarobnega decembra user posted image user posted image

Mene tudi prsi ne bolijo enako čez dan..v prvi user posted image so me veliko bolj. Bolijo, ponehajo, spet malo bolijo...

Lepo bodite srečke nosečke!!!! user posted image

(odgovor članu lana83)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 7:25:51   
gospayamahica
IZVIRNO SPOROČILO: meandmini

user posted image

PDP, NICK, STAROST, št. user posted image , KRAJ, SPOL

1.8.
Meggy99, 1.user posted image
Snežinka26, 2. user posted image

2.8.
Oblačka, 2.. user posted image

6.8.
Tapelina, 24 let, 1.user posted image

7.8.
meandmini, 27 let, 1.user posted image
jagodaaa, 2.user posted image
Mala jagodka, 4.user posted image

10.8.
yingyang

11.8.
gospayamahica,33 let, 2.user posted image


PREGLEDI
19.12. Snežinka26
20.12. yingyang
20.12. gospayamahica
24.12. Oblačka
24.12. meandmini
7.1. Mala jagodka
8.1. Meggy99
8.1. Tapelina



(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 8:32:02   
nevemimena
Tudi jaz se vam pridružujem.
V petek sem dobila nek preblisk, da že dolgo nisem imela user posted image zato sem šla kupit test in sicer FS. Naredila sem oba in oba sta že po nekaj sekundah pokazala krepki user posted image . Oba s partnerjem sva bila najprej zelo vesela, kmalu pa naju je tudi zaskrbelo. Smo namreč v slabi finančni situaciji. Trenutno živiva pri starših, ker obnavljava staro hišo v katero se mislimo preseliti. Tudi obnova se je sedaj malo ustavila zaradi stiske. Imava že 2 leti starega sina in nekako sva planirala najprej uredit štalco preden bo še druga kravca. Nisva se še dokončno odločila ali obdržati ali ne, ampak mislim da nimam srca vzeti življenja otročku ki raste v meni. Le par dni vem za njega pa je moja ljubezen do njega že prevelika. Upam, da razumete v kako težki situacije sem in da mi jo boste s kakšno prijazno besedo malo olajšale.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 8:49:16   
meredith
Skupina Fb obstaja in ko boste pripravljene, vas dodam in se že veselim naših debat

(odgovor članu nevemimena)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 8:56:48   
Tapelina
Dober dan tudi vam;-) čestittke vsem na novo pridruženim;-)
Gospayamahica prosim posodobi zadnji seznam,ne prvega, saj sem ga jaz zase vmes že posodobila. Da bodo podatki šli naprej,sicer bomo ves čas na začetku.ok?;-)

Nimaimena, na tem forumu se vse neskončno veselimo svojih bambinotov,tako da mislim da imajo punce podobne misli kot jaz,da ceni to da ti je dana moznost nekomu dati življenje, postati še enkrat mamica in uzivati v ljubezni,ki jo cutiš do male pikice ze zdaj. Vse se bo uredilo, le drzita skupaj s partnerjem in tudi za boljse finance bo prisel cas.
Srečno in veliko poguma ti zelim;-)

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 9:02:10   
Tapelina
Nevemimena oprosti v prejsnji objavi sem se zmotila pri tvojem vzdevku.

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 9:09:07   
nevemimena
Saj sem tudi jaz neizmerno vesela. Prav tako tudi partner. Bomo stisnili moči skupaj in se veselili nove pikice.
Po mojem izračunu imam PDP 3.8.2014. Na prvi pregled pa sem naročena 3.1. Počutim se zaenkrat še normalno.
Opažam pa da mi ni do določene hrane, česar pri prvi nosečnosti ni bilo.

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 9:39:44   
Oblačka
Čestitke vsem novim nosečkamuser posted image

Moje mnenje nevemimena je takšno, da se bo vse uredilo zato kar pogumno naprej. Če bi hotu čist na vse gledat, da je služba, da je štalca pa, da je vse popolno ne vem kdaj bi bil potem čas za otroke.
Meni je pa ta nosečnost popolno nasprotje od prve, muči me utrujenost najraje bi stoje spala, zjutraj se zbudim čist ubita in cel dan mi je slabo, bruhala sicer še nisem veliko pa ne manjka. Ampak bomo zdržal,za naše pikice se splača potrpet:).
Jaz se tudi kar pazim pri hrani, ne pretiravam ampak teh suhomesnatih izdelkov ne jem jih pa tud prej nisem veliko tako, da mi tudi zdaj ne manjkajo.

