|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovske čveke 07 - 10. del
27.5.2008 10:32:49   
*lenc@*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čveke čvekaste, pa ga imamo!!!
Pripadla mi je čast, da otvorim jubilejni 10. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image del.user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa vas naprošam in povabim h klepetu...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 30.5.2008 20:10:31 >


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:33:37   
pajac
helooo bejba.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:38:51   
tikca
Jeeeeejjj user posted image user posted image user posted image   Tam smo pa že na 201 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:39:08   
Jumpy
Evo me!user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:40:01   
zalenka
tud mene. sam lenča zakaj smo pa zdej 08????user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:41:54   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

tud mene. sam lenča zakaj smo pa zdej 08????user posted image


Pa res. user posted image  Sej do takrat, ko se bodo avgustovčki 08 rojevali, bomo me že na 20 delu.

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:42:01   
tikca
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

tud mene. sam lenča zakaj smo pa zdej 08????user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  isto sem se zdele spraševala

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:43:18   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

tud mene. sam lenča zakaj smo pa zdej 08????user posted image


Pa res. user posted image  Sej do takrat, ko se bodo avgustovčki 08 rojevali, bomo me že na 20 delu.


sam pol k bodo pa une na 10. delu pa ne bodo mogle ustvart teme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:44:34   
*lenc@*
user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:44:54   
*lenc@*
moram pa vedno kaj ušpičituser posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:45:45   
Jumpy
Zalenka, mislim, da nimaš kaj dosti pomagat. Če je otroček nagnjen h potenju, se bo potil. Edino kar je, da ga res minimalno oblačiš in ob vetriču hitro ogrneš, da se ne prehladi. Pa nogavičke dol, da je bosa, to precej pomaga. Pa dežniček za senčko, na voziček pa kako bombažno krpo, da ne sedi na tisti plastiki/sintetiki. Pa v avtu obvezno pokrivat avtosedeže, magari z rjuho, če je parkiran na soncu, saj se tako segrejejo, da otroka lahko opečeš, če ga daš noter sedet.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:45:59   
*lenc@*
kak je mail pomoči na RR? bom poslala naj spremenijo

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:47:09   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

tud mene. sam lenča zakaj smo pa zdej 08????user posted image


Pa res. user posted image  Sej do takrat, ko se bodo avgustovčki 08 rojevali, bomo me že na 20 delu.


sam pol k bodo pa une na 10. delu pa ne bodo mogle ustvart teme user posted image user posted image user posted image


saj ne bodo mele tazga imenauser posted image user posted image user posted image ne bodo take čveke


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:47:18   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


Neeeeeeee, nisi grozna!!!!!! Prava faca si! Da se ne boš zdej sekirala!!!! Meni je prav luštno izpadlo. Res.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:52:03   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


Neeeeeeee, nisi grozna!!!!!! Prava faca si! Da se ne boš zdej sekirala!!!! Meni je prav luštno izpadlo. Res.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image tok se rinem pol pa...user posted image user posted image user posted image

sem pisala na pomoč RR, če se pa ne da se pa ne da a ne? nimam kajuser posted image oo, tole pa je za vadenje branjauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *lenc@* -- 27.5.2008 10:53:05 >


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:52:35   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


Neeeeeeee, nisi grozna!!!!!! Prava faca si! Da se ne boš zdej sekirala!!!! Meni je prav luštno izpadlo. Res.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:53:22   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Zalenka, mislim, da nimaš kaj dosti pomagat. Če je otroček nagnjen h potenju, se bo potil. Edino kar je, da ga res minimalno oblačiš in ob vetriču hitro ogrneš, da se ne prehladi. Pa nogavičke dol, da je bosa, to precej pomaga. Pa dežniček za senčko, na voziček pa kako bombažno krpo, da ne sedi na tisti plastiki/sintetiki. Pa v avtu obvezno pokrivat avtosedeže, magari z rjuho, če je parkiran na soncu, saj se tako segrejejo, da otroka lahko opečeš, če ga daš noter sedet.


ma res ne vem ej. da se mi ob 8h zjutraj spoti v vozičku.

avto pa mi kr obvezno v senčko, če pa ni mogoče, pa ga orng shladimo preden se vsedemo. na ful klimo in počakamo zuni 5min.

a misliš da bi nucal, če ji dam v voziček spodaj tetra plenico ali dve?

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:54:40   
Sisy
Lenča-user posted image user posted image user posted image

A ste se nekaj pogovarjale za Gibi Gib ta teden ane? Kdaj pa bi se dobile? Jst sem za...Sam če bi lahko za katero peljala (Lenča?)-moje navigacijske sposobnosti so namrečuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:54:55   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: *lenc@*

user posted image user posted image user posted image user posted image grozna sem


