|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
20.8.2004 9:55:46   
tejabajc
Prosila bi vas, da mi svetujete, kakšen avtosedež izbrati za novorojenčka (ali naj bo to lupinica ali klasični avtosedež)

Teja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtosedež
20.8.2004 10:08:25   
Anka*
Meni se zdi za novorojenčka lupinica boljša iz dveh razlogov:
1. zagotavlja večjo varnost otroka (nameščanje v vzvratni smeri vožnje, prilagojenost meram novorojenčka, opore za glavico, ležeč položaj)
2. možnost prenašanja otroka v lupinici (klasični avtosedež nima ročaja in ostane v avtomobilu, lupinico pa lahko vzameš ven skupaj z otrokom).

(odgovor članu tejabajc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtosedež
20.8.2004 10:12:03   
mala maja
Vsekakor Lupinica. Jo lahko uporabljaš nekje do ene 9 meseca. Mi je pri prvem nismo mel pa mi je kar malo žal. pri drugem smo kupil rabljeno od Römerja pa smo zelo zadovoljni. Paše pa tudi na Hauckov voziček Olimp.

(odgovor članu tejabajc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.8.2004 9:01:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejabajc)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtosedež
24.8.2004 10:03:58   
Žiga
Naš sicer ni tak težkokategornik, ampak smo imeli ene dva meseca tudi pomisleke glede utesnjenosti (imamo lupinico od Asahija - isto Life Saver)...
Pa je zdaj pri 5. mesecih in težo cca. 7,5kg kar v redu. Zdaj tudi lepše sedi v lupinici in ima nekako "več prostora" kot pri 3. mesecih... Počakaj, da boš videla, kako bo kasneje sedel... Gremo pa v nedeljo po sedež v Avstrijo.

Če bo imel res premalo prostora, pride v poštev le sedež od 0-18kg, ki ga lahko obrneš v kontra smeri vožnje, ker za naprej gledat še ni dovolj močan...

LP
Ž.

(odgovor članu tejabajc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avtosedež
24.8.2004 11:27:17   
tejabajc
Mislim, da se bom odločila kar za lupinico. Zanima pa me, če katera od vas pozna koga, ki prodaja rabljeno lupinico (po možnosti kakšno boljše kvalitete). Sama sem napisala oglas za nakup, pa se ni javil nihče.

Teja

(odgovor članu tejabajc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtosedež
24.8.2004 14:15:18   
tejabajc
Na njeno telefonsko številko in mejl sem jo že iskala, a žal ni bilo nobenega odgovora.

Teja

(odgovor članu tejabajc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avtosedež
26.8.2004 20:14:11   
ana1
Malo povprašaj v trgovine z rabljeno opremo, mislim, da imajo kar nekaj izbire, predvsem v kobinaici z vozički. Mi imamo lupinico od MAXI-COSI in smo zelo zadovoljni. Razmisli ali boš lupinico uporabljala tudi kot v kobinaciji z vozičkom. Imamo še voziček MAXI TAXI CITI in je to res primerna kombinacija za nakupe, ker ni potrebno uporabljati "veliki" voz.

lp, :rozica:

(odgovor članu tejabajc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?