|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodiji - Hofer
19.8.2006 11:44:21   
žlička
ker me ne bo doma in bo šel brat v nabavo po bodije, me zanima kolikšne so kaj številke v primerjavi z npr. H&M. Ali so nasplošno manjše ali večje številke?

Pa še to...kakšna je kaj kvaliteta teh bodijev?



_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodiji - Hofer
19.8.2006 12:09:57   
Anonimen
Mi smo imeli bodije s kratkimi rokavi. Kvaliteta je zelo dobra, bombaž je precej debel (za poletje bi morda lahko bil tanjši). Številke grejo po 2, moj 9-mesečnik zdaj npr. nosi 74-80. H&M pa mu je prav 74.
Meni se zdi zelo dobra cena, tako da bomo tudi mi nabavili nekaj teh bodijev.

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodiji - Hofer
19.8.2006 23:40:14   
petra81
Kakšna pa je cena teh bodijev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodiji - Hofer
19.8.2006 23:42:47   
sneška_
dva bodija v hoferju so 1.199 sit

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodiji - Hofer
20.8.2006 0:50:55   
petra81
O, pa so res ugodni ti bodiji!! Se jih splača it pogledat!
Hvala, Maja!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodiji - Hofer
20.8.2006 8:42:16   
Anonimen
So pa moje izkušnje take, da imejo vedno ful večjo izbiro za punčke, za fantke pa nič ne ostane oz. imajo zelo zelo malo. Sicer pa je povsod tako user posted image .

(odgovor članu petra81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodiji - Hofer
20.8.2006 21:55:51   
petra81
Ja, sej potem je pa za nas v redu, ko imamo punčko. Mi je pa žal za vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodiji - Hofer
20.8.2006 22:25:02   
Maleal
To so tisti bodyi ,ki so od jutri dalje v akciji?Kakšne barve pa so na izbiro?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodiji - Hofer
21.8.2006 0:35:08   
ursa_p
IZVIRNO SPOROČILO: someone

So pa moje izkušnje take, da imejo vedno ful večjo izbiro za punčke, za fantke pa nič ne ostane oz. imajo zelo zelo malo. Sicer pa je povsod tako user posted image .


Ce gres v Ljubljanski Interspar, sploh nimajo bodijev (NITI ENEGA!!!!!!!), ki ne bi bil zraven se bodi roza barve ... obup!!!!!!!!!

Lp, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodiji - Hofer
21.8.2006 9:22:09   
Anonimen
Kupili bodije, tokrat OK barve, samo motivi so na nekaterih bolj punčkasiti. Pa kaj.
Ursa_p, če pa sem zadnjič v Intersparu kupila 2 bodija v kompletu, pa nista nič roza. Razen če gledaš uhice od slončka   user posted image  Joj, pa res.

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bodiji - Hofer
21.8.2006 22:53:00   
ursa_p
IZVIRNO SPOROČILO: someone

Ursa_p, če pa sem zadnjič v Intersparu kupila 2 bodija v kompletu, pa nista nič roza. Razen če gledaš uhice od slončka   user posted image  Joj, pa res.


Jaz sem tudi zadnjic kupila 2 bodija v kompletu v Intersparu NE roza, ampak v Velenju ... takih v Lj ni! Imajo vse kombinirane z roza ... cisto vse ... ja, edino na tiste sem pozabila, ki se prodajajo posebej (jih imajo v razlicnih barvah), ampak stane en jurja, kar se mi zdi pa mal drago.
Someone ... mogoce so pa samo se te kombinirani z roza ostali ... res ni drugega ... en roza in en bel z motivi.

Lp, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bodiji - Hofer
22.8.2006 13:52:28   
bori1
Punce, v Cerknici so imeli bodijev v zeleni, modri, beli, bež in rumeni - user posted image user posted image user posted image polno taveliko košaro - v vseh velikostih in tudi ni izgledalo, da bodo množično pošli,... še včeraj popoldne jih je bilo dosti.
Sem šla pa po trenerkice. Se je moja punca zaljubila v živo rdečo Čebelico Majo - št 104, pa je seveda ni bilo večuser posted image user posted image ,... sem pa za dojenčka vzela 2* modre bodye in jih tudi že oprala in oblekla in je zaenkrat SUPER!...

lp, Bori1

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?