|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Biskvit za silikonski pekač
3.4.2012 18:54:30   
sončnica24
Že pred časom sem dobila silikonski pekač v obliki piščančka, in ker se bliža velika noč bi jaz sedaj rada spekla tega piščančka, kar pa nimam izkušenj s peko v silikonskem pekaču se obračam na vas, prebrala sem že par nasvetov eni pravijo da ga je pred prvo uporabo treba namazati z oljem eni da ni treba nič naj ga namažem ali ne?

Kakšen poseben recept za biskvit pa ne rabi bit ne? V mislih imam marmorni kolač s tem da bom temno testo dala vmes da bo sprednja stran svetla.

Vsak nasvet dobrodošel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Biskvit za silikonski pekač
4.4.2012 13:14:43   
nataš
oj!
Jaz imam tudi silikonski pekac za potico,marmorni kolač,,,,
a sem razočarana k se mi nanj vse prime in nikar ne morem potem kolača lepo
vzeti iz njega ,pa sem ga tudi ze predhodno namazala pa ni rezultata ,tudi segrela sem ga
ko sem ga rabila a za vsakič se mi biskvit prime nanj.PROSIM TUDI JAZ ZA NASVET.
Lep prijeten dan vsem

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Biskvit za silikonski pekač
4.4.2012 19:31:49   
čaki
jaz ga imam tud, za markornati kolač ali potico. ga fajn namažem z oljem, pa nardim marmornati. in nič se mi ne prime, zmeri mi lepo rata oblika.user posted image

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Biskvit za silikonski pekač
5.4.2012 9:04:57   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: čaki

jaz ga imam tud, za markornati kolač ali potico. ga fajn namažem z oljem, pa nardim marmornati. in nič se mi ne prime, zmeri mi lepo rata oblika.user posted image


Super danes probam spečt prvega pa bom vidla kaj se bo zgodilo upam da uspe

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?