|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje fug?
21.12.2008 7:45:49   
masna
Doma imam veliko površino ploščic z nekoč bež fugamiuser posted image . Seveda se je v vse fuge zajedla umazanija in sem s tem že živce zgubila. Ker se mi ne da vsak teden ribat teh milijon fug sem razmišljala da mogoče pa obstaja kaka barva ali premaz s katerim se da fuge trajno prebarvat na temno sivo ipd....

A katera ve če res kaj takega obstaja in kje se da dobit? Je katera že to delala?


Hvala!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje fug?
21.12.2008 8:35:12   
lukec
Mislim, da obstaja posebna barva za fuge. če me ne vara spomin jo imajo v Obi-ju. Ampak odvisno je po moje, kakšna je umazanija, če gre za kakšno kopalniško plesen bo verjetno kaj hitro "prilezla" skozi barvo. V takem primeru je boljš še enkrat vse zafugirat. No, po moje.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje fug?
21.12.2008 8:39:55   
Pikapolonica_
Ja, obstaja, ampak pri teh variantah moraš stare fuge ven spraskat in nove not zalit. Ali pa če to narediš z betonsko barvouser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje fug?
21.12.2008 20:43:13   
Muca83
Jaz sem v Bauhausu prav kupila barvo za fuge in jih premazala. Prav namensko to prodajajo v takih pokončnih plastičnih flaškah, ki imajo na vrhu gobico s katero nanašaš. Pa kar nekaj barv je na voljo, pa tudi drago ni, ene 3 eur. Imam že kako leto prebarvane fuge, pa je barva še vedno gor.
Sem jih pa prebarvala, ker so bile bele in so se ful umazale. Tako, da imam zdaj temnejše.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvanje fug?
22.12.2008 8:04:37   
masna
Muca83 ja prav nekaj takega iščemuser posted image . A si ti ven praskala staro barvo? A mogoče veš ime proizvoda?

Lukec nimam plesni, ampak bež skoraj bele ploščice in bele fuge, ki so zdaj rjavkasteuser posted image pa še niti ne po celem stanovanju enakomerno...

Hvala punce !!!

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvanje fug?
22.12.2008 19:15:13   
bumerang
Imajo v OBIju prav kot barvo za fuge.
Mi imamo med ploščicami široke svetlo sive fuge, ki so z leti kljub drsanju bile nekaj odtenkov temnejše in lisaste. S to barvo sem letos poleti vse fuge prevlekla (pomagala sem si s čopičem) in fuge so še vedno kot nove.
Pred tem morajo pa biti samo očiščene.
Efekt je super, kot da bi bile ploščice pravkar položene in zafugirane.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




romantika
hibela

Ali s partnerjem raje večerjata ob svečah ali luči ???

ob svečah ker varčujeva z električno energijo (9%)

ob svečah ker je to bolj romantično (29%)

ob luči ker je to bolj sexi (16%)

ob luči koga briga elektrika (47%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!