|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v trebuhu
24.1.2008 23:15:12   
*Snežinka*
Prebrala sem nekaj tem o bolečinah v trebuhu. Ampak vse dodajajo še druge bolečine, križ ipd.
Mene je včeraj bolel trebuh, ampak bolj v zgornjem delu, pa malo spodaj pa tako, potem ko se v postelji premikam me tudi malo boli. Ponoči me je bolel. Ko sem vstala zjutraj, me ni več tolk.
Danes sem pa po kosilu in potem čez dan spet imela kar napet trebuh, tak bolj trd povsod. Občasno pa me še kar nekje malo boli, pa tudi če bi se močno dotikala. Jest ne vem, a naj kar pokličem jutri pa vprašam g kaj naredit? Kaj mi vi svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v trebuhu
24.1.2008 23:33:07   
Anonimen
Ja tudi mene zna tako boleti, kar je sigurno zaradi rasti maternice in otroka, zato pa na vsakem GP ginekologinji omenim za te bolečine in jo prosim naj me pregleda. Če ta pa zelo boli, da se ne moreš premikati, pa vsekakor takoj na pregled.

Želim, ti čim manj bolečin v user posted image .

lp

(odgovor članu *Snežinka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v trebuhu
24.1.2008 23:44:33   
*Snežinka*
Samo veš, meni je čudno, ker me je do zdaj prav trebuh bolel že dvakrat, zdaj tretjič in to samo ponoči. Tisto, da me tko malo zvija in to.
Sicer pa sem že kdaj prej čutila rahle bolečine v spodnjem delu, pa je rekla da je to zaradi maternice. Ja kaj pa je potem to? Tudi al kaj? Malo se mi zdi previsoko, da bi bila to maternica. Joj ne vem. Bom kar jutri mogla poklicat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v trebuhu
24.1.2008 23:50:06   
Anonimen
Snežinka: v katerem tednu pa si? Nočna ptičkauser posted image



(odgovor članu *Snežinka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v trebuhu
24.1.2008 23:51:14   
*Snežinka*
Sem v 18. tednu.
Ja, vem, bi že mogla spančkat zdavnaj. Pa sem kar nekako navajena da hodim okrog 12.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v trebuhu
24.1.2008 23:55:23   
Anonimen
No jaz sem v 24 t, in me zna zaboleti z vseh strani v trebuhu. Ampak bolečina traja le par sekund in je prepoznavna, tako da vem da je to to. Ko pa je brcanje mojega malega miškota postalo občutnejše, lažje tudi razne bolečine prenašamuser posted image user posted image . Če pa nisi zihr, da je vse OK, pa le pokliči zjutraj in vprašaj.


Nočko

(odgovor članu *Snežinka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v trebuhu
25.1.2008 0:07:33   
*Snežinka*
Ja, po mojem, da bom. Tko, da se ne bom brez veze spraševala kaj je.
Sicer pa ob brckih frckih res ful vse mine ...

Nocko in hvala za klepet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v trebuhu
25.1.2008 8:13:50   
CHARLIZE
Ojla,

snežinka daj prosim javi kaj so ti rekli glede teh bolečin. jaz sem sedaj v 17 tednu in me danes tudi boli trebuh. cel. pa ne vem kaj je touser posted image . pregled imam šele 4.2.2008. do sedaj sem že enkrat imela hude krče - tam nekje okoli 12 tedna in mi je rekla gine. da je možno,da imam krče od vnetja. ampak sedaj me ne zvija tako.me pa skrbi kaj so te bolečine. pa še vikedn je,...in za vikend nobenega zdravnika nikjer ne dobiš,..razen urgence.

(odgovor članu *Snežinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v trebuhu
26.1.2008 14:10:46   
*Snežinka*
Upam, da nisem prepozna.
tako, jaz sem pol res poklicala in me je vprasala, ce kaj bruham, imam drisko, ali imam izcedek roza, rjav, kakršne koli ... NIČ od naštetega. Samo bolečine, v bistvu me je samo zvijalo tisto noč in potem še malo drugi dan.

Rekla je, da je to možno od kakšne hrane. Če bi bilo pa še kaj zraven, je pa tudi možno, da je kakšen virus. Jaz menim, da je zaradi kakšne hrane. Kar je rekla, da je možno, da sem kaj takega pojedla. Res pa sem en dan prej zvečer jedla kokice in možno da mi ni pasalo za želodec. Kokice so kar krute zarad tiste trde lupinice in možno, da je bilo to. Sicer pazim, da jem zdravo in tako, ampak od zdaj naprej bom res izključila vse stvari, ki so KR NEKi in jedla izključno zdravo hrano. Ni se za hecat res.

Rekla je še, naj ne jem stvari, ki napenjajo. Jest sem pojedla eno hruško in tako... Ma vse moreš kr pazit, če vidiš, da te potem matra trebuh.

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine v trebuhu
26.1.2008 14:15:17   
Anonimen
Snežinka: user posted image da ti je bolje

(odgovor članu *Snežinka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?