Mene tud neki zanima, koliko kaj dvigujete sploh tiste, ki imate že doma otročke? Najina punči je kar orng babnca in 16 kg ni tako lahko dvignit. Sej tolk že razume, da jo za brezveze ne dvigujem, so pa situacije, ko ne gre drugače in jo moram dvignit in nest.

(odgovor članu nevemimena)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 10:30:53   
mala jagodka
Hejla,

dobrodošle vse nove nosečke user posted image



_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Oblačka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 10:43:56   
gospayamahica
Oblačka, to glede dvigovanja sem tudi jaz želela vprašati. Saj ne dvigujem nekaj težkega, a našega 2letnika pač moram. Še posebej zjutraj, ko šibamo v vrtec, ga nesem dol po stopnicah (50 stopnic), pa gor, ko gremo domov. Rad se prenaša tudi po stanovanju, ampak mu nenehno ponavljam, da ima mamica babija v buščiju in ga ne morem nositi, ker bo baba ven padla. Ne razume še sicer, ampak ga moram navaditi. Saj zdaj še gre, kaj pa ko bo trebuh večji? Pa niti lahek ni s temi svojimi 14kg.

Mamice, kaj mislite, se bo trebušček v drugi nosečnosti prej pokazal?

Tapelina, razumem! Bom popravila, upam, da tapravega.

Pa še eno vprašanje. Ali vas je kaj strah, ko greste na wc, da bi zagledale kri na papirju? Mene zelo!!! Tudi, ko začutim kaj toplega tam spodaj, takoj letim na wc preverjat, če ni kri user posted image Kako se ve spopadate s tem strahom???

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 10:45:12   
gospayamahica
Če bo katera popravljala seznam, naj prosim pri mojih podatkih vpiše leta (33), saj več ne najdem ažuren seznam user posted image

< Sporočilo je popravil gospayamahica -- 9.12.2013 10:46:57 >

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 11:04:13   
Tapelina
Na 4.strani je pri moji objavi zadnjič posodobljen. Potem je že tvoj;-)

Mene je tudi strah krvi ko grem na wc,ja. In ksni hormoni sreče se sprostijo,ko je vse ok,nda?;-)

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 11:13:19   
mala jagodka
Glede dvigovanja vam ne bi znala povedat....

Meni se je nosečnost v zadnje poznala že okoli 10.tedna, ko sm bla v tretje noseča, sedaj pa tud po moje bo tam okoli user posted image
Mene je zelo strah tud, sko me panika daje, zmeraj glede wc papir če je čist, tako da zgleda da smo vse take. Prav čakam petek, da me mal ginekolog pomiri.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 12:21:29   
gospayamahica
IZVIRNO SPOROČILO: Tapelina



user posted image

PDP, NICK, STAROST, št. user posted image , KRAJ, SPOL

1.8.
Meggy99, 1.user posted image
Snežinka26, 2. user posted image

2.8.
Oblačka, 2.. user posted image

6.8.
Tapelina, 24 let, 1.user posted image , Krško, user posted image

7.8.
meandmini, 27 let, 1.user posted image
jagodaaa, 2.user posted image
Mala jagodka, 4.user posted image

10.8.
yingyang

11.8.
gospayamahica, 33. let, 2.user posted image


PREGLEDI
19.12. Snežinka26
20.12. yingyang
20.12. gospayamahica
24.12. Oblačka
24.12. meandmini
7.1. Mala jagodka

8.1. Meggy99
8.1. Tapelina



(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Avgustovke 2014
9.12.2013 12:24:03   
gospayamahica
Evo, uredila zadnji seznam tako, da pripisala svojo starost.

Res je kako si olajšan in srečen, ko vidiš, da je vse ok! Je pa res, da je mogoče ta strah prisoten, ker sem imela že en SS, pa tudi v 1. nosečnosti sem krvavela v 7.tednu.
Naj sam čimprej pride prvi pregled in mi gini pove, da je vse ok, pa bom malo lažje verjetno zadihala.


IZVIRNO SPOROČILO: Tapelina

Na 4.strani je pri moji objavi zadnjič posodobljen. Potem je že tvoj;-)

Mene je tudi strah krvi ko grem na wc,ja. In ksni hormoni sreče se sprostijo,ko je vse ok,nda?;-)


(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?