|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 10:11:41   
Oblačka
Gospayamahica, vse bo v redu stiskam pesti zate. Bi se pa tudi jaz šla pokazat boš vsaj pomirjena. V prvo sem tud sama krvavela, isto tak rjav izcedek z nitkami pa je bilo vse ok.
O super mala jagodka že kar jutri, srečnouser posted image . Moje počutje kot vsak dan, slabost in utrujena sem tok, da ne pomnim kdaj bi bila tako zadetauser posted image

Punce kakšno je pa vaše mnenje o kapanju v bazenih med nosečnostjo? Ste se ve/boste kopale?

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 15:07:53   
zari
Ojla sonosečke!!!user posted image

No jaz sem danes bila na krvnem in je zaenkrat vse ureduuser posted image , UZ imam 27.12 da vidimo pikico in poslušamouser posted image in seveda upanje da bo potekalo vse OK.

Imam pa enega IVF-ovega škrata doma in je tudiuser posted image user posted image in štiriuser posted image .

mala jagodka jutri boš pa ti opazovala vajino pikico in poslušalauser posted image user posted image , kak luštnouser posted image .

(odgovor članu Oblačka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 17:50:03   
tatjana91
Pozdravljene ;)

Upam, da sem še ena srečka user posted image . Danes sem delala test (4 dan po izostanku m) in sta biliuser posted image :) sem zelo zelo vesela, uspelo nama je v četrtem poskusu hh. Me pa zanima, če bi bilo potrebno test še ponoviti s kakšnim drugim testom glede na to, da je bila na baby ckeck mini druga črtica bolj slabo vidna? Sem mislila, da bi v nedeljo še enkrat naredila test da bo 100% :) Potem pa v ponedeljek pokličem gin. Zadnjo menstruacijo sem mela 4.11.2013, torej bo moj PDP okoli 16.8? Upam, da ste vse vredu in da uživate v teh mrzlih dneh. Aja pa še tole, občasno imam bolečine samo v levem jajčniku, v desnem skoraj nič, mogoče vsak drug dan. Je to ok? Malo sem v skrbeh glede na to, da bo to moja prva nosečnost zato mi ne zamerite kakšno neumestno vprašanje user posted image . Pa lepo nosečnost vsemuser posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 18:34:17   
chanel12
Živijo srečke nosecke!
Evo, da se še jaz potapkam tukaj :-) tudi nama je koncno uspelo ugledati lepi +! PDP je 13.8.2014 , za enkrat pa se nimam hudih slabosti, pravzaprav mi hrana se preveč tekne :-S...me pa vsak dan malo spika v na desni strani trebuha, in pa trebuh mam grozno napet...Prvi UZ imam 17.12. in upam, da bo vse OK! Vsem sreckam želim čudovito nosečnost in čim manj nosečniških tegob! ♡

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 18:43:32   
lolipop2011
tatjana91, dobrodošlaaa user posted image Zanimivo, moja zadnja M je tudi bila 4.11., prvi test tudi rahla druga črtica user posted image . Naredila sem jih po tem še nekaj, ker mi ni dalo miru pa je bila vsaka nadaljna malo močnejša, a še vedno vse skupaj bledo. Tako, da zaključek mojega moža je bil, da je recesija in da šparajo z barvo, hihihihuser posted image , ker pri prejšnji nosečnosti so bile črtice pri teh tednih veliko močnejše, hahaha. Skratka, Clearblue mi je pa pokazal močan plus, zato ti priporočam, da narediš tega, ker je najbolj zanesljiv... Imajo pa tudi digitalnega, ki ti prikaže še koliko tednov si noseča. Glede na to, da so tvoji cikli daljši od 28 dni, tako kot moji, mislim, da računaš pdp z datumom 14 dni pred menstruacijo. Tako nekako sem si jaz pri prvi zračunala. Špikanje v jajčnikih je normalno!

Sem se pa spraševala, v čem je poanta, da tile lističi, ki naj bi zaznali manj hormona, pokažejo takeee bledee črtice, medtemko CB pa z istim urinom ogromen plus. Ve katera, zakaj? Mogoče res šparajo z barvo, hahahha user posted image

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 20:05:34   
tatjana91
Haha lolipop2011 zdaj sem se pa prav nasmejala user posted image . Morda pa res šparajo z barvo. Je pa tudi meni bilo čudno, da je taka bleda črtica glede na to, da naj bi res ta test zaznal že majhno količino nosečniškega hormona. Ja jaz imam cikluse na 35 dni in še nisem točno računala PDB ker še zdaj ne morem verjet da sem user posted image ...imava pa res čisto podobno situacijo glede datumov user posted image .me pa veseli, da nas je kar nekaj avgustovk, kolikor vidim. Chanel12 držim pesti, da bo vse ok, sporoči kako je bilo. Jaz bom res še v nedeljo poskusila zdigitalnim testom pa potem poročam. Hvla lolipop2011 za tolažbo glede špikanja, strah me je bilo samo zaradi tega ker se mi krči in bolečina locira samo na predel levega jajčnika user posted image in resnično upam, da ni kaj narobe. Sicer pa kot pravijo, manj razmišljaš o tem kaj bi bilo lahko, bolje je :) Imam pa od znakov boleče prsi, predvsem ob dotiku, rahle vrtoglavice,zbadanje v jajčniku in ja lačnaaaaaaa sem že takoj ko se zbudim:) Slabosti pa še ne in upam, da tako tudi ostane. Pa lep večer vsem user posted image še naprej.

