|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Belokranjke
25.3.2009 12:16:51   
resika
Pozivam vse belokranjske mamice in seveda tudi očke, da se mi pridružijo v novi debati in seveda da kaj lepega povedo o svojih malčkih in malčicah.

Vas pričakujem!

lp

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 26.3.2009 9:42:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Belokranjke
25.3.2009 19:19:37   
maca m
Evo mene, lepo da si odprla eno tako temo za belokranjske mamice.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 26.3.2009 9:42:53 >


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Belokranjke
26.3.2009 9:38:18   
resika
Ja lepo pozdravljena, sm se že ustrašla, da ni nobene...

no jaz imam doma enga vragca starega dve leti. Ta mesc smo začeli z vrtcom, tk da je blo kar pestro..

Pa ti?

lp

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 26.3.2009 9:43:32 >

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Belokranjke
26.3.2009 21:17:35   
maca m
jaz sem še na porodniški, naslednji teden bo star 8m.  Me je že zdaj groza, da bo treba kmalu it v službo. Bom preživela, čeprav si zdaj sploh ne predstavljam kako se bom mogla spet ob štirih zjutraj vstajat.
Doma sem pa blizu Črnomlja. Pa ti?


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Belokranjke
27.3.2009 8:06:46   
resika
jaz sem pa kar iz črnomlja. Kaj ga boš dala v vrtec? Zakaj se boš pa morala tk rano vstajat? NAš je bil eno leto pr babici. Sm je ful lažje če gre vrtec, kaj pa znam, dost so zahtevni, starejši pa nimajo tolk potrpljenja.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Belokranjke
27.3.2009 13:28:33   
lenika
Pozdravljeni. Tudi sama sem iz Črnomlja. Imam pa sinčka, ki bo kmalu doplonil 3 leta in pa v pričakovanju drugega otročka, ki naj bi privekal na svet čez 2 meseca.

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Belokranjke
27.3.2009 13:38:46   
majra
Bok Belokranjke!

Evo še ene user posted image  Duma mam 15 mesečnico in septembra pričakujemo novega člana. Sem pa iz Metlike.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Belokranjke
27.3.2009 13:56:17   
nicolina
Pozdravljene, Belokranjke.

Jaz imam 16 mesečnega sinčka. Sem pa iz Semiča.
Lepo, da ste odprle temo, bomo lahko malo počvekale. user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Belokranjke
27.3.2009 16:08:19   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: resika

jaz sem pa kar iz črnomlja. Kaj ga boš dala v vrtec? Zakaj se boš pa morala tk rano vstajat? NAš je bil eno leto pr babici. Sm je ful lažje če gre vrtec, kaj pa znam, dost so zahtevni, starejši pa nimajo tolk potrpljenja.


Delam v Nm in moram bit pred šesto že na delavnem mestu. V vrtec bo pa moral it, ker  sta babi in dedi še premlada, da bi bla v penziji.user posted image

Sem vesela, da nas je že kar nekaj...user posted image ...upam da se bomo kdaj dobile na kakšni user posted image .  Vam moram povedat, da nisem "original" belokranjka, sem pa že kar nekaj let  v teh krajih. Sem se že vsega navadila, samo govorim pa še vedno po šmarješko. Doma sem bila namreč iz Šmarjeških Toplic.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Belokranjke
30.3.2009 11:49:01   
resika
Živjo!

Lep začetek tedna vam želim. Pa user posted image user posted image user posted image  obodvem mamicam za novi naraščaj.

Baš fajn da lahko bo belokrajnsko govorimo.haha...

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Belokranjke
30.3.2009 15:50:08   
maca m
Ojla vsem,
vas kaj daje to grdo vreme? Men gre že pošteno na živce, sem navajena, da smo s tamalim veliko zunaj.  Gremo skoraj vsak dan s kolegico in njenimuser posted image z vozičkom v Semič, naredimo 10km. Pa gremo tam na sladoled, da nebi zgubile kakšnega gramčka preveč.user posted image

Lep dan vam želim, pa da hitro kaj sonček spet posije.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Belokranjke
31.3.2009 8:24:01   
lenika
Ja, meni gre sedaj to vreme tudi počasi že na živce. Drugače sem pa od včeraj že doma in se sploh še prav ne zavedam, da mi sedaj zopet 13 mesecev ne bo potrebno iti v službo.user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Belokranjke
31.3.2009 9:38:58   
resika
oj

Si pa kar dolgo zdržalauser posted image . Naša "snaha" je tud od včeraj doma, pričakujeuser posted image pa konc maja.

