|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi se poročile...
9.10.2007 10:23:43   
saraja
pozimi? To je še le tiha želja (moja). Oba imava rojstni dan januarja, razlika je en teden! Pa sem na tiho premišljevala kako bi to izpadlo!

Svetujte!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:25:12   
anitaz
Jaz mislim,da zelo lepo. Če bo vse belo (če bo le sneg), bi pomoje izpadlo zelo sanjsko. user posted image  Pravljično belo. user posted image  

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:31:04   
amalija
Jaz ne, ker me pozimi non stop zebe. Sem pač poleti tip in si želim poletne poroke user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:38:58   
mika
ja zakaj pa ne.
po moje vaju zeblo ne bo, ker bosta ful naspidirana zarad dogodka.
midva sva se poročila septembra. je bil lep sončen dan, ko se pa je sonce skrilo, je postalo  svatom hladno, nama pa je bilo  še vedno vročeuser posted image .

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:43:38   
Anonimen
Seveda bi se, zakaj pa ne.....bodi malo drugačna in POSEBNA!!!
itak vsi člakajo na pomlad ali poletje, ti pa preseneti z zimo, krasno bo, verjami.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:50:27   
Erdbeere
Poroka je vedno en lep dogodek, tko da kar hitro rokave zavihaj in začni s pripravami user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:52:57   
Naty*Taja
Midva sva se poročila januarja letos, ravno na edini lep zasnežen dan! Je bilo ful lepo, slikice za v album je pa foto naredil take, da sva namesto listja al pa cvetja metala SNEG! Ja, sigurno se dajta, zakaj pa ne. Kaj pa je to v primerjavi z poroko pod vodo, pa v zraku.... Je pa tudi fajn, ker ni gužve in si lahko zmišljujeta od ure, do gostilne, do ansambla... sploh pa januarja, ko je mrtvilo, kar se vsega tega tiče.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 10:57:17   
saraja
To je seveda le moja domišljija, pogovarjala sva se že o tem, da zdaj bi pa že bilo lepo. Imava 14 mesečnega sinkota. Poroka bi pa bila le s pričami in starši. Se je katera tako poročila?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 11:05:46   
Anonimen
Midva sva se poročila pozimi. Sicer je bil marec, ampak zunaj je bila pa zima, sneg. Še snežilo je na najin poročni dan, ampak k sreči šele, ko smo bili že v gostilni. Meni je bilo lepo. Na kakršenkoli dan bi mi bilo lepo.user posted image
Sva pa imela veliko poroko.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 11:07:31   
Anonimen
Midva sva se poročila tukaj v Sloveniji najprej v Domžalah (ketr delajo tudi ob petkih) 22.12.2006 samo s pričama, potem pa sva letela na Tahiti, kjer sva se poročila še po Tahitijsko 26.12.2006 in ta datum je za naju pravi.
Ampak ti povem, decembra, ko je bil mraz, zunaj sneg, midva pa poročit...ma super.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 11:24:06   
lutiropan
Midva sva se poročila novembra, na njegov rojstni dan.(je bila ravno sobota). Nič nismo komplicirali, samo priče, starši, brata in seveda najini trije sončki.Civilno smo kar na ljubljanskem gradu, potem pa kosilo, torta,...malo poslikali.Otroci so uživali. No midva  sva se poročila  po 12 letih skupnega koruzništva, pa tudi nobenmu od naju ni do velikih porok.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 11:36:12   
srki
Jaz osebno se ne bi, vidva pa se le dajta, če vama tako ugaja.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 12:23:29   
fragola
potem pa sva letela na Tahiti, kjer sva se poročila še po Tahitijsko 26.12.2006 in ta datum je za naju pravi.


Kako pa zgleda se poročit po Tahitijsko?


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 13:01:34   
nuala
Jaz se definitivno nebi več nikoli poročila,
Drugače pa mislim, da je zima fajn čas za poroko, ker greš potem na medene tedne nekam na toplo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 13:02:00   
Anonimen
Po Tahitijskih običajih seveda...v bistvu si na pol slečen kot pa oblečen user posted image user posted image user posted image . Super izkušnja in če bi se še enkrat odločala, bi sigurno izbrala isto pot.

Poročila pa sva se točno tukaj  http://www.tikivillage.pf/english/english.html

Poroka pa je zgledala TOČNO TAKO   http://www.tikivillage.fr/video_pages/wed_wmv2.html

Mava svoj filmček, slikce, oblačila, tradicionalni tahitijski poročni list ki sva ga seveda dala v okvir.


< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 9.10.2007 13:05:51 >

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 13:56:00   
NATAŠI
midva se bova na najino obletnico (7 let) poleti. sama že vesta kateri datum vaju pritegne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 14:05:17   
Naty*Taja
No, midva sva se takrat civilno samo s pričami, potem pa julija še cerkveno na veliko! Mi je pa bilo oboje všeč in še fajn se mi zdi, ker je bilo obakrat lepo umirjeno. Imava tudi dva sončka in nebi zdržala celodnevne ceremonije!
TOle s Tahitijem je videt posrečeno, čeprav bi jaz ful pogrešala svoje najbližje, pa našo glasbo....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 14:08:01   
Anonimen
Če bo sneg, zna biti lepo, ali pa če vsaj fajn mraz, če pa ne ... če bo pa tam en dež cmizdril ... ampak saj tudi poleti ni rečeno, da je ravno sonlno in toplo na tisti dan. Zdaj pa sploh, ko je vse zblojeno tole vreme.

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 14:24:41   
Jančika_
Bila sem na eni majski poroki, na kateri ni zeblo samo tistih, ki so imeli s sabo zimske mantle - bilo je 10 stopinj, dež in toča (poroka pa na prostem, prosim!). In poznam par, ki se je poročil januarja - tisti dan je bilo sonce in 12 stopinj. Znanca sta se poročila lani avgusta - na fotkah imajo vsi gor jakne, deževalo je pa ko šus od jutra do večera (moj mož je to poroko slikal, zato vem podrobnosti o uničenih čevljih itd.).

Skratka - ni pravila. Sama se pozimi verjetno ne bi poročila, bi se pa potem po moje ful sekirala, če bi imela poleti slabo vreme (midva sva se konec avgusta, pa je cel teden prej deževalo, šele v soboto dopoldan se je zjasnilo, tako da sva imela ob petih super vreme).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 20:56:15   
Anonimen
Ha, če bi bila takšna zima kot lani potem ne bi bilo nič belo in nič pretirano mraz. 18. novembra bova praznovala 1. obletnico poroke in tisti dan je bilo priejtno toplo, sonček, trava je bila še zelena (smo se slikali v Tivoliju), listje je bilo še na drevesih in je bilo res lepe rdeče barve. Enkratno! Lepi spomini...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 23:12:32   
lindy
Jaaaaa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bi se poročile...
9.10.2007 23:21:47   
Marogica
Midva sva se poročila novembra. Ja, bilo je hladno, pa saj nisi skozi zunaj, noter pa je bilo prijetno toplo, tako, da je poročna obleka brez rokavov prišla do izraza...brez problema. Ma vroče mi je bilo že zaradi dogodka samega, kaj šele, če bi bilo zunaj 30 stopinjuser posted image

Pa še vreme ti ne more zagosti, če bi šlo za poroko na prostem, ker si tako ali tako rezerviraš nek prostor, kjer boste noter. Torej brez komplikacij za vse.

V glavnem...važno, da se poročiš...user posted image  pa če sekire padajo...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bi se poročile...
10.10.2007 8:20:21   
saraja
Morem povedat, da ste me še bolj spodbudile k temu, ampak kot sem rekla, se še partnerju sploh ne sanja. Za poroko sva se pogovarjala, vendar bolj poletni termin ali pa maja! Saj maj je tudi lep mesec! Samo sem pa premišljevala, ker imava oba v januarju RD, bi pa blo tud lepo!

Tiste, ki ste se poročile v krogu družine-malo poroko, kako je izpadlo, malo mi povejte, kako to vse poteka!

Hvala, zlate ste!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bi se poročile...
10.10.2007 11:03:32   
koala
Midva sva se poročila v družinskem krogu, sicer nas je bilo vseeno 21, ampak vseeno. Jaz bi definitivno ponovila, ke nisem človek, ki bi se dobro počutil v gneči.
Sva pa zato, ker nas je bilo malo dobila točno taki prostor za žur, kot je nama pisan na kožo, glasbo smo imeli z CD-jev (ker mi gre živa glasba na živce, saj jih le težka stišaš če so preglasni).
Jaz toplo priporočam.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bi se poročile...
10.10.2007 15:49:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saraja

To je seveda le moja domišljija, pogovarjala sva se že o tem, da zdaj bi pa že bilo lepo. Imava 14 mesečnega sinkota. Poroka bi pa bila le s pričami in starši. Se je katera tako poročila?


Midva se poročiva sedaj v soboto. Baje ne bo preveč toplo. Bo nas pa samo 19. Moji in njegovi straši. Moj brat in njegova sestra, pa moja sestra z družino. Pa še moja krstna botra in njegova z družino.

Malo, pa upam da sladko.

Bomo pa imeli hkrati krst in gremo potem samo na kosilo.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?