|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 9:09:42   
Anonimen
Pozdravljene,

sem v 37 tednu. Od 3 h zjutraj me boli trebuh, kot pred menstruacijo. Imam tudi občutek, da bi morala na blato (od 3h zjutraj sem bila na vsakih 10 min na WC- ju pa nič, šele pred kratkim mi je uspelo, drugače z zaprtjem nimam težav). No bolečine kljub temu niso popustile.
Gre pa za nekakšno konstantno bolečino in se ne pojavlja v intervalih.
Zanima me ali je imela katera podobno izkušnjo. Ali je možno, da to nakazuje začetek popadkov?
Bi mi svetovale naj se grem pokazati v P, ali naj še počakam? Otročka čutim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 9:19:26   
evamaja
Ja to imam jaz, in sem isto v 38t. Takšni " menstrualni krči" kot jih opisuješ so lažni popadki. Pravi popadki se pojavljajo v intervalih (ca. 1 min jih čutiš potem pa popustijo za 15, 20 min., in tako naprej dokler ne pridejo na 5 min.)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 9:25:49   
Summer_76
če otročka čutis je verjetno z njim vse v redu

Sicer bi pa jaz na tvojem mestu pohitela k dežurnemu, nikoli se ne ve...

In se boš tudi sama najbolje počutila, ko boš od zdravnika slišala, da je res vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 10:22:23   
**Tinkara78**
Jaz sem hodila na 10 minut na WC in imela sem bolečine v ledvenem delu. Ker sem spala na prepihu sem mislila,da sem se sprehladila. Bili so pa popadki.

Po moje se nekaj pripravlja.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 5.7.2009 10:23:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 10:32:51   
Marogica
Tudi jaz mislim, da se nekaj "pripravlja". Ko sem pri drugem otroku imela takšne bolečine, sem rodila. Tako, da pri meni ni šlo za lažne popadke.

Po moje je najbolje, da gre v porodnišnico....za vsak slučaj in da boš vedela, kako in kaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 10:37:36   
Shorty_
pri bolečinah ki jih opisuješ, imela sem jih ravno v 37 tednu sem šla v porodnišnico, povedali so mi da se počasi odpiram odprta sem bila 1,5cm. poslali so me domov in čez 3 tende sem prišla rodit enako odprta s pravimi popadkiuser posted image Svetujem ti da se greš mogoče pokazat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 11:16:21   
bskrle
Se pripravlja na porod. Telo se čisti, zato te tišči na blato.
Popadki pa različno bolijo. Mene je tako bolelo, ko se je krajšal in odpiral MV.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 12:11:49   
barika
Upam, da si že na poti v porodnišnico.
Srečno

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 14:57:40   
Anonimen
Bolečine so izginile, tako, da sem kar doma ostala. Na vsake toliko me malo zašravfa, ampak ni sile (še). No če se bo zadeva ponovila pa šibamo v P. Upam, samo da ne bo spet sredi noči.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine kot pri menstruaciji v 37 tednu
5.7.2009 15:41:53   
evamaja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bolečine so izginile, tako, da sem kar doma ostala. Na vsake toliko me malo zašravfa, ampak ni sile (še). No če se bo zadeva ponovila pa šibamo v P. Upam, samo da ne bo spet sredi noči.


Natanko tako se pri meni že dogaja 1 teden in to bolj ko ne ponočiuser posted image . Omenila sem to svoji g. in je rekla, da dokler so popadki daljši od 1 min. in niso v intervalih so to lažni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?