Ja to vreme gre tudi meni na živce, sma kaj čemo baje bo cel tedn tako.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Belokranjke
31.3.2009 11:56:23   
lenika
Jaz imampa sodelavko, ki bo rodila konec maja in je tudi od včeraj dalje doma, smo pa učiteljice. A mogoče govoriva o isti osebi?user posted image

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Belokranjke
1.4.2009 14:30:50   
resika
Čisto možno, naša je tud učiteljica, angleščine. Je to to ?!user posted image

V četrtek grem na neko predstavitev just izdelkov, pa razmišljam da bi kupla uno kremico materine dušice, ker naš mali skoz nekaj kašlja. Sm sm zasledila različna mnenja tle na RRuser posted image . Kaj pa ve mislite? Ima katera kakšno izkušnjo?

PA ENE LEP DEŽEVN DAN

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Belokranjke
2.4.2009 8:38:20   
lenika
Ne, ne tale sodelavka je pa učiteljica razrednega pouka.

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Belokranjke
3.4.2009 8:49:21   
resika
hej belokranjke, kaj delate?

ja sm na šihtu in kot vidite mam preveč cajta, haha.

joj komaj čakam, da bo konc, ker me spet nekaj v grlu žgačka..

lp

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Belokranjke
3.4.2009 8:58:08   
lenika
Jaz pijem jutranji čajček in malo brskam po netu.

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Belokranjke
3.4.2009 11:30:03   
resika
kak ti je lepo, saj je super bit na porodniški, sm kaj ko je pol tak težko it nazaj na šiht.
Kk pa malega pripravljaš na prihod dojenčka? Kk ti pa spi ponoči? Naš je star dve leti in se še kar dostkrat zbudi, sploh si ne predstavljam da bi mela še enga dojenčkauser posted image . No saj mogoče bo kaj drugač, ko se bomo za to tud odločili.

lp pa še naprej uživaj!!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Belokranjke
3.4.2009 11:53:34   
lenika
Prpiravljam ga tako, da se veliko pogovarjava o tem, ga pa v nič ne silim. Glede spanja nismo imeli nikoli problemov. Se ne spomnem kdaj sem se nazadnje vstala ponoči. Sedaj spi v svoji sobi in sicer celo noč, to je kakšnih 11ur, zjutraj, ko se zbudi, pa pride k meni. Tudi zvečer gre sam brez problema spat in sam zaspi.

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Belokranjke
3.4.2009 14:47:06   
resika
joj ti kar zavidam, no saj pr nas gre počasi tud na boljše. Ima tud svojo sobico, če spi celo noč tudi zjutraj pride k nam, sm včasih se pa tudi zbudi ponoči in kliče mami. In kaj naj pol, grem k njemu in potem obadva zaspiva na njegovi pojsli. Če pa negrem pa itak sam pride k meni. Par dni spi ok, pa pol spet par dni ne. mah, sm se že čist navadla na te neprespane noči.

lp

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Belokranjke
9.4.2009 13:52:25   
resika
user posted image Hej ženske, kje ste?

Vni je tak lep sonček, mi smo pa čist bolni. Mali ma zdej prvič vnetje ušes in grla, tk da je duma na antibiotikih. Pa ja sm šla dns tudi k dohtarju, pa mi je dala antibiotike. Groza, pa poleg vsega tega sončka me še grabi nakupovalna mrzlica, pa ne morm ituser posted image user posted image user posted image .

Baje da že majo vse za poletje, pa bi šla za malega malo nabavlat, pa malo za sebe ... Letos bomo trenirali lulanje brez plenic, pa bomo verjetno tega kar rabili.

lpuser posted image

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Belokranjke
21.4.2009 16:27:18   
maca m
ojla belokranjke. kak ste kaj?user posted image
Sem kar malo pozabila na vas, pa vidim, da ve tudi. Smo bili te dni veliko zunaj in se sploh spomnila nisem na računalnik. Komaj čakam naslednji teden.....počitnice. Sem že skoraj celo leto doma in ful ful se že veselim prvih pravih počitnic z mojim otročkom.....prvič v bazenu....upam, da bo užival.user posted image

Kaj boste ve kaj počele za praznike?


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Belokranjke
22.4.2009 10:45:22   
resika
hej

jaz sm pa doma, na bolniški. Čist sm boga. Tako kašlam, da me cel trebuh boli.

Mi je čist čudno, da sm duma, mali pa v vrtcu. Ne vem kdaj sm to nazadnje doživela.

lp


(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Belokranjke
22.4.2009 16:11:15   
maca m
Se boš pa vsaj malo spočila.user posted image Ti pa vseen želim, da se čim prej pozdraviš - saj veš, da te zunaj čaka sonček.

Moj user posted image se je ravnokar zbudil, greva še malo ven.

Kje pa so kaj druge mamce?user posted image


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu resika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Fantek
slovenka

Prosim za Vaše mnenje, katero od naslednjih imen za fantka Vam je najljubše:

Adrian (12%)

Rok (31%)

Vid (29%)

Nobeno (27%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!