(odgovor članu lolipop2011)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 20:41:58   
pluseki
Pozdravljene avgustovke 2014!

Tudi jaz se vam pridružujem, saj sem tudi jaz dočakala prvič dolgo pričakovani user posted image user posted image !!

PDP sem si izračunala da bo nekje 10. ali 11.8.

Drugi teden imam prvi pregled in bomo videli kako bo. Upam, da bo vse vredu. user posted image

Kako se pa ve kaj počutite?

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 21:00:31   
zari
Dobrodošle nove sonosečke, čeprav sem jaz tud med tanovimi.user posted image

tatjana91 jaz bi tudi na tvojem mestu dela test z CB, ker pri tem ni nekih rahlih črtic, pa itak da si srečkauser posted image
pa še shraniš si ga lahko za spominuser posted image .

chanel12 in pluseki vidve pa bosta drugi teden občudovali pikiciuser posted image user posted image user posted image .

Kako ste pa ostale user posted image user posted image ?

(odgovor članu pluseki)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 21:15:26   
tatjana91
zari hvala za idejo user posted image . Dobrodošla med nami še z moje strani user posted image . Držim pesti za 27.12. da bo vse ok user posted image . Jaz pa v pondelk pokličem ginekologinjo, da dobim datum. Bom verjetno šele januarja prišla na vrsto. Ve katera kako si lahko zračunam v katerem tednu sem? user posted image . pluseki user posted image tudi tebi. A je imela katera že sedaj kak bel izcedek (ne beli tok), ki je rahlo srbel? Predvidevam, da so spet glivice na delu pa nevem ali lahko uporabim canesten vaginalno kremo, da ne bi ravno vaginalete že zdaj noter vstavljala?

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 21:35:02   
gomerka
Pozdravljene srečke nosečke, vsem ki ste ugledale plusek čestitam, za ostale ki pa še čakate pa držim pesti ;) Danes sva tudi midva s partnerjem zagledala težko pričakovani plusek user posted image posebnih znakov nosečniških nimam.....sem pa zeloooo napihjena user posted image , zgledam kot v 4 mesecu :S upam da bo ta napihjenost izginila in potem prišel tisti lepi, težko pričakovani nosečniški trebušček user posted image jutri grem do zdravnika, in nato po datum k ginekologu....upam da bom še letos dočakala pregled ;))) Vsem želim najlepše in da bi skupaj s pogovori se prebijale skozi najlepše obdobje življenja ;) p.s. vesela sem za forum,da lahko malo se izpovem da ne bom preveč sitnarla partnerju ;) hihi

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Avgustovke 2014
12.12.2013 21:36:50   
zari
tatjana91 hvalauser posted image .

Canesten mazilo pa lahko kamot uporabljaš, ja takšne zadeve so v nosečnosti kar pogoste, hormonske zadeve in podobnouser posted image .

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 8:32:54   
tatjana91
Hvala za odgovor zari.

Sicer pa kako se kaj počutite danes srečke user posted image ? Jaz sem zelo slabo spala, najprej so me zbudile neke bolečne v spodnjem delu, ampak čist normalne, pol pa celo noč nekako nisem mogla najti pravega položaja za moje boleče prsi user posted image ...Še nikoli v življenju nisem tako zgodaj vstajala kot te dni user posted image . A pričakujete vse prve user posted image ?

Lep dan še naprej

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 9:20:39   
gospayamahica
Punce, jaz vas nažalost zapuščam. Moja sreča se je končala tukaj v 6. tednu user posted image user posted image user posted image

Sem bila včeraj pri ginekologu zaradi tega izcedka in na ultrazvoku ni videl plodu, le gestacijski obroček. Ko smo tam naredili test, je bil negativen. Zvečer sem pa začela krvaveti.

Želim vam vsem skupaj lepo nosečnost in srečne konce!

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 9:53:33   
zari
NE NOuser posted image user posted image user posted image
Zelo mi je žal, da si morala čez to izskušnjo, ne bom pisala da vem kako se počutiš, je pa zelo grozno, vem.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gospayamahica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 10:11:18   
mala jagodka
Gospayamahica, žal mi je, močan objem user posted image user posted image user posted image

Dobrodošle vse nove.

