|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 10:16:32   
lukec
Sem danes prišla tko jezna iz vrtca, da sem kar pihala. Spreoblačim sinčka in zraven poslušam eno babi kako vzgojiteljici razlaga, da je mali iz iste skupine sicer še bolan, ampak ga je vseeno pripeljala, ker pride Dedek Mraz pa da otrok še ne sme ven pa če se ne bo dobro počutil naj jo pokličejo, da vročine nima več, ampak še ni čisto uredu ... Mislim, naš je bil 11 dni doma samo zaradi vnetega grla in malo vročine in zdaj naj se zaradi takih naleze še česa za čez praznikeuser posted image . Razumem, da bi otrok rad videl Dedka Mraza in mu privoščim, da bi ga, ampak ne na račun zdravja drugi malčkov. Tko, je res bolje, če se skihašuser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 10:20:15   
Naja31
In zakaj tega nisi povedala tej babici?

Sicer se pa s tabo strinjam.

Ni mi pa jasno kako vzgojiteljica ni nič rekla.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 10:28:02   
altati
lukec- to bi morala povedati na licu mesta, tisti babici in vzgojiteljici, ki je sprejela otroka. Tule na RR ti prav nič ne pomaga....ne se bat usta odpirat tam in kadar je potrebno.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 10:30:43   
lukec
Tud sama sem pričakovala reakcijo vzgojiteljice pa nič, jz sem pa itak en tak čudn človek pa se pol doma jezim, namesto da bi zinla takrat, ko je treba user posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 10:31:16   
muška
in ti si bila samo tiho in poslušala?

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 10:34:02   
OliveOyl
Groza,ma kakšni starši so to?Za dedka mraza vse.
Vzgojiteljica pa ga tudi ne bi smela sprejeti.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 11:34:51   
dory
Ja dedek mraz je letos prvič in zadnjič zato se ga ne sme zamudit.


Res ne štekam tastarih. Matr drug let bo tud tale dedek mraz, zato ne vem,zakaj je treba bolne otroke matrat tkole. Zgleda čudežno ozdravijo potem al kako?user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 11:37:10   
LIDJOČKA
Moja bo zato vse Dedke Mraze in Božičke ter prednovoletne dejavnosti v vrtcu zamudila, se kašlja in smrka vse vprek. Sem tudi jaz taka, da namesto, da bi se tam jezila, se potem doma jezim...user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 12:08:34   
SašaR
Če bi pa gledali na to da bi bil otrok vedno 100% zdrav, potem pa bi lahko naš vrtec kar zaprli. Nič smrkanja in kihanja in rahlega pokašljevanja.
To je pri nas kar standard (v vrtecu-vsi otroci) in če ima otrok samo to potem smo srečni da je lahko v vrtecu, ker sicer smo doma na bolniški.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 12:20:23   
Anonimen
Lukec in ti si pol otroka tam pustila? Jaz bi stopla do vzgojiteljice in rekla, a grem z otrokom domov, ker med bolnimi ga ne mislim imet...in da seveda zahtevam sestanek ob prvi priliki.

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 12:46:00   
oka
Mislim, da bi se tisti starši, ki vozijo svoje bolne otroke v vrtec morali zavedati, da za otroke skrbijo osebe, ki imajo naziv VZGOJITELJICA  in ne bolniška negovalka. Jaz imam trenutno mojo triletnico doma, ker je močneje prehlajena. V vrtec bo šla po novem letu. Se mi pa po pravici povedano fržmaga, da bi morali zdravi otroci ostati doma zaradi  staršev, ki ne premorejo zdrave pameti in se ne zavedajo, da bolan otrok ne sodi v vrtec. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
18.12.2007 12:47:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 12:53:13   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Mislim, da bi se tisti starši, ki vozijo svoje bolne otroke v vrtec morali zavedati, da za otroke skrbijo osebe, ki imajo naziv VZGOJITELJICA  in ne bolniška negovalka. Jaz imam trenutno mojo triletnico doma, ker je močneje prehlajena. V vrtec bo šla po novem letu. Se mi pa po pravici povedano fržmaga, da bi morali zdravi otroci ostati doma zaradi  staršev, ki ne premorejo zdrave pameti in se ne zavedajo, da bolan otrok ne sodi v vrtec. 


Živa resnica!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 13:41:00   
lukec
Nič smrkanja in kihanja in rahlega pokašljevanja.


