|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby-phone
14.3.2007 1:16:20   
Anonimen
Ker se selimo u bajto in ker so spalnice zgorej, kuhna in dnevna (kjer bomo večinoma), pa dol, je počas cajt, da za svojega mladička nabavm en baby-phone.

Katerega priporočate in katerega ne? In zakaj?

Informacije o ceni so dobrodošle?

Če ga ima pa katera za prodat, pa še toliko bolje... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby-phone
14.3.2007 6:35:34   
Lunca1
Moja prijateljica ima Tomyja in ji dobro lovi eno nadstropje više, mi imamo pa Navihančka, pa nismo bili ravnoo navdušeni nad njim. Sem poslušala sosedove otroke.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby-phone
14.3.2007 7:44:29   
Putka
Tudi mi nad navihančkom nismo bili zadovoljni (sem ga prodala). Zdej sem kupila enga philipsovega, preko spleta v baby centru, še čakam da ga dostavijo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby-phone
14.3.2007 8:35:28   
dskubin
pri nas pa navihanček (star je že 4 leta) lovi tudi 2 štuka višje. Smo slišali že tudi sosedove otroke ja, ampak zato pa ima 2 kanala (A in B) in sva se potem s sosedo dogovorili, katera bo uporabljala kateri kanal. Zdej je ok.

Glede cene - mi smo ga dobili na posodo in ga bomo mogli vrnit, so mi pa absolutno predragi v trgovinah, krneki za nič tehnologije. Zdej, ko bomo tega vrnili, pa ga še vedno potrebujemo, bom enga kupla kar preko eBaya. Sem že enkrat gledala in me bo ziher prišlo pol cenej.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby-phone
14.3.2007 8:59:26   
asso
Philipskov z digitalno tehnologijo, saj ne lovi nobenega soseda. Mi imamo 2 zato je ta drugi digitalni, prvi je pa Chiccov Micro in sem z njim tudi zadovoljna, vendar se res zgodi, da večkrat ima motnje zaradi okolice.
Chiccotov je nekje okrog 27.000 SIT, Philipsov tudi, vendar ga ima večkrat Baby Center preko spleta v akciji (dnevne akcije) in takrat nanese enih 22.000 SIT.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 22:25:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby-phone
19.3.2007 20:21:08   
Strawberrie Cherrie
Jaz imam tegale Tomya in ga ne zamenjam za nič...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166891

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby-phone
20.3.2007 19:11:50   
SIBI
Mi imamo pa baby phone od Angelcare in smo ful zadovoljni. Ima tri kanale, domet mislim, da ima 200m in pa tudi senzor za dihanje dojenčka. Če user posted image  ne zadiha 15 sekund se vključi alarm. Meni je res super, čeprav je nekoliko dražji od ostalih (stane starih 34.000 sit).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




brcanje
laura2010

Kdaj ste prvič čutile brcanje otroka

3.mesec (19%)

4 mesec (49%)

5 mesec (20%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!