|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež od 0-13 ali 0-18 kg?
23.3.2009 16:54:49   
furlica
Pozdravljene,
kaj za v avto boste kupile avtosedež od 0-13 kg ali od 0-18 kg? Moje prijateljice po 8 mesecih že kupujejo novega, ker so ti otroci pri 8 mesecih že veliki?
Kaj se splača kupit?
Mene mi niso slabi tudi tevi za 0-18 kg... in bi se zdi malo bolj dolgoročen...

pričakujem komentarje


lep pozdrav,

furlica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež od 0-13 ali 0-18 kg?
23.3.2009 18:00:56   
AnciM
Jaz sem si lupinico (0-13kg) sposodila od kolegice. Res jo zelo hitro preraste, ampak je na začetku zelo dobrodošla. Ko je otročiček še zelo majhen in mlahav - še ne drži glavice, je zelo praktična, saj jo z otrokom vzameš ven iz avta in otroka neseš kot v košari. Ne vem, če so to da narediti pri teh sedežih 0 - 18kg. Se da v njem otroka tudi prenašat? Tako da si bom pri drugem tudi verjetno sposodila lupinico in potem, ko bo že sedel, kupila ustrezen avto sedež.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.3.2009 18:37:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež od 0-13 ali 0-18 kg?
23.3.2009 21:20:03   
kajajaka
Res lupinico )0-13kg) hitro preraste, ampak zame je na prvem mestu varnost. med novorojenčkom s 3 kg in 3 letnikom, ki ima 18 kg je velika razlika in menim, da nista  enako varna v istem avtosedežu. Raje si ga sposodi, če si je ne moreš privoščiti.

Tudi glede prenašanja novorojenčka je lupinica praktična, pri cečjem sedežu moraš otroka vedno ven dajat...

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 23.3.2009 21:21:32 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.3.2009 22:20:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež od 0-13 ali 0-18 kg?
25.3.2009 7:39:37   
tasyo
Definitivno lupinica. Naša je bila tako drobcena, da se je še tam čisto izgubila in nekam zgužvala. Pa praktično je bilo, ker smo jo lahko prestavljali iz avta v spečem stanju v hišo ali pa v voziček in nadaljevali pohajanja. Tudi z vidika varnosti bi se še enkrat definitivno odločila za lupinico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež od 0-13 ali 0-18 kg?
25.3.2009 14:47:46   
furlica
Ok, hvala za vaša mnenja, bom tudi jaz tako naredila, avtosedež o 0 do 13 kg.

Ja sej če ne je ne bi prodajali

punce hvala za pomoč

furlica

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?