|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke 2018
28.11.2017 20:36:35   
Anonimen
Je že tu kakšna nosečka, ki ima rok avgusta? user posted image user posted image
Jaz sem čisto navdušena, komaj čakam, da se katera javi za čvek user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2018
28.11.2017 21:20:15   
tajs
Oj, po vsej verjetnosti bo avgustovcek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2018
29.11.2017 8:43:31   
Anonimen
Hej!
Naj se še sama javim . . . čisto rahla črtica se je pokazala, M zamuja 3 dni in imam rjavkast izcedek (čisto malo - viden na papirju). Upam, da ne bo šlo naprej in da se bo mala pikica obdržala. user posted image Drugače pa nobenih posebnih znakov - še. :)

In kakšno počutje pri vas?

Naj nas bo čim več in naj bo čim bolj mirno za vse. :)

(odgovor članu tajs)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2018
29.11.2017 9:23:01   
kaaajch
Jaz sem naredila test včeraj, ko je M zamujala 4 dni in je bila črtica kar močna, se jo bi videlo z aviona user posted image
Držim pesti, da bo vse ok user posted image

Meni je občasno rahlo slabo, 2x sem do zdej bruhala (preden sem delala test), drugače pa vse ok. Edino utrujena sem stalno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2018
29.11.2017 21:48:46   
Anonimen
Zivjo punce
Meni zamuja 3 dni...sem naredila test 1. dan zamude, pa je bil negativen...ne vem, kaj naj sj mislim...sicer je menstruacija ponavadi tocna.

user posted image

(odgovor članu kaaajch)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2018
30.11.2017 13:54:13   
Anonimen
A se je katera že naročila na pregled? In kdaj so vam kaj dali datume? Jst mam šele 29.12. - takrat naj bi bila mnda 9. teden. Dolga še bo do tja. :)

Aja jutri delam ponovni test (sem tista anonimna, k je bila na testu rahla črtica, pa rahli rjavi izcedki), da vidimo, če bo črtica kaj močnejša. :)


Do pregleda bom še anonimna in se bom označevala s tem podpisom user posted image


Lp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2018
1.12.2017 9:03:49   
Anonimen
Punceeee, kje ste? Ni nobene za čvek?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2018
1.12.2017 10:14:33   
kaaajch
Jaz imam pregled 22.12 😊 bo takrat ravno 8 tednov ☺ kako se pa kaj pocutite? Meni je vedno bolj slabo 😢

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2018
1.12.2017 13:51:24   
Anonimen
Tudi jaz sem danes zagledala rahlo drugo črtico.:) Menstruacije imam sicer na Ca 31-32 dni, se mi je zmešal ciklus po odstranitvi pregrade... Za seboj imam tri splave, zato sem tokrat med vami še anonimna. Sem pa prepričana, da bo tokrat vse tako, kot je treba! :)

(odgovor članu kaaajch)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2018
2.12.2017 19:19:23   
Anonimen
Evo še ena...
Rok naj bi bil v zacetku avgusta.. razen napihnjenosti in večjih dojk je zaenkrat vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2018
3.12.2017 13:27:33   
Anonimen
Pozdravljene! Tudi jst v petek delala test in so bile dve črtice! Danes imam pa bolečine kot pred menstruacijo in me je strah, da ni kaj narobe. Se tolažim, da je samo raztezanje maternice. Je pa moja 4 nosečnost. Je možno, da je jakost raztezanja večja po treh porodih? Če bo vse ok je pdp 10.8., se pa nisem še naročila na pregled.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2018
3.12.2017 13:47:36   
Anonimen
Ker nas je več še anonimnih, predlagam da tačas vsaka h svojemu postu doda nek znak, da se ve katera je katera :)
Sama bom na začetku posta dodajala tole 😻.
Torej po treh splavih, nato odstranjeni pregradi in pol letnemu trudu za +, je tokrat test pozitiven :) tudi sama naj bi imela rok nekje 10.8. danes imam tudi sama krče, ampak verjetno gre za raztezanje maternice. Zdi se mi še precej zgodaj (se ne spomnim kako je bilo v prejšnjih nosečnostih), me pa zanima, koliko vas ima podobne znake? Ravno toliko, da se malo potolažim. Aja v petek je bila druga črtica še zelo rahla, komaj vidna, danes sem test ponovila, je bolj vidna ampak še vedno ne toliko kot 'testna' druga črtica.. se pa bolje vidi:) dejstvo je, da je zame vsaka nova nosečnost nova borba same s seboj. Vem da bo to spet ena živčna vojna, ampak vem da bom uspela :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2018
3.12.2017 14:04:54   
Jetkarmak00
jooj ste pa hitre user posted image user posted image eni še čakamo, komaj na sredini ciklusa.. user posted image
vam je vsem v prvo uspelo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2018
3.12.2017 14:30:43   
t_anja
user posted image


< Sporočilo je popravil t_anja -- 3.12.2017 14:33:18 >


_____________________________

22.3.2010 - na svet se je odločila pokukat najina Ana

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2018
4.12.2017 9:42:23   
Anonimen
Midva sva začela načrtovati v marcu, po tem ko so mi odstranili pregrado. Mela sva pred in po tem en kup preiskav (zaradi neuspelih nosečnosti), sem pa sedaj jemala tudi zdravila za ovulacijo in pa utrogestan, da se lažje ugnezdi in da pomaga pri tem, da se plod obdrži :) v bistvu je uspelo v Ca pol leta (prejšnje nosečnosti pa so res uspele v prvo, ampak žal neuspešno).
Imam pa v sredo pregled v Leonišču (klinika za neplodnost oziroma nosečniške težave) in upam da se bo že kaj uspelo videti. Po tem pregledu pa se naročim h svoji G :)
Lp 😻

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2018
4.12.2017 14:53:46   
Anonimen
Hej.

