|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v rodilih in menstruacija
22.4.2007 14:53:15   
Absolventka
Lep pozdrav!

Pišem,ker imam problem in ne vem zakaj gre?
Bila sem tudi pri ginekologinji toda ona pravi da je vse v redu.

Zadnje čase imam bolečine v levem predelu.Bolečine so neznosne,včasih tudi tako zelo,da težko hodim ali vstanem,če prej nekaj časa sedim.Ko nastopi bolečina imam občutek, kot da bi me z iglo prebodel in ta bolečina včasih traja tudi par minut.Imam policistične jajčnike,ampak moja ginekologinja ob pregledu z ultrazvokom pravi,da ničesar ne vidi oz.je vse v redu.
Mene pa boli,da je za znoret.
Pa še en problemček imam.V četrtek sem dobila menstruacijo in je bila v četrtek in petek bolj slaba(ponavadi imam par dni zelo močno),včeraj pa je ni bilo več in tudi danes je nimam.Ne vem zakaj?

Prosim za kakšno mnenje oz.mogoče pofdobno izkušnjo

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 11:49:05   
Taula
Si mogoče nehala jemati KT? Jaz imam po tem težave podobne kot jih opisuješ.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Absolventka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 12:05:15   
muška
Taula 



Si mogoče nehala jemati KT? Jaz imam po tem težave podobne kot jih opisuješ.



enako user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 12:46:22   
Absolventka
Tablete sem spet začela jesti oktobra ali novembra 2006,po 1,5 leta premora.
Ampak moja menstruacija vedno zamudi cca 2 dni in je prve dni ful močna in spremljajo jo zlo močni krči.Zdaj pa je bila dva dni šibka in nič krčev.
Predvsem me skrbi bolečina v levem predelu,včeraj sem komaj hodila,tolk me je bolelo.Moja ginekologinja pa pravi,da ne vidi ničesar oz.da je vse v redu.
Jezi me ker me ful boli pa ni nič vidt.
Kaj naj nardim????Ker sm prejšn mesec pozabila vzeti eno tabletko,sm pomislna tudi na nosečnost.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 13:09:50   
muška
ja, pol bo pa najbolje, da greš po test

se pa tudi sama spomnim, tisto obdobje, ko nisem jemala KT (pred otrokoma), da sem imela takšne krče, da me je metalo včasih, pa mi je gin samo predpisal ketonal user posted image  in rekel, da tako pač je user posted image user posted image user posted image  in da je potrebno potrpet user posted image user posted image user posted image

samo pri meni je bilo tako, da ko sem začela krvavet, so tudi krči (ponavadi drug dan) popustili. In včasih ko so me krči najbolj matrali, je potem ravno takrat najmanj teklo. Ne vem, vem samo, da smo ženske nekam zakomplicirano skupaj grajene user posted image (malo šale)

Ajde, pojdi po test, pa tudi gin. lahko menjaš. Aja, pa 1x sem slišala, da imaš pri enih KT manj boleče M, kot pri drugih. Izkušenj nimam  s tem, tudi če drži ne vem 100%, ampak če drži poskusit ni greh

(odgovor članu Absolventka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 13:39:35   
snake
po moje nisi noseča..........mene je dve leti nazaj napadla ista bolečina...šla sem k ginekologu, ker sem mislila da je kaj narobe, on mi je non stop govoril da ni nič, večkrat sem ga obiskala, ker si nisem dala mira in bolečina je bila vedno večja in vedno prisotna........a res ni bilo nič povezanega  z G, kot je pravil..... kriva so bila čreva pri meni(kronično unetje črevesja)! jaz tudi kot ti imam vedno močno M, že 12 let in vedno so prisotni močni krči ki trajajo tudi ceu dan, a ko se je začelo s tem problemom s črevesjem sem izgubila M tudi za dva meseca....res upam da nimaš unetja na črevesju, svetujem pa ti da obiščeš internista....ker take bilečine kot jih opisuješ(igla ki zbada, da ne moreš hodit) isto se meni dogaja na obdobja! srečno

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 18:23:16   
Absolventka
Živjo,bila sem pri ginekologu in res ni nič oz.še boljše kot kdajkoli,a mi je vseeno dala Sumamed 500.Ni vedela kaj bi mi dala ali kako svetovala,se je kar za glavo držala.

No kar se črevesja tiče sm pa tudi sama pomislila,samo sem se hotela prepričati,da je vse v redu z rodili,ker sem imela policistične jajčnike(danes mi je rekla,da cist ni več).
Ali za internista potrebujem napotnico,ali morm najprej k svoji zdravnici??

Še enkrat hvala vse,ki ste mi svetovale,ful ste mi pomagale.Vam sporočim kako se bo zadeva razpletla

Lep dan vsem


(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v rodilih in menstruacija
23.4.2007 19:01:06   
snake
za internista rabiš napotnico splošnega zdravnika!!!

zahtevaj kolonoskopijo, ki bo pokazala vse.........srečno

(odgovor članu Absolventka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?