|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče dojke
24.1.2014 17:45:18   
Anonimen
Pozdravljene!
Mene pa nekaj zanima in sicer kako je bilo pri vas z bolečimi,srbečimi ali povečanimi prsmi ob zanositvi.Ali ste imele kaj od tega še preden ste delale test nosečnosti ali se je to pojavilo kasneje.Ali ste imele morda boleče prsi tudi sicer vsak mesec pred menstruacijo in ni bilo tisti mesec,ko ste zanosile nič drugače za vas?
Sem radovedna,vem user posted image user posted image ,ampak moji joški štrajkajo pri vseh teh zadevah user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleče dojke
24.1.2014 19:42:43   
Radenska_
Mene so prsi vedno bolele od O do M, a ko em zanosila so me bolele drugače. Ponavadi so bolele samo pri straneh, ob zanositvi pa cele. Sem vedela da se nekaj kuha....
Bolijo me še zdaj, 5 tednov kasneje, zrasle so pa že za eno košarico.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleče dojke
24.1.2014 19:48:02   
Izabelina
nikol me niso (.)(.) bolele... razn, obakrat, ko sm bla noseča, so me pa bolele še predn sm nardila test... tko, da je bil to kr glavni znak!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleče dojke
24.1.2014 23:51:08   
bucka*
Tudi mene so vedno bolele, ampak tokrat bolj močno in že precej pred izostankom menstruacije. Potem pa so še kake tri tedne bolele in rastle :)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleče dojke
25.1.2014 9:35:12   
keksy
Heyuser posted image Mene so tudi bolele še predno sem vedela da sem noseča. No še sedaj me malo (sem v 3m)user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleče dojke
25.1.2014 9:36:57   
Anonimen

od O pa do M. me vedno bolijo iz strani ko sem bla N pa so me bolele na drugač način in so ble drugačne oblike

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleče dojke
25.1.2014 14:46:54   
DeeD
meni so se malo povečale in pol so me začele bolet ko nevem kaj. sem mogla spat z modrcem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleče dojke
26.1.2014 15:32:28   
Anonimen
Hvala za odgovoreuser posted image

Kolikor berem,je bolj malo tistih,ki jih dojke ne bi opozorile,da se nekaj dogaja.

(odgovor članu DeeD)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleče dojke
26.1.2014 19:46:13   
Klavirka
Meni so prsa samo zrasla, klasično, tako kot pred menstrucijo. Nisem nič posumila in sem test naredila šele teden po izostanku menstruacije. Sem mislila da le zamuja.
Mi je bilo pa prav kmalu po ovulaciji na trenutke slabo, ampak sem mislila da gre le za slab zrak user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boleče dojke
30.1.2014 14:51:23   
sara1986
UGODNO Globinsko temeljito čiščenje preprog- na domu

Vsem mamicam, ali tistim ki to boste želim čim lepše materinstvo..
Ker vemo, kako pomembno je okolje v katerem živijo naše štručke in koliko pršic je v naših jogijih in tepihih, vam po akcijski ceni nudim ugodno čiščenje.

Z vrhunskim globinskim sesalcem vam očistim tepih, sedežno garnituro, vse vrste preprog, tapisona, itisona.. Globinsko čiščenje jogijev, s profesionalno krtačo, ki nadomesti stepanje.. Čiščenje s profesionalnimi čistili in čistilcem Sakura.

ugodno 20 EUR

saracolpa86@gmail.com ali 031 661 380

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boleče dojke
12.3.2014 21:11:56   
Kataya
Pozdravljene. :)

Pri meni je pa takole... S fantom sva imela v plodnih dneh, vsaj te je kolendarček kazal, nezaščiten spolni odnos. Kakšen teden po tem, so me začele boleti prsi, predvsem po zunanji strani, in bradavice, ki pa so tudi trde in nabrekle. Dan ali dva nazaj, sem tu in tam opazila rozasto tjav izcedek, ki je trajal dva dni.

Naj omenim, da me prej pred mentruacijo niso nikoli bolele prsi in tudi to, pričakujem šele 17. ta mesec.

Ali je imela katera podobne težave in ali je to le znak, da prihaja menstruacija?

Za odgovor se vam že v naprej iskreno zahvaljujem. :)


(odgovor članu sara1986)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boleče dojke
15.3.2014 14:44:04   
bucka*
Pozdravljena!

Dokler mentruacija ne zaostane, nič kaj preveč ne ugibaj o znakih. Izcedek je lahko ugnezditveni, lahko pa je vzrok drugje...

Ene dva dni po izostanku M naredi test, pa boš videla.

(odgovor članu Kataya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?