Evo moji rjavi izcedki so se zaključili in srčno upam, da nam uspe srečno prilesti do 6.8. 2018 ko naj bi imela rok.


Tole je sicer moja 5. nosečnost. Doma imam 2 sončka, prej sem imela pa 2 SS.
Tako da vsem pošiljam user posted image za srečo.

Lp.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovke 2018
4.12.2017 16:33:10   
kaaajch
Juhej user posted image

Upam, da bo pri vseh vse kakor mora bit user posted image Jaz imam že tole leto eno zelo slabo in grdo izkušnjo, jo bom delila ob kateri drugi priložnosti user posted image zdej se moramo veselit user posted image ta nosečnost nas je malo presenetila...ampak zelo zelo zelo v pozitivnem smislu, smo je nenormalno veseli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2018
5.12.2017 14:31:33   
pikpiki
Hei :) evo očitno bomo tudi mi dobili avgusta bratca/sestrico. Črtica je dokaj močna, menstr.zamuja 5dni. na pregled se bom naročila naslednji teden, ko bom še 1x naredila test. Znakov pa razen utrujenosti, ni. Ratalo je pa v prvo, oziroma še preden sva dobro začela delati na drugem dojenčku. doma pa imava že navihanega 9mesečnega dojenčka :)


(odgovor članu kaaajch)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2018
5.12.2017 21:26:16   
Pikapolonica1234
Hey... tudi jaz se pridruzujem avgustovkam... krvni test je pokazau da bom mamicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikpiki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 7:47:21   
Anonimen
A je kera ze probala test s sodo bikarbono, kjer naj bi pokazalo spol otroka. Če se zapeni kot pivo naj bi bil fantek.če ni reakcije punčka. 2 žlički sode in jutranji urin.

(odgovor članu Pikapolonica1234)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 10:39:25   
vivijolica
Hej punce user posted image
Še ena s pozitivnim testom tukaj... Po mojih izračunih bo tudi verjetno miniavgustovček :)
M mi zamuja 8dni in danes sem klicala G in imam pregled 04.01.2018. Počutim se ok, normalno :) Doma imam že eno malo rožico, ki ima dobri dve leti.
V prvi nosečnosti sem imela na začetku kar nekaj tednov rjav izcedek, potem sem dobila Dabroston in se je uredilo. Mala navihanka se potem ni obrnila in je do poroda ostala v medenični vstavi = z ritko naprej. Pri poskušanju z naravnim porodom se ni izšlo. Na koncu sem imela CR. Ampak sva obe ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 10:40:42   
vivijolica
Ah, mi je kar stisnilo objavo.

Želela sem še napisati, da vam vsem želim en lep Miklavžkov dan, naj vas čimlepše obdari. Nas je že? :P

(odgovor članu vivijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 11:34:09   
vitamincek
živjo punce :-) tudi js sem srecnica, ki ppričakuje avgusta drugo leto in sicer, ce bo vse po sreči imam pdp 13.8.2018 (ful mi je všeč datum, ker smo sicer večinoma zimsko rojeni v naši družini :-P). Drugače pa imam doma ze triletnika. Danes se bom naročila an pregled in upam, da bo še v tem letu. Do sedaj ve samo mož in dve prijateljici, ostalim boma povedala po pregledu. Kdaj imate pa namen povedat v službi? Js bom morala kar kmalu zaradi narave dela

(odgovor članu vivijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 11:54:45   
Anonimen
Hej!

Dobrodošle vse nove v skupinico. Kakšni so trenutno vaši znaki. Jaz sem na momente čist brez vseh znakov,
drugič sem utrujena ali mi je slabo ali pa kakšno špikanje oz. občutek napihnjenosti. Tako da se takrat ko sem brez vseh znakov vprašam, če je vse OK.
Ampak vseeno nekako upam, da je in da bo.

Jaz sem sicer v službi povedala najožjima sodelavkama, ostalim še pa ne - niti v službi niti doma (no moj dragi itak ve :) )

Lp, user posted image

(odgovor članu vitamincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke 2018
6.12.2017 12:26:25   
kaaajch
Meni je slabo, večinoma če jem zelenjavo user posted image navajena pa na polno zelenjavo jest, zdej sva pa skregani, drugače sem direkt na wcju user posted image . Pa utrujenaaa...hodim z mojim štiriletnikom s kurami spat user posted image . Špikanje se je pa nekako nehalo. Jaz sem trenutno študentka na magisteriju user posted image .
Povedala sem pa domačim (pa najboljši prijateljici), čisto zaradi tega, ker obožujem tatarski biftek in bo zdej zdej na mizi in se ga bom morala odreči. Pa rajši prej povem, kot pa da na tak način izvejo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?