Tud mene ne zmoti vsaka svečka iz noska pa vsak kašeljček, ampak otrok je bil prejšnje dni doma, ker je bolan in je imel vročino in ker še ne sme ven in tako naprej, torej ni bil za v vrtec. Najbrž ga jutri tudi ne bo. Vem, da ni vedno preprosto dobiti bolniške za otroka, ampak ta je vendar prišel z babico, ki je doma in ga pazi! In SašaR, če ti ni do tega, da bi bila doma v bolniški, potem moraš razumeti tudi druge mamice, ki si tega prav tako ne želijo . Jz sem trenutno doma in z varstvom nimam problemov, ampak to še ne pomeni, da mi je vseeno, če otrok zboli zaradi ignorance drugih.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 14:43:41   
anckabancka
Ja, naš tudi ni šel na Dedka mraza, ker je zjutraj imel rahlo vnete učke. Pa sem razmišljala, da bi ga pripeljala samo za obisk dedka mraza, a sem si premislila. Bi se počutila preveč grozno, če bi nalezel kakega prijateljčka v skupini.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 15:11:09   
Sibil_
Jah,tu se delimo na obzirne in neobzirne starše, podobno kot pri cigaretih.Eni pač vozijo bolne otroke v vrtec, potem pa ostanemo  mi na bolniški, ki pač bolnih optrok v vrtec ne vozimo.In jih pozdravimo in spet grejo v vrtec po bolezni.Če bi vsi starši vozili samo zdrave otrke v vrtec sigurno ne bi toliko obolevali otroci.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolni v vrtec - spet
18.12.2007 17:37:22   
valči
jz sem pa itak en tak čudn človek pa se pol doma jezim,
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Tud sama sem pričakovala reakcijo vzgojiteljice pa nič, jz sem pa itak en tak čudn človek pa se pol doma jezim, namesto da bi zinla takrat, ko je treba user posted image .
taka sem sama,samo to nič ne pomaga


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 8:53:36   
mojsoncek
No, nas je tudi spet doma in se res ne cudim zakaj...

Res je, da ima samo "gnojni" prehlad, apak je P rekla, da je bolje, da ostane doma. Skratka, klicem v vrtec in povem vzgojiteljici, da ga ne bo. In vzgojiteljica rece, da res skoda, ker so vsi ostali v vrtcu. Ampak, da so vsi bolj ko ne bogi in cmeravi in se okrog premikajo kot polzi user posted image .

Res ne vem vec, kaj starsi svojim otrokom res ne zelijo dobro. Kaj sele drugim otrokom in njihovim starsem.

Ah...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:07:43   
Lenny
No, pa še čisto svež današnji primer iz garderobe našega vrtca user posted image  Ko sva z maxijem prišla, je bil v garderobi že eden od fantkov iz sinove skupine. Mali se slači in obuva copate, vrli očka pa tačas meša Daleron in išče žličko za sirup s komentarjem: "Na, da ne boš takoj spet imel vročine. Če pa boš bolj bogi, idi en šluk iz flaške nardit, ti jo bom pustil v ruzaku."
Sem mislila, da me kap. In ker imam pač bolj dolg jezik, sem vestnega očeta pač vprašala, če resnično misli otroka z vročino pustiti v vrtcu. V odgovor sem dobila, naj se brigam zase, obrnil se je in odšel. user posted image  Seveda sem govorila tudi z vzgojiteljico, ki mi je zagotovila, da bo ravnateljica poklicala starše, naj pridejo po fantka. Ampak do takrat lahko nakiha že pol skupine user posted image  

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:28:54   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

No, pa še čisto svež današnji primer iz garderobe našega vrtca user posted image  Ko sva z maxijem prišla, je bil v garderobi že eden od fantkov iz sinove skupine. Mali se slači in obuva copate, vrli očka pa tačas meša Daleron in išče žličko za sirup s komentarjem: "Na, da ne boš takoj spet imel vročine. Če pa boš bolj bogi, idi en šluk iz flaške nardit, ti jo bom pustil v ruzaku."
Sem mislila, da me kap. In ker imam pač bolj dolg jezik, sem vestnega očeta pač vprašala, če resnično misli otroka z vročino pustiti v vrtcu. V odgovor sem dobila, naj se brigam zase, obrnil se je in odšel. user posted image  Seveda sem govorila tudi z vzgojiteljico, ki mi je zagotovila, da bo ravnateljica poklicala starše, naj pridejo po fantka. Ampak do takrat lahko nakiha že pol skupine user posted image  


Adijo pamet! user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:45:46   
Anonimen
Pa to ne moreš verjet kaj eni delajo. To ni res no...če se jim že drugi otroci ne smilijo, lahk bi se jim lasten otrok smilil....sigurno je za otroka lepše če počiva, miruje in preboleva bolezen doma, kot pa v vrtcu..