Jst sm imela danes pregled in našemu malemu fižolčku bije srček, zaenkrat vse v redu, strog počitek..ful sva vesela in tokrat gremo čim dlje. user posted image user posted image


_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 10:42:11   
tatjana91
goapayamahica zelo mi je žal :( Pa kar pogumno naprej, ne obupaj. user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 11:10:02   
aspera
gospayamahica, žal mi je, da se je tako končalo user posted image . Objemčki user posted image user posted image user posted image .
Tudi jaz sem pred nekaj leti zanosila (spontano, z bivšim partnerjem) in mi je šlo naprej nekje v 6.tednu, tako da vem kako se počutiš user posted image .

Jaz sem pa danes klicala v LJ, če bi lahko prišla na vrsto za UZ že kaj prej kot šele januarja (kot so mi dali najprej datum) in so mi dali nov datum in sicer 20.12. user posted image . Tako mi ne bo treba še cele 3 tedne čakat, da izvem, če sta user posted image user posted image .

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 11:31:56   
Marker
Pozdravljene,

nopa se vam lahko še jaz pridružim pri čakanju. Pravkar sem zagledala + na CB. Jupi! Prvič je trajalo dve leti, sedaj pa je uspelo v prvem mesecu. Kot sem napisala že v temi ne pričakujemo.... sploh ne morem dojet, da je to možno.

Skratka, vsem želim čarobnih 9 mesecev, oz. kolikor jih je še ostalo :)

Po teh internetnih izračunih naj bi imela rok 23.8.2014. Pregled pa - sem klicala LEonišče pa seveda nikogar ne dobim, tako da sem kar mail poslala. Itak bo osem tednov šele drug polovica januarja, tako da je še čas.

LP

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 11:33:41   
Tapelina
Gospayamahica,tudi jaz ti pošiljam objemčekuser posted image
Žal mi je da moraš čez to. Cim več moči,pozitivnih misli in dobre volje ter zdravja ti želim,da se kmalu pridružlš nosečkam nazaj.
Srečno!:-)

Kako pa ste ostale kaj?
Meni so se pojavile že celodnevne rahle slabosti,predvsem pa sem neskončno utrujena. Prav ne morem se naspat,da bi blo res dovolj:-P moj dragi se mi kar smeji,da bi samo spala,spala,spala.kot dojenčica sem,mi pravi:-P
Pa določene hrane videt ne smem,intenzivni vonji v kuhinji mi pa sploh ne odgovarjajo.
Vidim da že pridno hodite na prve preglede,in občudujete svoje fižolčke in fižolčiceuser posted image
Kolko pa je zarodek kaj velik? Se ze vidi na uz,al samo gv?

Seveda pa pozdravljam vse na novo pridruženeuser posted image
Čestitkeuser posted image

(odgovor članu tatjana91)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 11:38:23   
Marker
Gospayamahica user posted image user posted image user posted image tudi z moje strani.
Punce oz. mamice :) ali pogovori tečejo bolj tukaj ali na fb?

Lep dan vsem

(odgovor članu Tapelina)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 13:23:19   
gomerka
Gospayamahica
Gospayamahica
user posted image user posted image user posted image
Srečne tiste katere ste že imele oz. boste imele v kratkem pregled... jaz izvem datum šele naslednji teden, ampak so mi povedali že danes da bo pregled šele v januarju :( uff.....se bom še načakala.....
Hmmm....Zanima me, ali imate občutek napihjenosti? pa kot nekake blažje krče oz. špikanje v spodnjem delu trebuha??? je to v redu??? Malček me skrbi, pa še prvič sem noseča... Punce lep dan vam želim

(odgovor članu Marker)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 13:56:49   
mala jagodka
Za fb ne vem, nikomur ne morem poslati zs, da mi me dali tja...user posted image
Na uz se je pri meni videlo vse, ampak je vse tako majhno, naš fižolček meri slab centimeter, ampak dovolj velik, da mu srček bije....prav lepo videt user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 14:06:04   
Marker
Evo jst mam UZ 13.1.
Napihnjenost, špikanje, popolnoma normalno. Pri meni je blo tako v prvo, zdaj pa spet.
FB - tudi jaz nevem na koga naj se obrnem...

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 14:18:22   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: mala jagodka

Za fb ne vem, nikomur ne morem poslati zs, da mi me dali tja...user posted image
Na uz se je pri meni videlo vse, ampak je vse tako majhno, naš fižolček meri slab centimeter, ampak dovolj velik, da mu srček bije....prav lepo videt user posted image


V katerem tednu si ti sedaj, mala jagodka? Kdaj imaš pa rok? Se opravičujem, ne sledim, ker nas je toliko user posted image .

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Avgustovke 2014
13.12.2013 14:38:41   
gomerka
a je skupina na fb??? jaz bi se tudi pridružila

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?