|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BIO sadje
24.3.2005 9:00:39   
AEL
Zanima me, če svojim malčkom, katerim uvajate prve nedojene obroke, kupujete BIO sadje? Jabolka, hruške?

Lep pozdravček vsem na forumu

Ael
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BIO sadje
24.3.2005 9:18:15   
Gina
Najbolj fino bi že bilo, ampak pri nas ga ne prodajajo. Pri dediju dobimo bio jabolka, pa poleti kak kos bio zelenjave. Kaj češ, sicer smo pa itak že vsi zastrupljeni, saj je zemlja taka. Nič ne pomaga.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BIO sadje
24.3.2005 9:18:15   
Lenny
Ja, sadje, zelenjavo, sokove, mleko, jajca in še kaj mu kupujemo na eko tržnici.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BIO sadje
24.3.2005 12:11:41   
BokiMB
Ja, na začetku uvajanja goste hrane smo vse kupovali na eko tržnici.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BIO sadje
24.3.2005 12:52:25   
taca
Kje pa je ta EKO tržnica?
LPT

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BIO sadje
24.3.2005 13:49:55   
BokiMB
V Mariboru je enkrat tedensko na Glavnem trgu.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BIO sadje
24.3.2005 13:49:58   
Lenny
V Mariboru je vsak petek na Glavnem trgu.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   BIO sadje
24.3.2005 16:28:41   
bini
mi pa kar tisto kar za nas kupimo... se mi zdi, da večno je ne bom mogla varovat pred vsem neškropljenim, je pa res da je pri nas tud slaba izbira.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   BIO sadje
24.3.2005 16:28:42   
bini
mi pa kar tisto kar za nas kupimo... se mi zdi, da večno je ne bom mogla varovat pred vsem neškropljenim, je pa res da je pri nas tud slaba izbira.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   BIO sadje
25.3.2005 10:19:42   
BokiMB
Ne, ne moreš ga obvarovat pred neškropljenim, ampak po 1. letu življenja se lahko malčkovo črevesje uspešneje spopade s temi snovmi, medtem ko škodljive snovi, zaužite v prvem letu življenja ostanejo v otrokovem telesu, ker jih ni sposobno izločit.

Mi smo ekološko pridelano, žal, kupovali samo na začeku uvajanja goste hrane... če pa je enostavneje it do prve trgovine...

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   BIO sadje
26.3.2005 19:47:34   
Anonimen
Mi vso zelenjavo in sadje pridelamo doma...pravzaprav pri mami, ki ima biološko dinamično kmetovanje.:bravo:

(odgovor članu AEL)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?