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:49:33   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

No, pa še čisto svež današnji primer iz garderobe našega vrtca user posted image  Ko sva z maxijem prišla, je bil v garderobi že eden od fantkov iz sinove skupine. Mali se slači in obuva copate, vrli očka pa tačas meša Daleron in išče žličko za sirup s komentarjem: "Na, da ne boš takoj spet imel vročine. Če pa boš bolj bogi, idi en šluk iz flaške nardit, ti jo bom pustil v ruzaku."
Sem mislila, da me kap. In ker imam pač bolj dolg jezik, sem vestnega očeta pač vprašala, če resnično misli otroka z vročino pustiti v vrtcu. V odgovor sem dobila, naj se brigam zase, obrnil se je in odšel. user posted image  Seveda sem govorila tudi z vzgojiteljico, ki mi je zagotovila, da bo ravnateljica poklicala starše, naj pridejo po fantka. Ampak do takrat lahko nakiha že pol skupine user posted image  



pismo je folk res totalno fuuser posted image  al kaj?
jaz bi mu že povedala, da se brigam zase in za svojega otroka, ravno zato ga pa opominjamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:52:07   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

No, pa še čisto svež današnji primer iz garderobe našega vrtca user posted image  Ko sva z maxijem prišla, je bil v garderobi že eden od fantkov iz sinove skupine. Mali se slači in obuva copate, vrli očka pa tačas meša Daleron in išče žličko za sirup s komentarjem: "Na, da ne boš takoj spet imel vročine. Če pa boš bolj bogi, idi en šluk iz flaške nardit, ti jo bom pustil v ruzaku."
Sem mislila, da me kap. In ker imam pač bolj dolg jezik, sem vestnega očeta pač vprašala, če resnično misli otroka z vročino pustiti v vrtcu. V odgovor sem dobila, naj se brigam zase, obrnil se je in odšel. user posted image  Seveda sem govorila tudi z vzgojiteljico, ki mi je zagotovila, da bo ravnateljica poklicala starše, naj pridejo po fantka. Ampak do takrat lahko nakiha že pol skupine user posted image  


Uf, madona. Pa to ne moreš verjeti.


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:54:41   
mika
lahk bi se jim lasten otrok smilil....sigurno je za otroka lepše če počiva, miruje in preboleva bolezen doma, kot pa v vrtcu..


točno tako.

meni je v prvi vrsti moj otrok, zato je doma, da se do konca pozdravi. in ko poskrbim za svojega, drugi niso ogroženi, da bi zboleli.

lenny, ne morem verjetuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bolni v vrtec - spet
19.12.2007 9:54:48   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

No, pa še čisto svež današnji primer iz garderobe našega vrtca user posted image  Ko sva z maxijem prišla, je bil v garderobi že eden od fantkov iz sinove skupine. Mali se slači in obuva copate, vrli očka pa tačas meša Daleron in išče žličko za sirup s komentarjem: "Na, da ne boš takoj spet imel vročine. Če pa boš bolj bogi, idi en šluk iz flaške nardit, ti jo bom pustil v ruzaku."
Sem mislila, da me kap. In ker imam pač bolj dolg jezik, sem vestnega očeta pač vprašala, če resnično misli otroka z vročino pustiti v vrtcu. V odgovor sem dobila, naj se brigam zase, obrnil se je in odšel. user posted image  Seveda sem govorila tudi z vzgojiteljico, ki mi je zagotovila, da bo ravnateljica poklicala starše, naj pridejo po fantka. Ampak do takrat lahko nakiha že pol skupine user posted image  


pa dobro kaj je ta folk res čist zmešan??? Kaj pa če kateri drug otrok vzame sirup in ga popije(recimo da misli da je sok)..kaj folk sploh ve, da paracetamol ni tako nedolžna zadeva, če se jo prekorači v enkratnem odmerku! Ej res nimam besed...res nekateri so pa res samo še za na psihiatrijo, da jim mal koleščke poštimajo v glavi!

jaz imam tudi tamalo te dni doma(od ponedeljka), ker kašlja in je imela malo vročino-Luka je ok zaenkrat...pa hudiča, zakaj bi bolanega otroka v vrtec vozili?? Tega pa res ne štekamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?