Neeeeeeee, nisi grozna!!!!!! Prava faca si! Da se ne boš zdej sekirala!!!! Meni je prav luštno izpadlo. Res.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image



se strinjam. nimaš kaj spreminjat. je blo samo opažanje, ker ko sem vas iskala sm razmišljala blondinsko in sm vidla 08, pa sm šla naprej gledat kje smo 07 user posted image user posted image user posted image

drugač sploh en bi opazila

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 10:57:34   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Zalenka, mislim, da nimaš kaj dosti pomagat. Če je otroček nagnjen h potenju, se bo potil. Edino kar je, da ga res minimalno oblačiš in ob vetriču hitro ogrneš, da se ne prehladi. Pa nogavičke dol, da je bosa, to precej pomaga. Pa dežniček za senčko, na voziček pa kako bombažno krpo, da ne sedi na tisti plastiki/sintetiki. Pa v avtu obvezno pokrivat avtosedeže, magari z rjuho, če je parkiran na soncu, saj se tako segrejejo, da otroka lahko opečeš, če ga daš noter sedet.


ma res ne vem ej. da se mi ob 8h zjutraj spoti v vozičku.

avto pa mi kr obvezno v senčko, če pa ni mogoče, pa ga orng shladimo preden se vsedemo. na ful klimo in počakamo zuni 5min.

a misliš da bi nucal, če ji dam v voziček spodaj tetra plenico ali dve?


Malo bolje bi že blo. Naša Erika se je (no, še vedno se) tudi zelo potila. Ni pomoči. Najhuje je ponoči. Ko se je spotila, se je odkrila, ker ji je bilo vroče, potem pa jo je zazeblo - seveda, mokra je bila in se je zbudila. Kolk sem komaj čakala, da bo jesen. Res. In to kar nekaj let zapored.

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:00:03   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy


Naša Erika se je (no, še vedno se) tudi zelo potila. Ni pomoči. Najhuje je ponoči. Ko se je spotila, se je odkrila, ker ji je bilo vroče, potem pa jo je zazeblo - seveda, mokra je bila in se je zbudila. Kolk sem komaj čakala, da bo jesen. Res. In to kar nekaj let zapored.


Jst imam pri Sari isti problem. Ker ji je vroče se ponoči skoz odkriva,proti jutru pa jo zazebe in se zbudi. Jo pokrijem pa se spet odkrije in tako dalje. Sploh ne vem kaj naj naredim. Spalna vreča odpade ker bi se not skuhala.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:00:13   
zalenka
IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy

Zalenka, mislim, da nimaš kaj dosti pomagat. Če je otroček nagnjen h potenju, se bo potil. Edino kar je, da ga res minimalno oblačiš in ob vetriču hitro ogrneš, da se ne prehladi. Pa nogavičke dol, da je bosa, to precej pomaga. Pa dežniček za senčko, na voziček pa kako bombažno krpo, da ne sedi na tisti plastiki/sintetiki. Pa v avtu obvezno pokrivat avtosedeže, magari z rjuho, če je parkiran na soncu, saj se tako segrejejo, da otroka lahko opečeš, če ga daš noter sedet.


ma res ne vem ej. da se mi ob 8h zjutraj spoti v vozičku.

avto pa mi kr obvezno v senčko, če pa ni mogoče, pa ga orng shladimo preden se vsedemo. na ful klimo in počakamo zuni 5min.

a misliš da bi nucal, če ji dam v voziček spodaj tetra plenico ali dve?


Malo bolje bi že blo. Naša Erika se je (no, še vedno se) tudi zelo potila. Ni pomoči. Najhuje je ponoči. Ko se je spotila, se je odkrila, ker ji je bilo vroče, potem pa jo je zazeblo - seveda, mokra je bila in se je zbudila. Kolk sem komaj čakala, da bo jesen. Res. In to kar nekaj let zapored.


oh ne me strašit. nitka ma zdej ponoči bodi s kratkimi pa spodaj hlačke na stopalke - take čist čist tanke, pokrita je pa samo s kapno, pa še to se sedaj ponavadi odkrije. je pa res da mamo podstrešno stanovanje in zdele poleti bo kriza, ker ne moreš tolk shladit. zdej mamo ponoči cca 21.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:01:58   
Sisy


mi pa 23-24 stopinjuser posted image user posted image kaj bo šele poleti...user posted image

< Sporočilo je popravil Sisy -- 27.5.2008 11:02:44 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:03:01   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: Jumpy


Naša Erika se je (no, še vedno se) tudi zelo potila. Ni pomoči. Najhuje je ponoči. Ko se je spotila, se je odkrila, ker ji je bilo vroče, potem pa jo je zazeblo - seveda, mokra je bila in se je zbudila. Kolk sem komaj čakala, da bo jesen. Res. In to kar nekaj let zapored.


Jst imam pri Sari isti problem. Ker ji je vroče se ponoči skoz odkriva,proti jutru pa jo zazebe in se zbudi. Jo pokrijem pa se spet odkrije in tako dalje. Sploh ne vem kaj naj naredim. Spalna vreča odpade ker bi se not skuhala.


Jaaa! Splana vreča je sploh grozna. Katerakoli, tudi tista, ki je le bombažna. Tudi pozimi je ni prenašala.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovske čveke 08 - 10. del
27.5.2008 11:03:58   
Sisy
Jst jo nikol nisem v spalno vrečo dajala...Že sploh ta občutek da ko ji je vroče da se ne more odkrit-katastrofa...Si ne bi upala....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?